12 Aralık 2018 Çarşamba 16:39

GÜNDEM

Seramiksan, "Koşulsuz Müşteri Memnuniyeti" Anlayışıyla Servis Ağını Genişletiyor

SERAMİKSAN, ‘’KOŞULSUZ MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ’’ ANLAYIŞIYLA SERVİS AĞINI GENİŞLETİYOR

Seramiksan,
Seramiksan,
Seramiksan,
Seramiksan,
x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34volt » 34Volt


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

Türk seramik sektörünün köklü ve yenilikçi markası Seramiksan, vitrifiye ürün grubunda teknik servis ağını genişleterek, müşterilerine kaliteli hizmet sunuyor.

Seramiksan vitrifiye ürün grubunda satış sonrası müşteri beklentilerinin üzerinde bir hizmet kalitesi sunmak ve bu başarıyı sürdürebilmek için yeni bir eğitim programına başladı. Bugüne kadar seramik alanında gerçekleştirdiği “Usta Eğitim Seminerleri” ile Türkiye’nin farklı şehirlerinde ustalarla buluşan Seramiksan, yurt genelinde daha geniş bir alana, en hızlı şekilde hizmet verebilmek için yepyeni bir eğitim programı ile mevcut teknik servis ağını da genişletiyor.

Dünyadaki en modern vitrifiye üretim tesisi ile el değmeden vitrifiye üretebilen Seramiksan’ın üretim tesislerinde verilen eğitimlerde teknik servis adayları fabrika ziyaretleri gerçekleştirdi. Üretim tesisleri ve vitrifiye ürünleri hakkında bilgilendirilen adaylara, ürünlerin teknik özellikleri ve sahada karşılaşabilecek durumlarla ilgili uygulamalı eğitimler de verildi.Türkiye Satış Müdürü M. Süreyya Çağlar’ın adaylarla bir araya gelerek şirket tanıtım sunumu gerçekleştirdiği programda, servis adaylarının hizmet vermeye başlamaları için ölçme ve değerlendirmeler yapılarak eğitim programı tamamlandı.

Yüzde yüz müşteri memnuniyeti odaklı hizmet politikasıyla hareket eden Seramiksan, Türkiye çapında 200’ü aşkın mağazasıyla müşterilerine kaliteli hizmet vermeye devam ediyor.

İlginizi Çekebilir

Sofi Tukker, İlk Türkiye Konseri İçin 30 Mart’Ta Zorlu Psm’De!

Dünyaca ünlü jungle pop ikilisi 2019’a “Mi Rumba” ile hızlı bir giriş yaptı…


Soğuk Havada Üşümenizi Engelleyecek Öneriler

Kış mevsiminin ortasında olduğumuz bu dönemlerde bizi en rahatsız eden konulardan biri de üşümek. Üşüyünce hasta olunduğu algısı oldukça yaygın ancak basit önlemlerle hem üşümeden hem de hasta olmadan kışı atlatmak mümkün. Memorial Şişli Hastanesi İç Hastalıkları Bölümü’nden Uz. Dr. Özlem Kaplan, soğuktan ve kış hastalıklarından korunmanın yolları hakkında bilgi verdi.


Scotty Paket, Doremusic Alışverişlerinizi İki Saatte Kapınıza Işınlıyor

Teknoloji ile şehir hayatını kolaylaştırmayı amaçlayan mobil uygulama Scotty, Paket hizmeti için yaptığı işbirliklerini artırmaya devam ediyor. Türkiye’nin en büyük müzik aletleri mağazalar zinciri Doremusic ile işbirliği yapan Scotty Paket, Doremusic’in sitesinden satın alınan ürünleri İstanbul’un her yerine iki saatte teslim ediyor.


Sónarlab Sahnesi’Nde Yer Alacak İlk İsimler Belli Oldu

Sónar Istanbul, 8-9 Mart 2019 tarihlerinde üçüncü kez Zorlu PSM’de gerçekleşecek. Müzik ve yaratıcılıkla teknolojiyi buluşturan festivalde; Red Bull Music küratörlüğünde hazırlanan SónarLab sahnesinde yer alacak ilk isimler belli oldu. Berlinli üçlü FJAAK, Detroit tekno müziğin önemli isimlerinden The Urban Tribe’ın kurucusu DJ Stingray, house müzikte harikalar yaratan Octa Octa, Brooklyn underground sahnesinin öne çıkan ismi Volvox ve HAAi gibi isimler SónarLab sahnesinde İstanbullu müzikseverlerle buluşacak.


Çalışanların En Çok Para Kazandığı Şehirler Belli Oldu

BASIN BİLDİRİSİ


Etiketler: hizmet, Seramiksan, vitrifiye, teknik, servis

Yorum Yazın

420
×
 

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.