22 Mart 2019 Cuma 14:28

GÜNDEM

“Sektörler Bir Araya Geldikçe Geleceğimiz Kazanacak” Garenta Ve İkinciyeni.Com

“Sektörler Bir Araya Geldikçe Geleceğimiz Kazanacak”  Garenta Ve İkinciyeni.Com
“Sektörler Bir Araya Geldikçe Geleceğimiz Kazanacak”  Garenta Ve İkinciyeni.Com
“Sektörler Bir Araya Geldikçe Geleceğimiz Kazanacak”  Garenta Ve İkinciyeni.Com
x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34volt » 34Volt


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

Garenta’nın ana sponsorluğunda bu yıl sekizincisi gerçekleşen Uludağ Ekonomi Zirvesi’nin açılış konuşmasını Garenta ve ikinciyeni.com Genel Müdürü Emre Ayyıldız gerçekleştirdi. Ayyıldız konuşmasında “Belirsizliklerin ve rekabetin daha da arttığı günümüz dünyasında “3D… Değişim, dijitaleşme ve değerler” gün geçtikçe önem kazanıyor. Biz de, sadece kendimiz için en iyisini yaparak değil, dinamik yapımızla farklı iş yapış modelleri geliştirerek bu yeni dünyaya katma değer sağlıyoruz. İş yapış biçimimizin odağında olan dijitalleşme ve değişimin, bu seneki zirvede ana tema olması ve değişik sektörlerden bu kavramları dinlemek hepimize yepyeni kapılar açacak. Farklı sektörler bir araya gelerek bilgi ve deneyim paylaşımı arttıkça geleceğimiz kazanacak.” dedi.

Capital ve Ekonomist dergileri tarafından 22-23 Mart tarihlerinde bu yıl sekizincisi düzenlenen Uludağ Ekonomi Zirvesi’nde 3D: Değişim, Dijital, Değerler konusu masaya yatırıldı. Garenta’nın ana sponsorluğunda gerçekleşen zirveye, Türk iş dünyasını temsil eden büyük şirketlerin yönetim kurulu başkanları ve üst düzey yöneticilerinin yanı sıra, iş ve siyaset dünyasının alanındaki önemli isimleri de katıldı.

Garenta ve ikinciyeni.com Genel Müdürü Emre Ayyıldız, yaptığı konuşmada; “Garenta olarak Türkiye’nin en önemli etkinliklerinden biri olan Uludağ Ekonomi Zirvesi’ne ilk günden bu yana ana sponsor olarak destek oluyoruz. Birçok sektörden değerli katılımcıların yer aldığı böylesi önemli bir organizasyonun parçası olmaktan mutluluk duyuyoruz” dedi.

“Araç kiralamada son trend : Kullandığın kadar araç”

Otomotiv sektöründe ana gündemin dijitalleşme merkezli olduğunu belirten Ayyıldız; Garenta ve ikinciyeni.com markalarında ürün geliştirme çalışmalarını bu vizyonla yürüttüklerini ve sektöre yeni bir soluk getiren MOOV by Garenta’nın buna en güzel örnek olduğunu söyledi. Ayyıldız, MOOV by Garenta hakkında şu bilgileri verdi: “MOOV by Garenta, Google Play Store ve App Store üzerinden indirilebilen bir aplikasyon. Araç kiralamada özgürlük sunan ulaşıma alternatif yepyeni bir model. En önemli özelliklerinden biri aracı istediğiniz yerden alıp, istediğiniz yere bırakabilmeniz. Bütün bu işlemleri de teknolojinin imkanlarından yararlanarak mümkün olan en kolay şekilde yapabiliyorsunuz. MOOV by Garenta ile şu an dakikada 1 araç kiralanıyor ve uygulamamız haftada yüzde 10 büyüyor. Uygulamamızı kullanarak kiralama yapanların sayısı günde 1.500’ü geçti. MOOV by Garenta uygulamamızı 7 ayda 255 bin kişi indirdi, 120 binden fazla kiralama gerçekleştirildi, 15 bin kişi MOOV by Garenta’yı aktif olarak kullanıyor. İstanbul’da 1.000’e yakın araç filomuzla hizmet veriyoruz. Kısa vadede filomuzu 2.000 araca çıkartmayı, orta vadede en az 10 ilde hizmet vermeyi, uzun vadede ise paylaşım ekonomisi felsefemizi genişleterek, kullanıcıların araçlarını da sisteme dahil etmeyi hedefliyoruz.”

