1 Ekim 2019 Salı 11:04

GÜNDEM

Şehirli, Modern Ve Çekici Maurice Lacroix Aıkon Venturer

İsviçre saatçiliğinin kusursuzluğunu yansıtan Maurice Lacroix’nın Aikon serisi, AIKON Venturer ile yepyeni bir forma bürünüyor. Kusursuz tasarımıyla dikkat çeken AIKON Venturer, yaydığı enerjiyle metropollerde hızla akan yaşama kusursuz bir şekilde uyum sağlıyor.

Şehirli, Modern Ve Çekici  Maurice Lacroix Aıkon Venturer
x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34volt » 34Volt


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

İsviçre saatçiliğinin yenilikçi ruhu ve mükemmeliyetçiliğini benimseyerek kusursuz tasarımlara imza atan Maurice Lacroix’nın yeni modeli AIKON Venturer, çekici tarzıyla metropollerin yoğun ve hızlı yaşam tarzına eşsiz bir uyum sağlıyor. Saat tutkunlarıyla dünyaca ünlü markaların Türkiye’deki tek yetkili distribütörü Saat&Saat farkıyla buluşan AIKON Venturer; güçlü, modern ve şık tasarımıyla erkeklere günün her anında ve her ortamda eşlik ediyor.

Maurice Lacroix ikonik modellerinden Calypso'nun soyundan gelen AIKON Venturer, yaydığı enerjiyle adeta maceracı ruhunun ve benzersizliğinin altını çiziyor. Bilekte tam anlamıyla arz-ı endam eden AIKON Venturer, güneş ışını formlu bir kadrana sahip. Tamamen çelik olan saatin indeksleri ise bol miktarda Super-LumiNova ile kaplanmış.

Dalış saatlerinden esinlenilerek 10 dakikalık aralıklarda konumlandırılan kolları, AIKON Venturer'ı gerçek bir "özellikli saat" yapıyor. Vidalı kasanın arkasında yer alan ve ortadaki işlemeli "M" logosunu çevreleyen "Vagues du Jura" motifi ise Venturer'ın yüksek standartları yansıtan son dokunuşları gözler önüne seriyor.

Çelik bilezikle gelen AIKON Venturer'ın kadranla aynı renkte kauçuk kayışı da bulunuyor. Markanın deri kayışlarında bulunan Maurice Lacroix'nın "M" logosunun da yer aldığı kauçuk kayışı, Saat&Saat hediye ediyor.

Fiyat bilgisi:

ML-AI6058SS002330-216.240 TL

İlginizi Çekebilir

E Arşiv Fatura İçin Son Tarih 1 Ocak 2020

Resmi Gazete’de yayımlanan tebliğ ile Ocak 2020 itibariyle e-Arşiv Fatura uygulamasına geçme zorunluluğu getirildi. Yaklaşık 100 bin işletmenin e-arşiv uygulamasına geçeceği tahmin ediliyor.


Üsküdar’Da İlhan Şeşen Rüzgârı

İLHAN ŞEŞEN ÜSKÜDARLILARI MEST ETTİ


Denizli'de Kur Riski Tartışıldı!

Denizli’de Kur Riski Tartışıldı!


Erol Evgin'den Görkemli Final

EROL EVGİN’DEN GÖRKEMLİ FİNAL


Şişecam’A 'Kadınlarla Güçlendirilmiş Yönetim Kurulu' Ödülü

Şişecam’a


Etiketler: Venturer, AIKON, Maurice, Lacroix, SaatSaat

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.