11 Kasım 2019 Pazartesi 14:55

GÜNDEM

Sensodyne’Den Hassas Dişler Ve Diş Eti Sorunlarına Tek Diş Macunu

Ağız bakım kategorisinin öncü markası Sensodyne, tüketici ihtiyaçları ve beklentileri doğrultusunda, en son teknolojiyle geliştirdiği uzman ürünlerine bir yenisini daha ekledi. Yeni Sensodyne Hassasiyet & Diş Eti, her iki sorun için, günde iki kez fırçalamayla etkisi klinik olarak kanıtlanmış diş macunları ve diş fırçasını tüketicilere sunuyor.

  Sensodyne’Den Hassas Dişler Ve Diş Eti Sorunlarına Tek Diş Macunu
  Sensodyne’Den Hassas Dişler Ve Diş Eti Sorunlarına Tek Diş Macunu
  Sensodyne’Den Hassas Dişler Ve Diş Eti Sorunlarına Tek Diş Macunu
x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34volt » 34Volt


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

Araştırmalara göre her 3 kişiden 1’i diş hassasiyeti*, bu kişilerin yarısı da diş eti sorunu yaşayabiliyor.** Ağız bakım kategorisinin öncü markası Sensodyne diş macunu kategorisinde ilk defa hem hassas dişler hem de diş etleri için özel olarak geliştirilmiş diş macununu tüketicilerle buluşturuyor.

Sensodyne uzman kimliğiyle ağız ve diş sağlığı konusundaki araştırmalarına her geçen gün artan bir ivmeyle devam ederken, yeni Sensodyne Hassasiyet & Diş Eti ürünü ile en önemli ağız sağlığı sorunlarından olan diş hassasiyeti ve diş eti sorunlarına tek bir uzman diş macunu ile cevap veriyor.

Günde iki kez fırçalama ile hassas dişler ve diş etlerinde rahatlama sağladığı klinik olarak kanıtlanan Sensodyne Hassasiyet & Diş Eti, hassas bölgelerin üzerinde koruyucu bir tabaka oluşturuyor. Aynı zamanda diş plaklarını hedefleyip uzaklaştırarak, sağlıklı diş etlerine sahip olunmasına yardım ediyor.

Sensodyne Hassasiyet & Diş Eti ürün ailesi, Sensodyne Hassasiyet ve Diş Eti diş macunu, Sensodyne Hassasiyet ve Diş Eti Beyazlatıcı diş macunu ve Sensodyne Hassasiyet ve Diş Eti diş fırçasından oluşuyor.

*Addy, M.(2002) “Dentine hypersensitivity: new perspective on an old problem”, Internal Dental Journal, 52(S5P2), pp.367-375

İlginizi Çekebilir

Pegasus’Un İkinci “A321 Neo”Su Filoya Katıldı

Pegasus Hava Yolları’nın 100 uçaklık Airbus siparişinin ikinci A321 Neo tipi uçağı filoya katıldı. Pegasus’un yeni A321 Neo’suna “Özden Ece” adı verildi.


Davutoğlu' Nun Ekibine İş Dünyasından Önemli Transfer!

Geçtiğimiz hafta sonu Ahmet Davutoğlu, kurucular kurulu üyeleriyle Bolu Büyük Abant Oteli' nde kamp yaptı. Avrasya Sanayi ve İşadamları Derneği (ASİAD) Genel Başkanı Ömer Faruk Başaran, hafta sonu kampa katıldı ve Ahmet Davutoğlu' nun partiye katılma teklifini kabul etti. Yoğun bir ilginin olduğu toplantıda teşkilat yapılanması tamamlanan partinin, tüm illerde oluşturulan isim havuzlarından çalışmak isteyenlerle görüşmeler ve atamalar yapıldı. Bir hafta içinde partinin kurulacağı, Ankara’ da genel merkez ve İstanbul’ da il başkanlığı binalarının tutulduğu gelen haberler arasında.


‘Büyük Gözaltı’ 10 Aralık’Ta!

Taner Barlas’ın kurguladığı, Rutkay Aziz’in yönettiği ve iki usta tiyatrocunun aynı zamanda rol da aldıkları ‘Büyük Gözaltı’ (1984) oyunu, 10 Aralık Salı saat 20:30’da Trump Kültür ve Gösteri Merkezi’nde tiyatroseverlerle buluşuyor.


Ankara Zülfü Livaneli’Ye Koştu

ANKARA ZÜLFÜ LİVANELİ’YE KOŞTU


Nur Fettahoğlu "Babil'in Senaryosunu Okuduğumda Karakterin Güçlü Duruşu Beni Çok Etkiledi"

“Bazı yapımların tarifedilemez bir sinerjisi, bir aurası oluyor”


Etiketler: Sensodyne, Hassasiyet, macunu, hassas, hassasiyeti

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.