9 Kasım 2018 Cuma 18:44

GÜNDEM

Şekerbank’Ta Kredilerin Yüzde 56’Sı Kobi’Lere…

Şekerbank’ta kredilerin yüzde 56’sı KOBİ’lere…

  Şekerbank’Ta Kredilerin Yüzde 56’Sı Kobi’Lere…
  Şekerbank’Ta Kredilerin Yüzde 56’Sı Kobi’Lere…
x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34volt » 34Volt


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

30 Eylül 2018 tarihli konsolide finansal tablolarını açıklayan Şekerbank’ın ilk dokuz ayda konsolide bazda toplam kredi hacmi geçen yılın aynı dönemine göre yüzde 15 artışla 24 milyar TL’ye yükseldi. Bankanın aynı tarih itibarıyla konsolide aktif büyüklüğü yıllık bazda yüzde 20 yükselerek 36 milyar TL’ye ulaştı.

Yılın ilk dokuz ayında 108,8 milyon TL net kar elde eden Şekerbank’ın 30.09.2018 itibarıyla toplam özkaynak büyüklüğü 2,5 milyar TL olarak gerçekleşti. Banka’nın Eylül sonu bilançosuna göre toplam mevduat hacmi ise yıllık yüzde 34 artışla 24,7 milyar TL’ye yükseldi.

Şekerbank T.A.Ş.’nin 30.09.2018 tarihli konsolide bilançosuna ilişkin değerlendirmede bulunan Şekerbank Genel Müdürü Servet Taze, Şekerbank’ın 65 yıldır yerine getirdiği üretimi destekleme misyonu doğrultusunda bugün de önceliklerinin çiftçi, esnaf ve KOBİ’ler olduğunu belirterek; “Eylül sonu itibariyle kredilerimizin yüzde 56’sını KOBİ’lerimize kullandırdığımız krediler oluşturdu.

Bankamızın Anadolu’daki yaygın ve köklü şube ağı sayesinde ulaştığımız çiftçi, esnaf ve KOBİ müşterilerimizi her dönem olduğu gibi destekleyerek ekonomimize katkı sağlamaya kararlılıkla devam ediyoruz.” dedi.

Toplam Aktifler: 36 milyar TL

Toplam Krediler: 24 milyar TL

Toplam Mevduat: 24,7 milyar TL

Özkaynaklar: 2,5 milyar TL

Net Kar: 108,8 milyon TL

İlginizi Çekebilir

Bantboru Off Road Team 2018 Sezonu S1 Co Pilotlar Birinciliğini Ve S1 Pilotlar İkinciliğini Matematiksel Olarak Garantiledi

14 Kasım 2018


Vakıf Emeklilik’Te Geriye Dönük Ödenmemiş Bes Katkı Paylarını Ödeyenler Kazanıyor

Vakıf Emeklilik, 2018 yılına ait geriye dönük ödenmemiş Bireysel Emeklilik katkı paylarını ödeyen 100 kişiye çekilişle; 500 TL değerinde Migros Alışveriş Çeki hediye edecek.


Her 10 Kişiden 1’İ Koah Sorunuyla Yaşıyor

15 Kasım Dünya KOAH Günü


Molfix İle Nostaljik Yolculuk

Molfix, 22 Kasım-5 Aralık tarihleri arasında gerçekleşen Migros Nostalji Günleri’ne özel satışa sunulan Midi, Maxi, Maxi Plus ve Junior boylarda “Süper Fırsat Paketleri”nde anneleri nostaljik bir sürprizle karşılıyor. Örgü bebek patiklerinin yer aldığı “Nostalji Serisi Süper Fırsat Paketleri” anneleri geçmişe taşıyan ambalaj görselleriyle de raflarda farklılaşıyor.


İyi Yaşam Günlüğü 2019 Bu Yıl Da Yenilen Konu Başlıkları Ve Renkli, Enerjik Formatı İle Kendine İyi Bakmak İsteyenler İçin En İyi Yeni Yıl Hediyesi…

İyi Yaşam Günlüğü 12 yıl önce Uzman Diyetisyen Dilara Koçak’ın hazırladığı Türkiye’deki ilk tematik ajandalardan birisi ve yıllar boyu bir klasik haline geldi. Her yıl değişen konu ve içeriği artan takipçi ve sadık okur kitlesiyle buluşuyor ve iyi yaşam için rehberlik ediyor. İyi Yaşam Günlüğü 2019’da yıl boyunca size her gün rehberlik etmeyi, 13 farklı konuda daha fazla bilgi sahibi olarak, iyi yaşam amacınıza ulaşmanıza yardımcı olmayı hedefliyor. Her güne farklı motivasyon cümleleri içeren iyi yaşam günlüğü, gün içinde yiyecek, egzersiz ve duygusal durum kaydınızı tutmanızı da sağlıyor. İyi Yaşam Günlüğü yine en iyi yeni yıl hediye alternatiflerinizden biri olmaya aday.


Etiketler: milyar, Şekerbank, konsolide, yüzde, Eylül

Yorum Yazın

420
×
 

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.