17 Haziran 2019 Pazartesi 13:50

GÜNDEM

Sapanca Ultra Maraton Sona Erdi…

NG Sapanca’nın desteğiyle bu yıl beşincisi gerçekleşen Sapanca Ultra Maraton, bu yıl da yüzlerce yerli ve yabancı sporcunun katılımıyla adrenalini doruk noktasına taşıdı…

  Sapanca Ultra Maraton Sona Erdi…
  Sapanca Ultra Maraton Sona Erdi…
  Sapanca Ultra Maraton Sona Erdi…
  Sapanca Ultra Maraton Sona Erdi…
  Sapanca Ultra Maraton Sona Erdi…
  Sapanca Ultra Maraton Sona Erdi…
x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34volt » 34Volt


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

Yerli yabancı yaklaşık 800 amatör ve profesyonel sporcunun katıldığı Sapanca Ultra Maraton’da, katılımcılar seviyelerine göre ayrılan 6K, 13K, 40K ve 60K parkurlarında nefes kesen bir yarışa imza attı.Birbirinden farklı ve zorlu parkurlarda mücadele eden sporcular, aynı zamanda Sapanca’nın eşsiz doğasında keyifli bir maratona da imza atmış oldu. 800 kişinin yarıştığı maratonda, 6K Sapanca Gölü koşu parkurunun kazananları kadınlarda Zeliha Çakır ve erkeklerde Harun Karaoğlan oldu. 13K Sapanca Doğa koşusunda ise Aysel Aydın ve Hasan Akyol oldu. Sapanca’nın büyülü ormanlarının içinde 40K’lık Sapanca Orman koşusunda zorlu parkurun kazananı ise Emine İnan ve Mehmet Aydıngör oldu. Sınırları zorlayan Sapanca Ultra 60K’lık limitleri zorlayan parkurun birincileri olan Inna Tokmakova ve Murat Kaya ise unutulmaz bir deneyim yaşayarak, yarışı sonlandırdılar.

Çevreye Duyarlı Maraton

Geçen yıl olduğu gibi maratonda start verildiğinde çevre dostu sporcular koşarken çöp topladılar. Spor ve çevre hassasiyetini bir araya getiren uygulama çevreye duyarlılık ve farkındalık geliştirme amacıyla spor tutkunlarıyla buluşacak. Uygulama çerçevesinde koşu parkurlarında belirli aralıklarla çöp poşetleri konularak, sporcular belirlenen noktalarda durarak çevrede bulunan atıkları topladılar.

#temizdogaicinkos

NG Hotels grubunun ilk 5 yıldızlı oteli olarak açılan NG SAPANCA Wellness & Convention 2008 yılında, zincirinin ikinci halkası olan NG AFYON Wellness & Conventionise 2012 yılında hizmete açılmıştır.

Otellerimiz NG SAPANCA Wellness & Convention ve NG AFYON Wellness & Convention isimleri altında faaliyet göstermektedir. Otel isimleri, Güral Afyon ya da Güral Sapanca olarak basında yer aldığında karışıklığa neden olmaktadır.

Bilgi ve rezervasyon için:

Telefon: 0264 242 56 00

Effect Halkla İlişkiler

Damla Açıkalın

NG Sapanca:(0264) 242 5600

NG Afyon: (0272) 220 2222

NG Hotels Hakkında

Her konuğumuzu, tek konuğumuz gibi ağırlarız!" hizmet felsefesiyle çalışan NG otelleri dinlenmek, yenilenmek, keyifli bir tatil geçirmek ya da iş toplantılarından maksimum verim almak isteyenlere bu felsefeyle hizmet sunmakta. Otellerinin hizmet kalitesi misafir tercihlerinin yanı sıra bağımsız kuruluşlar tarafından belgelenmiştir.

Türk turizmine yepyeni bir hizmet yaklaşımı kazandırmak amacıyla 2012 yılında NG Hotels markasıyla çalışmalarını sürdürmeye başlayan grubun ilk 5 yıldızlı oteli 2008 yılında Sapanca’da açılan NG Sapanca Wellness & Convention’dır. Otel, 287 odası ile niş bir sektör olan wellness/spa alanında hizmet vermektedir. NG Sapanca ulusal ve uluslararası düzeyde pek çok ödüle sahiptir. Ödüllerinden bazıları;

Zincirin ikinci halkası olan NG Afyon Wellness & Convention 2012 yılı Haziran ayında hizmete girdi. Kısa zamanda başarıya ulaşan NG Afyon, misafirlerine yaşattığı lüks termal deneyimi ile rakiplerindan sıyrılmaktadır. Otel, 428 odaya sahiptir. NG Afyon da kuruluşundan bugüne farklı kurum ve kuruluşlar tarafından pek çok ödüle layık görülmektedir.

NG Hotels sunduğu üstün hizmet kalitesine, donanımlı personele ve fiziki koşullarına yaptığı yatırımlarla NG Sapanca Türkiye’de 8 farklı kalite belgesine sahip 5 yıldızlı ilk otel, NG Afyon ise yine 8 farklı kalite belgesine sahip ilk termal oteldir.

Kongre turizmine yönelik olarak inşaatı süren İstanbul Marriott West projesi ve Sapanca’daki NG Sapanca Club grubun açılması planlanan yeni otelleridir.

İlginizi Çekebilir

Öğrenciler İçin Ara Tatili Değerlendirmenin En İyi Yolları

Milyonlarca öğrenci, 2019-2020 eğitim öğretim döneminde ilk ara tatiline girdi. 18-22 Kasım tarihleri arasında öğrenciler, kısa bir mola verecek ve 25 Kasım’da ilk dönemin ikinci yarısına devam edecek. Eğitim uygulaması Kunduz'un profesyonel eğitmenleri, öğrencilere ara tatili en iyi biçimde değerlendirme konusunda bazı tavsiyelerde bulunuyor.


Çocuklardan Muhteşem Dans Gösterisi

Çocuklar 2019-2020 eğitim & öğretim yılının ilk ara tatilini Bilkent Center’da dans ederek karşıladılar.


Güneş Gözlüğü Kategorisinde En İyi E Ticaret Platformu Atasun Optik Seçildi

ECHO Awards sonuçlarına göre Güneş Gözlüğü Kategorisinde müşterisine en iyi e-ticaret deneyimini yaşatan marka Atasun Optik oldu.


Martin Scorsese’Nin Robert De Niro, Al Pacino Ve Joe Pesci’Yi Bir Araya Getirdiği Filmi The Irıshman’Den Yeni Fragman!

Fragmanı izlemek için tıklayın


Bariyerli Sistemle 'Değnekçi'ye Engel

19/11/2019


Etiketler: Sapanca, Wellness, hizmet, Convention, Afyon

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.