23 Ocak 2019 Çarşamba 16:53

GÜNDEM

Schneider Electric, Prix De L’Indice Euronext Fas Ias® Ödülünü Kazandı Ve Görselleri

Enerji yönetimi ve otomasyonda dünya çapında uzman olan Schneider Electric, Global Çalışan Hisse Sahipliği Planı Prix de l’Indice Euronext-FAS IAS® ödülüne layık görüldü. Fransız Çalışan ve Eski Çalışan Hisse Sahipliği Dernekleri Federasyonu (FAS) tarafından verilen ödül, Schneider Electric’in Global Çalışan Hisse Sahipliği Planı’na (WESOP) verildi. FAS daha önce de Schneider Electric'i 2009, 2013 ve 2014'te de çalışan hisse sahipliği ödülüne layık görmüştü.

Schneider Electric, Prix De L’Indice Euronext Fas Ias® Ödülünü Kazandı   Ve Görselleri
x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34volt » 34Volt


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

Schneider Electric İnsan Kaynakları Başkan Yardımcısı Olivier Blum, ödülle ilgili şunları ifade etti; “WESOP programı ile Schneider Electric'teki herkes işin sahibi olabiliyor ve ortak başarımıza katılıyor. Bu durum dünyanın en katılımcı şirketlerinden biri olma hedefimizi yansıtıyor ve bunun FAS tarafından da tanınması bize gurur veriyor.”

WESOP; çalışanları işin sahibi olmaya teşvik eden katılım programı

Schneider Electric’in Global Çalışan Hisse Sahipliği Planı (WESOP) 1995 yılında başlatıldı. 2007'den bu yana her yıl yenilenen plan sayesinde Schneider Electric çalışanları şirketin başarısını kolektif bir şekilde paylaştı ve uzun vadede stabil ve sürdürülebilir bir hissedar grubu oluştu. 2018 WESOP, 40 katılımcı ülkeden %45 katılım oranıyla (52.000'den fazla çalışan), Schneider Electric tarihindeki en yüksek katılım oranlı plan oldu. Fransa dışında katılım oranı %41 olarak gerçekleşti. Bu, benzer Fransız şirketlerinin teklifleriyle karşılaştırıldığında son derece yüksek bir oran.

Yapılan çalışmalarla Schneider Electric, işgücünün çeşitliliğini yansıtacak şekilde 65.000 çalışandan oluşan stabil ve sürdürülebilir bir hisse sahibi çalışan grubu yarattı. Schneider Electric yönetiminin stratejik hedefi, uzun vadeli uygulama yoluyla güçlü bir aidiyet ve sahiplik duygusu yaratmak ve çalışanlarını yalnızca şirket için değil aynı zamanda kendileri için inovasyon yapmaya teşvik etmek.

İlginizi Çekebilir

Türk Telekom’Dan Yüzde Yüz Yerli, Yeni Nesil Dijital Müşteri İletişim Platformu Jetfix

Türk Telekom’dan yapay zekâ tabanlı çözüm


Eğitim Sektörü De Sessiz Kalmadı, Espor Dersleri Verilmeye Başlandı!

Eğitim sektörü de sessiz kalmadı, Espor dersleri verilmeye başlandı!


Xı. Ayd Alışveriş Ekonomisi Zirvesi Bu Sene 5 Mart’Ta

Alışveriş Merkezleri ve Yatırımcıları Derneği (AYD) tarafından Soysal iş birliği ile düzenlenen XI. AYD Alışveriş Ekonomisi Zirvesi bu sene Cem Yılmaz’dan Cem Boyner’e, Prof. Dr. Özgür Demirtaş’tan İsmail Gülle ve Murat Özyeğin’e kadar ekonomi ve perakende sektörü ile eğlence dünyasının önde gelen isimlerini ağırlayacak. Perakende sektörünün heyecanla beklediği zirve bu yıl 5 Mart Salı günü Swissotel İstanbul’da düzenlenecek.


Mediamarkt’Tan Fotoğraf Meraklılarına Özel İndirim

Geniş ürün yelpazesiyle teknoloji severlere konforlu alışverişin keyfini sunan MediaMarkt, fotoğraf çekmeyi ve çekilmeyi sevenlere yönelik özel bir kampanya başlatıyor.


Audioban Müziğin Nabzını Tutmaya Devam Ediyor & Görseller

Sanatçıları ve müzik sahnesinin farklı alanlarında çalışan isimleri, çeşitli mekanlarda kurguladığı etkinliklerle dinleyiciyle ve birbirleriyle buluşturan yepyeni müzik platformu Audioban, Şubat ayında da müziğin etkili isimlerini ağırlıyor.


Etiketler: Schneider, Electric, WESOP, katılım, sahibi

Yorum Yazın

420
×
 

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.