22 Ağustos 2019 Perşembe 13:52

GÜNDEM

Sap, 2019 Magic Quadrant’Ta Satış Gücü Otomasyonu Alanında Lider Seçildi

Gartner Inc.’a göre satış gücü otomasyonu, “Satış faaliyetlerinin, süreçlerin ve satış profesyonellerinin idari sorumluluklarının otomasyonunu destekleyen sistemler” şeklinde tanımlanıyor. Rapora göre SAP, uygulamadaki başarısı ve vizyonundaki bütünlük sayesinde bu alanda lider olarak seçildi.

Sap, 2019 Magic Quadrant’Ta Satış Gücü Otomasyonu Alanında Lider Seçildi
Sap, 2019 Magic Quadrant’Ta Satış Gücü Otomasyonu Alanında Lider Seçildi
Sap, 2019 Magic Quadrant’Ta Satış Gücü Otomasyonu Alanında Lider Seçildi
Sap, 2019 Magic Quadrant’Ta Satış Gücü Otomasyonu Alanında Lider Seçildi
x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34volt » 34Volt


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

SAP Bulut Satış Genel Müdürü Giles House, sonuçla ilgili şunları söyledi: “Günümüzde başarılı olabilmek için, satış ekiplerinin kurum ile müşteri arasındaki tüm etkileşimlerden sorumlu olması gerekiyor. Satış temsilcileri, manuel veri girişi ve yönetimi işleriyle uğraşmak yerine, tüm verileri tek noktada toplayarak daha iyi bir satış deneyimi sunmaya ve , satın alma süreçlerini hızlandırmaya odaklanabiliyor. Satış Gücü Otomasyonu alanında Gartner Magic Quadrant lideri seçilmemiz, gelir hedeflerini aşmaya ve yeni müşteriler kazanmaya odaklanan yüksek performanslı satış ekipleri oluşturma yaklaşımımızın doğruluğunu kanıtlıyor.”

2019 Gartner Magic Quadrant raporunda Satış Performans Yönetimi kategorisinde de lider olan SAP, 2018 Gartner Magic Quadrant raporunda ise Yapılandırma, Fiyatlandırma ve Teklif Uygulama Paketleri alanında lider seçilmişti.

Satış Gücü Otomasyonu için Gartner Magic Quadrant'ın ücretsiz bir kopyasına erişin.

SAP Hakkında

İlginizi Çekebilir

Başkan İmamoğlu, “Turizm Çalıştayı”Nda Konuştu “50 Kişiyi İşe Alın Diyerek, Sorunu Çözemezsiniz”

BAŞKAN İMAMOĞLU, “TURİZM ÇALIŞTAYI”NDA KONUŞTU: “50 KİŞİYİ İŞE ALIN DİYEREK, SORUNU ÇÖZEMEZSİNİZ”


Komşuluğu Değil Alışveriş Merkezini Tercih Ediyoruz

Komşuluğu değil alışveriş merkezini tercih ediyoruz!


Sindirim Şikayetlerini Azaltmak İçin 10 Altın Kural

Hazımsızlık, şişkinlik, kabızlık ve reflü benzeri belirtilerin uzun süre devam etmesi, ‘fonksiyonel sindirim sistemi bozukluğu’ olarak adlandırılıyor. Her üç kişiden birinde görülen, yaşam kalitesini olumsuz etkileyen, hastalar arasında endişeye neden olan ve iş hayatına da yansıyan bu problemler, yeme alışkanlıklarında yapılan değişikliklerle azaltılabiliyor. Memorial Antalya Hastanesi Gastroenteroloji Bölümü’nden Doç. Dr. Selman Çelebi, fonksiyonel sindirim bozukluklarının tedavisi hakkında bilgi verdi.


Abdi İbrahim’Den Yeni Yılda Yeni Görevlendirmeler

Abdi İbrahim Yeni Atamalarla Organizasyon Yapısını Kuvvetlendiriyor


Lenzing Arnavutluk'ta Sürdürülebilir Ağaçlandırma Projesini Hayata Geçiriyor

Lenzing Grubu, sürdürülebilirlik stratejisi “Naturally Positive – Doğal Olarak Pozitif” kapsamında, ekosistemin önemli bir parçası olarak bozulmamış bir çevre ve ormanların korunması için çalışmaya devam ediyor. Bu bağlamda, Lenzing Arnavutluk'ta sürdürülebilir ormancılığı teşvik etmeyi ve yerel yaşam şartlarını iyileştirmeyi amaçlayan bir projeyi hayata geçiriyor. En iyi uygulama örneği olarak, yerel halk ve farklı sivil toplum kuruluşları ile birlikte, 20 hektarlık bozulmuş araziye orman ve meyve ağaçları dikilecek. Ayrıca, bölgedeki okullarla sürdürülebilir orman konseptleri geliştirilecek.


Etiketler: Satış, Gartner, Magic, Quadrant, satış

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.