23 Ocak 2019 Çarşamba 16:53

GÜNDEM

Schneider Electric, Prix De L’Indice Euronext Fas Ias® Ödülünü Kazandı Ve Görselleri

Enerji yönetimi ve otomasyonda dünya çapında uzman olan Schneider Electric, Global Çalışan Hisse Sahipliği Planı Prix de l’Indice Euronext-FAS IAS® ödülüne layık görüldü. Fransız Çalışan ve Eski Çalışan Hisse Sahipliği Dernekleri Federasyonu (FAS) tarafından verilen ödül, Schneider Electric’in Global Çalışan Hisse Sahipliği Planı’na (WESOP) verildi. FAS daha önce de Schneider Electric'i 2009, 2013 ve 2014'te de çalışan hisse sahipliği ödülüne layık görmüştü.

Schneider Electric, Prix De L’Indice Euronext Fas Ias® Ödülünü Kazandı   Ve Görselleri
x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34volt » 34Volt


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

Schneider Electric İnsan Kaynakları Başkan Yardımcısı Olivier Blum, ödülle ilgili şunları ifade etti; “WESOP programı ile Schneider Electric'teki herkes işin sahibi olabiliyor ve ortak başarımıza katılıyor. Bu durum dünyanın en katılımcı şirketlerinden biri olma hedefimizi yansıtıyor ve bunun FAS tarafından da tanınması bize gurur veriyor.”

WESOP; çalışanları işin sahibi olmaya teşvik eden katılım programı

Schneider Electric’in Global Çalışan Hisse Sahipliği Planı (WESOP) 1995 yılında başlatıldı. 2007'den bu yana her yıl yenilenen plan sayesinde Schneider Electric çalışanları şirketin başarısını kolektif bir şekilde paylaştı ve uzun vadede stabil ve sürdürülebilir bir hissedar grubu oluştu. 2018 WESOP, 40 katılımcı ülkeden %45 katılım oranıyla (52.000'den fazla çalışan), Schneider Electric tarihindeki en yüksek katılım oranlı plan oldu. Fransa dışında katılım oranı %41 olarak gerçekleşti. Bu, benzer Fransız şirketlerinin teklifleriyle karşılaştırıldığında son derece yüksek bir oran.

Yapılan çalışmalarla Schneider Electric, işgücünün çeşitliliğini yansıtacak şekilde 65.000 çalışandan oluşan stabil ve sürdürülebilir bir hisse sahibi çalışan grubu yarattı. Schneider Electric yönetiminin stratejik hedefi, uzun vadeli uygulama yoluyla güçlü bir aidiyet ve sahiplik duygusu yaratmak ve çalışanlarını yalnızca şirket için değil aynı zamanda kendileri için inovasyon yapmaya teşvik etmek.

İlginizi Çekebilir

Kerevitaş İkinci Çeyrek Sonuçlarını Açıkladı

Yıldız Holding’in Borsa İstanbul’a kote ikinci büyük gıda firması olan Kerevitaş, 2019’un ilk yarısında, geçtiğimiz yılın aynı dönemine göre yüzde 47,2’lik artışla 198,3 milyon TL’lik konsolide FAVÖK (Faiz Amortisman Vergi Öncesi Kârı) elde etti.


Emel Yıldırım'ın Mucize Parfümünün Çekimleri Lazzoni Hotel'de Gerçekleşti...

Muejaza By Emel Yıldırım parfümleri 26 Ağustos itibariyle satışta!


İleri Teknoloji Çözümlerle Depolarda Üst Düzey Güvenlik

İleri teknoloji çözümlerle depolarda üst düzey güvenlik


Yaz Aylarında Besin Zehirlenmelerine Dikkat

Gıda, beslenme ve sağlık konularında geliştirdiği projelerle toplum sağlığının geleceği için çalışan Sabri Ülker Vakfı, yaz aylarında sıklığı artan besin zehirlenmelerini önlemekiçin dikkat edilmesi gerekenleri paylaşıyor.


Anıl Nural' Dan Yeni Single "Gel Hadi"!

Anıl Nural' dan Yeni Single "Gel Hadi"


Etiketler: Schneider, Electric, WESOP, katılım, sahibi

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.