16 Nisan 2019 Salı 10:01

MODA

Selena Gomez, Sokak Modasını Puma Calı Exotıc İle Yeniden Tanımlıyor

PUMA Efsanesi CALI’den Yepyeni Bir Model: CALI Exotic

Selena Gomez, Sokak Modasını Puma Calı Exotıc İle Yeniden Tanımlıyor
Selena Gomez, Sokak Modasını Puma Calı Exotıc İle Yeniden Tanımlıyor
Selena Gomez, Sokak Modasını Puma Calı Exotıc İle Yeniden Tanımlıyor
Selena Gomez, Sokak Modasını Puma Calı Exotıc İle Yeniden Tanımlıyor
x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34volt » 34Volt


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

PUMA, CALI Ailesi’nin yeni üyesi CALI Exotic ile sokak trendlerine yön vermeye devam ediyor. Kaliforniya tarzını yansıtan iddialı sneaker, Puma White rengiyle piyasaya sürülüyor.

Global spor giyim markası PUMA, kortlarda ünlenip kültürlerin ötesine geçen, efsanevi CALI ile sokak modasında kurduğu hakimiyeti, yepyeni CALI Exotic modeli ile güçlendiriyor. Kaliforniya esintileriyle yaz sezonuna tarz katacak CALI Exotic’in marka elçiliğini de CALI ile özdeşleşmiş ünlü sanatçı Selena Gomez üstleniyor.

Klasik PUMA California’nın en yeni modeli CALI Exotic, Batı Kıyısı’nın rahat ve iddialı stilini yansıtan tasarımı ile dikkat çekiyor. PUMA White renginde tasarlanan sneaker, nubuk ve deri üst kısmı ile orijinal CALI modeline sadık kalıyor. Kauçuk detaylar, yüksek lastik taban ve topukta yer alan PUMA logosunun şık bir dokunuş sağladığı CALI Exotic; trendlere uygunluğu ve rahatlığı ile her türlü görünümü zahmetsizce tamamlıyor.

İlginizi Çekebilir

“Çocuklarda Obeziteye Karşı ‘543210’ Kuralı”

Çocukluk ve ergenlik çağında obezite, insidansı ve prevalansı tüm dünyada giderek artmakta olan önemli bir halk sağlığı sorunu. Ancak bu sorunun temelinde genetik miras ve ebeveynlerin hataları yatıyor. Aile içindeki beslenme alışkanlıkları, hareketsiz yaşam çocukları obeziteyle birlikte kalp sorunlarına, diyabete ve kansere götürüyor. Ergenlik döneminin bitmesiyle birlikte obezite için cerrahi seçenekler ön plana çıkıyor. Memorial Bahçelievler Hastanesi Obezite Tanı ve Tedavi Merkezi’nden Obezite ve Diyabet Cerrahisi Uzmanı Doç. Dr. Murat Çağ, “22 Mayıs Dünya Obezite Günü” öncesinde çocukluk çağında başlayan obezite tehlikesi ve alınması gereken önlemler hakkında bilgi verdi.


Mezuniyete Sayılı Günler Kala, Güzelliğini Makyajın İle Tamamla

Mezuniyet günü gelip çattığına göre, mezuniyetin en dikkat çeken kızı olmaya hazır mısınız? Sinosha makyaj sanatçısı Memet Can Ağım mezuniyetin yıldızı olmak isteyen genç kızlara dair önerilerini paylaştı.


“Türkiye’Nin Enerji Sistemi Masaya Yatırıldı”

TMMOB Makina Mühendisleri Odası Enerji Çalışma Grubu tarafından 2010'dan bu yana her yıl sürekli güncellenen “Türkiye Enerji Görünümü” başlıklı çalışmanın detayları, 16 Mayıs Perşembe günü Kadir Has Üniversitesi’nde ele alındı.


Eğitimde Engelli Hakları Okulda Birlikte, Hayatta Birlikte Festivali!

Eğitimde Engelli Hakları: Okulda Birlikte, Hayatta Birlikte Festivali!


İskandinav Stili Legno İle Banyolarda

İskandinav Stili Legno İle Banyolarda.


Etiketler: CALI, PUMA, Exotic, yeni, sokak

Yorum Yazın

420
×
 

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.