17 Aralık 2018 Pazartesi 16:44

GÜNDEM

Sensodyne’Den Yenilenen Formülle Hassas Dişlere Uzman Beyazlık

Ağız bakım kategorisinin lider markası Sensodyne* ağız ve diş sağlığını desteklemeye devam ediyor. Sensodyne Beyazlatıcı diş macunu, yenilenen formülü ile hassas dişler için uzman ve etkili bir beyazlık sunuyor.

Sensodyne’Den Yenilenen Formülle  Hassas Dişlere Uzman Beyazlık
x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34volt » 34Volt


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

Ağız bakım kategorisinin lider markası Sensodyne* diş hassasiyeti yaşayanların ihtiyaçlarını dikkate alarak ürünlerini geliştiriyor. Yeni Sensodyne Beyazlatıcı, zenginleştirilmiş formülüyle hassas bölgelere zarar vermeden dişleri beyazlatıyor.

Yeni Sensodyne Beyazlatıcı, gün içerisinde tüketilen yiyecek ve içeceklerin dişler üzerinde bıraktığı lekeleri yok ederek diş yüzeyinde hassas bölgelere zarar vermeden daha beyaz dişlere sahip olunmasına yardımcı oluyor. Yenilenen ambalajıyla daha etkili beyazlığa dikkat çeken Sensodyne’in yeni formülünde bulunan küçük beyazlatıcı tanecikler lekeleri nazikçe ve etkili bir şekilde temizliyor.

Hassas dişler dikkate alınarak formülü zenginleştirilen ve dişlerin doğal beyazlığına kavuşmasını sağlayan yeni Sensodyne Beyazlatıcı ile dişlerin günde 2 kez fırçalanması uzmanlar tarafından tavsiye ediliyor.

İlginizi Çekebilir

Golf Tutkunları, Lumberjack Golf Cup Turnuvası İle Bodrum’Da Buluşacak!

Golf tutkunlarının bir araya geleceği ve bu yıl ilkinin gerçekleştirileceği “Lumberjack Golf Cup”, 6-7 Temmuz tarihleri arasında Bodrum Golf Club’da düzenlenecek.


Körfez'de Duman Dumana Mücadele

Drift Otomobil Sporları Kulübü tarafından TOSFED Körfez Yarış Pisti’nde düzenlenen Apex Masters Türkiye Drift Şampiyonası ikinci yarışı 15-16 Haziran tarihlerinde gerçekleştirildi.


Lila Group Markaları Rossman Ve Avansas.Com’Da!

Kullanıcılarının hayatını kolaylaştıran ürünleri ile dikkat çeken Lila Group’un, Sofia, Maylo ve Berrak markalı ürünlerine ulaşmak her geçen gün kolaylaşıyor. Sofia, Maylo ve Berrak şimdi kişisel Bakım, kozmetik ve sağlık marketi konseptinde hizmet veren Rossman mağazalarında ve kurumsal şirketlere iş yeri ihtiyaçlarını avantajlı bir şekilde online olarak tedarik etme fırsatı sunan Avansas.com internet sitesinde yerini aldı.


İtü ‘Apis Arge Takımı’ Uluslararası Cansat Yarışmasında Birinci Oldu

İTÜ ‘Apis Arge Takımı’Uluslararası Cansat Yarışmasında Birinci Oldu


“Kadın Varsa İmkânsız Yoktur”

Türk Tuborg A.Ş.; “100% Gönüllüyüz” kapsamında desteklediği Tuluhan Tekelioğlu’nun “Yapabilirsin” belgeseli ile Türkiye genelinde kadınlara ilham vermeye devam ediyor.


Etiketler: Sensodyne, Beyazlatıcı, dikkate, Yeni, hassas

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.