17 Aralık 2018 Pazartesi 16:44

GÜNDEM

Sensodyne’Den Yenilenen Formülle Hassas Dişlere Uzman Beyazlık

Ağız bakım kategorisinin lider markası Sensodyne* ağız ve diş sağlığını desteklemeye devam ediyor. Sensodyne Beyazlatıcı diş macunu, yenilenen formülü ile hassas dişler için uzman ve etkili bir beyazlık sunuyor.

Sensodyne’Den Yenilenen Formülle  Hassas Dişlere Uzman Beyazlık
x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34volt » 34Volt


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

Ağız bakım kategorisinin lider markası Sensodyne* diş hassasiyeti yaşayanların ihtiyaçlarını dikkate alarak ürünlerini geliştiriyor. Yeni Sensodyne Beyazlatıcı, zenginleştirilmiş formülüyle hassas bölgelere zarar vermeden dişleri beyazlatıyor.

Yeni Sensodyne Beyazlatıcı, gün içerisinde tüketilen yiyecek ve içeceklerin dişler üzerinde bıraktığı lekeleri yok ederek diş yüzeyinde hassas bölgelere zarar vermeden daha beyaz dişlere sahip olunmasına yardımcı oluyor. Yenilenen ambalajıyla daha etkili beyazlığa dikkat çeken Sensodyne’in yeni formülünde bulunan küçük beyazlatıcı tanecikler lekeleri nazikçe ve etkili bir şekilde temizliyor.

Hassas dişler dikkate alınarak formülü zenginleştirilen ve dişlerin doğal beyazlığına kavuşmasını sağlayan yeni Sensodyne Beyazlatıcı ile dişlerin günde 2 kez fırçalanması uzmanlar tarafından tavsiye ediliyor.

İlginizi Çekebilir

Nars Beauty Report Tuba Ergin Aw19

NARS BEAUTY REPORT


Türkiye’Den “Kim” Geçti

Tekfen Filarmoni; bahar konserlerinde, müzik dünyasının parlayan yıldızı, pek çok uluslararası ödülün sahibi Güney Koreli genç kemancı Bomsori Kim’i ağırladı. Şef Aziz Shokhakimov yönetimindeki konserler, 20, 21 ve 22 Mart tarihlerinde Ankara ve İstanbul’da gerçekleşti.


Türk Eximbank’Tan İhracatçılara 11 Yeni Ürün Geldi

Türk Eximbank Genel Müdürü Adnan Yıldırım, 2019 yılında Türkiye’nin ihracat hedeflerine ulaşması için 11 yeni ürünü devreye almayı hedeflediklerini, 4 ürünü hayata geçirdiklerini, diğer ürünleri ise; Eylül sonuna kadar devreye almayı planladıklarını söyledi.


Uludag Ekonomi Zirvesi Katma Değerli Büyümenin Anahtarı Oturumunda İnovasyon Ve Girişim Tartışıldı Basin Bulteni

8. Uludağ Ekonomi Zirvesi kapsamında, Türkiye İş Bankası sponsorluğunda gerçekleşen “Katma Değerli Büyümenin Anahtarı: İnovasyon ve Girişim” oturumunda inovasyonla sağlıklı büyüme masaya yatırıldı.


Enerjisa Enerji’Nin Başarılı Halka Arzına Bir Ödül De Londra’Dan

Enerjisa Enerji, 2018’in Şubat ayında gerçekleştirdiği Türkiye’nin en büyük özel sektör halka arzı ile uluslararası ödüle layık görüldü. Enerjisa Enerji, Global Capital tarafından Londra’da düzenlenen uluslararası finans piyasalarının en prestijli organizasyonlarından ‘Equity Capital Markets’ ödüllerinde Türkiye, Orta Doğu ve Kuzey Afrika bölgesinde yılın en başarılı sermaye piyasası işlemi ödülünün sahibi oldu. Ödülü, düzenlenen geceye katılan Enerjisa Enerji Yönetim Kurulu Üyesi ve Sabancı Holding CFO’su Barış Oran aldı.


Etiketler: Sensodyne, Beyazlatıcı, dikkate, Yeni, hassas
Bu haberi okuyanlar bunları da okudu
Gündem   -  - Genel 8. Uludağ Ekonomi Zirvesi Sona Erdi
8. Uludağ Ekonomi Zirvesi Sona Erdi

Yorum Yazın

420
×
 

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.