14 Nisan 2018 Cumartesi 19:34

SİNEMA TİYATRO

Selfi Filminden Yeni Tanıtım

SELFİ FİLMİNDEN YENİ TANITIM

x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34volt » 34Volt


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

''SELFİ'' FİLMİ 27 NİSAN'DA SİNEMALARDA...

Hülya Avşar, sadece bir el kamerasıyla çektiği,yapımcılığını,yönetmenliğini, senaristliğini, oyunculuğunu kendi yaptığı otobiyografik filmi Selfi 27 Nisan'da sinemalarda...

İlginizi Çekebilir

Marka Konferansı'nda Muslera Etkisi

Lider konferans kuruluşu Yürekli'nin Yapı Kredi World ana sponsorluğunda düzenlediği MARKA 2018 konferansında futbol fırtınası esti. 12-13 Aralık'ta Hilton İstanbul Bomonti'de, 2000'e yakın iş liderinin katılımıyla gerçekleştirilen konferansta Galatasaray'ın efsane futbolcularından Fernando Muslera, kaledeki yalnızlığı ve sahadaki liderliğini anlattı. Yıldız oyuncu, MARKA 2018 sahnesinde verdiği mesajlarla iş dünyası için de önemli noktalara değindi.


Takeda, İlaca Erişim Endeksi’Nde Büyük Yükseliş Göstererek 5’İnci Sırada Yer Aldı

Takeda, ilaca erişime destek kapsamında dünyanın önde gelen ilaç firmalarının faaliyetlerini değerlendiren ve bağımsız olarak hazırlanan “İlaca Erişim Endeksi 2018’de” on basamak yükselerek büyük bir başarı gösterdi ve beşinci sırada konumlandı. Dünyada, karşılanmamış ihtiyaçlara yönelik sürdürülebilir girişimler Takeda’nın ilaca erişim stratejisinin temelini oluşturuyor


Jaron Lanier'dan Marka 2018'De Sürreal Bir Seans “Yapay Zeka Ve Teknoloji Gelişiyor Ama İnsanlara Hala İhtiyacımız Var”

Lider konferans kuruluşu Yürekli'nin Yapı Kredi World ana sponsorluğunda düzenlediği MARKA 2018 konferansının ilk gününde tarihin en önemli 300 mucidi arasında gösterilen sanal gerçekliğin mucidi Jaron Lanier sahne aldı. 19. senesinde, bu yıl 12-13 Aralık'ta Hilton İstanbul Bomonti'de, 2000'e yakın iş liderinin katılımıyla gerçekleştirilen konferansta Lanier, MARKA 2018 katılımcılarına hem sosyal medya ve teknolojiyle ilgili çarpıcı bir sunum yaptı hem de müzikal yeteneğini piyano, khene ve ud enstrümanlarını çalarak sergiledi. Sürreal seans MARKA Konferansı katılımcılarını büyüledi.


Dlive Yeni Uygulaması ‘Ganimet Kutusu’ İle Hem Yayıncısına Hem İzleyicisine Kazandırıyor

Yeni uygulaması ‘Ganimet Kutusu’ ile


“Yılın Otomotiv Şirketi” Oyak Renault Oldu

Oyak Renault, yılın en prestijli iş dünyası ödülleri arasında gösterilen, Boğaziçi Üniversitesi Mühendislik Kulübü’nün organize ettiği Boğaziçi İş Dünyası Ödülleri’nde “Yılın Otomotiv Şirketi” seçildi.


Etiketler: SELFİ, FİLMİ, NİSAN, SİNEMALARDA, Hülya

Yorum Yazın

420
×
 

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.