28 Ocak 2020 Salı 17:23

GÜNDEM

Şekerbank, Afetzede Müşterilerinin Yanında

Şekerbank, Elazığ depreminden etkilenen bireysel, esnaf, işletme, tarım, KOBİ ve ticari tüm müşterilerinin kredi taksitlerini ve kredi kartı ödemelerini faizsiz olarak 3 ay erteliyor.

Şekerbank, Afetzede Müşterilerinin Yanında
x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34volt » 34Volt


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

Şekerbank, afetzede müşterilerinin yanında…

Şekerbank, Elazığ ve Malatya şubelerine bağlı bireysel, esnaf, işletme, tarım, KOBİ ve ticari tüm müşterilerinin kredi taksitlerini ve kredi kartı ödemelerini, faizsiz olarak 3 ay süreyle erteleyecek. Banka, kredi ödemelerinin ertelenmesi sebebiyle doğacak faiz bedelini müşterilerine yansıtmayacak.

İlginizi Çekebilir

3Dexperıence Lab'in İnovasyon Girişimleri Covıd 19'La Mücadelede Hızlı Sonuçlar Elde Etmeyi Amaçlıyor

Dassault Systèmes 3DEXPERIENCE Lab, start-up ve maker'larla birlikte COVID-19 pandemisindeki acil ihtiyaçlara yönelik bazı girişimleri açıkladı. Girişimler, sorunları çözebilecek ve yerel hastanelere fayda sağlayabilecek çözümleri hızlıca tedarik etmek, belirlemek, tasarlamak, mühendisliğini yapmak ve üretmek için 3DEXPERIENCE platformundaki iş birliği esaslı kolektif zekadan yararlanıyor. Girişimler arasında şunlar yer alıyor:


Airbus A350 1000 Uçağını Da Covıd 19 Mücadelesine Kattı

Toulouse, 5 Nisan 2020 - Airbus, Fransa, Almanya, İspanya ve İngiltere hükümetlerine bağışlanmak üzere Çin’den milyonlarca yüz maskesi satın alırak dağıtımına devam ediyor.


Türkiye Abd İş Konseyi, 35. Kuruluş Yıldönümünde Ny Tımes Yazarı Thomas Frıedman’I Ağırladı

TAİK, NY Times yazarı Thomas Friedman’ın katılımıyla Korona virüs öncesi ve sonrası dünyaya ilişkin online seminer düzenledi.


Samsung’Tan Evde Zaman Geçirmenizi Keyifli Hale Getirecek Kampanyalar

Yeni tip koronavirüs (Kovid-19) salgınına karşı Türkiye genelinde mücadele devam ediyor. Vatandaşların evlerinde kalmalarının büyük önem taşıdığı bu dönemde Samsung da hayata geçirdiği kampanyalar ile evde zaman geçirmeyi daha keyifli hale getiriyor.


Karantina Evde İçki Tüketimini Artırdı

2069 kişiyle yürütülen Koronavirüs İçki ve Alkol Anketi çarpıcı sonuçlar ortaya koydu. Sosyalleşmenin içki tüketiminin en önemli etmenlerinden biri olduğunu gösteren çalışmada bazı konularda bilgi eksikliği de öne çıktı. Süreçte Twitter ve TV en sık kullanılan bilgi kaynakları olarak öne çıktı. 10 kişiden 7 si kolonya satın aldı


Etiketler: kredi, Şekerbank, müşterilerinin, afetzede, yanında…

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.