Araç kiralamanın yanı sıra online ikinci el otomobil satış sitesi ikinciyeni.com ile ilgili de bilgi veren Garenta ve ikinciyeni.com Genel Müdürü Emre Ayyıldız, kısa bir sürede üye sayılarını 320 bine yükselttiklerine dikkat çekti. Ayyıldız, “Yıllık 20 bin adedin üzerindeki otomobil satışımızla otomotiv e-ticaretinde referans noktasıyız.Ayrıca “hemen al” seçeneğimiz ile kullanıcılarımıza önemli bir kolaylık sunuyoruz. Bu özel uygulamamız ile otomobil satın almak isteyenler açık arttırmaya dahil olmadan, beğendiği otomobili “satın al” butonuna tıklayarak hemen alım yapabiliyor. Ekspertiz hizmetimizi ise alanındaki geniş tecrübesi ve uzmanlığı ile bağımsız bir kuruluş olan TÜV SÜD üzerinden yürütüyoruz.İkinciyeni.com’u diğer ikinci el otomobil satış platformlarından farklı kılan bir diğer özelliğimiz ise yapay zeka uygulamamız Carwizz. Bu uygulama ile kullanıcılar otomobillerinin piyasa değerini kolayca öğreniyor. Şu ana kadar 59 bin 668 kişi Carwizz’i kullandı. Carwizz üzerinden 291 bin 803 otomobilin fiyatlandırılması gerçekleşti” dedi.

Zirve sanayiden ticarete, üretimden perakendeye, finanstan eğitime kadar pek çok sektörden bin 500’ün üzerinde katılımcıyı ağırladı.

İlginizi Çekebilir

Psm’De Bu Hafta 26 Temmuz – 2 Ağustos

% 100 Music Presents: After Work Party 26 Temmuz Cuma // PSM Amfi // 18.00


Diesel İle Zamanın Enerjisi Keşfedin

Dünyaca ünlü saat markalarının Türkiye’deki tek yetkili distribütörü Saat&Saat ayrıcalığıyla saat tutkunlarıyla buluşan Diesel’in dijital saatleri, sportif ve şık tasarımını enerji dolu renklerle bütünlüyor. Koleksiyonda yer alan Diesel logolu gri ve sarı kayışlı modeller, sportif ve dinamik bir tarza sahip. Koleksiyondaki siyah deri kayışlı modeli, çok işlevli ekranı ve gri çelik kasasıyla son derece güçlü bir duruş sergiliyor. Kronograf ve takvim özelliği de bulunan model, erkeklere günün her anında ve her yerde eşlik ediyor


Siber Zorbalığa Maruz Kalan Çocukların Sadece %11’İ Bu Durumu Aileleriyle Paylaşıyor

EBEVEYNLER ÇOCUKLARINI SİBER ZORBALIKTAN NASIL KORUYABİLİR?


Akıllı Otomobil Cihazları Güvenli Mi

Otomobil tutkunlarının ağ bağlantılı bir araca sahip olması için iki yol var. Bir bayiye gidip ‘akıllı olacak şekilde tasarlanmış” bir otomobil satın alabilirler veya ‘akıllı cihazlar’ ekleyerek mevcut otomobillerini geliştirebilirler. Her iki senaryo ile daha iyi bir sürüş deneyimi sunulsa da akıllı teknolojiler, Kaspersky’nin yaptığı araştırmalarda da defalarca görüldüğü gibi yeni tehlikelere yol açabiliyor. Bir teknoloji önemli hale geldiği zaman onunla ilgili güvenlik sorunlarının çıkması da kaçınılmaz.


Geleceğin Veri Merkezleri Hakkında Doğru Bilinen 6 Yanlış

Geleceğin Veri Merkezleri Hakkında Doğru Bilinen 6 Yanlış


Etiketler: Garenta, Ayyıldız, MOOV, ikinciyenicom, önemli

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.