12 Aralık 2018 Çarşamba 16:39

GÜNDEM

Seramiksan, "Koşulsuz Müşteri Memnuniyeti" Anlayışıyla Servis Ağını Genişletiyor

SERAMİKSAN, ‘’KOŞULSUZ MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ’’ ANLAYIŞIYLA SERVİS AĞINI GENİŞLETİYOR

Seramiksan,
Seramiksan,
Seramiksan,
Seramiksan,
x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34volt » 34Volt


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

Türk seramik sektörünün köklü ve yenilikçi markası Seramiksan, vitrifiye ürün grubunda teknik servis ağını genişleterek, müşterilerine kaliteli hizmet sunuyor.

Seramiksan vitrifiye ürün grubunda satış sonrası müşteri beklentilerinin üzerinde bir hizmet kalitesi sunmak ve bu başarıyı sürdürebilmek için yeni bir eğitim programına başladı. Bugüne kadar seramik alanında gerçekleştirdiği “Usta Eğitim Seminerleri” ile Türkiye’nin farklı şehirlerinde ustalarla buluşan Seramiksan, yurt genelinde daha geniş bir alana, en hızlı şekilde hizmet verebilmek için yepyeni bir eğitim programı ile mevcut teknik servis ağını da genişletiyor.

Dünyadaki en modern vitrifiye üretim tesisi ile el değmeden vitrifiye üretebilen Seramiksan’ın üretim tesislerinde verilen eğitimlerde teknik servis adayları fabrika ziyaretleri gerçekleştirdi. Üretim tesisleri ve vitrifiye ürünleri hakkında bilgilendirilen adaylara, ürünlerin teknik özellikleri ve sahada karşılaşabilecek durumlarla ilgili uygulamalı eğitimler de verildi.Türkiye Satış Müdürü M. Süreyya Çağlar’ın adaylarla bir araya gelerek şirket tanıtım sunumu gerçekleştirdiği programda, servis adaylarının hizmet vermeye başlamaları için ölçme ve değerlendirmeler yapılarak eğitim programı tamamlandı.

Yüzde yüz müşteri memnuniyeti odaklı hizmet politikasıyla hareket eden Seramiksan, Türkiye çapında 200’ü aşkın mağazasıyla müşterilerine kaliteli hizmet vermeye devam ediyor.

İlginizi Çekebilir

Vans “Vanguards” Babylon’Da Risk Alabilen Kaykaycı Kadınları Kutluyor!

Kaykay ve aksiyon spor dünyasının sevilen markası Vans, sınırların dışında yaşama felsefesi “OFF THE WALL” kampanyasının ilk bölümü olan, “Vanguards” etkinliğinde, Vans kaykay takımı sporcularından Lizzie Armanto, Brighton Zeuner, Yndiara Asp ve Mami Tezuka’nın çıktıkları turda çekilen fotoğraflarıyla, kadınların kaykay dünyasındaki başarılarını ve önemlerini kutluyor.


Vatan Bilgisayar Ve Honor’Dan 12 Ay Taksit Ve Hediye Kampanyası

Teknolojiyi, modaya ve gençlerin ihtiyaçlarına adapte eden vizyoner ürünlerin yaratıcısı HONOR, Türkiye’nin en büyük elektronik mağaza zincirlerinden Vatan Bilgisayar ile kapsamlı bir işbirliği kapsamında, HONOR 8X ve HONOR 10 Lite modellerini sürpriz hediyeleriyle birlikte satışa sunuyor. Anlaşma çerçevesinde her iki telefonda da 12 ay taksit geçerli olacak. Ayrıca HONOR 10 Lite Huawei AM61 Bluetooth kulaklık hediyesi ile birlikte alınabilecek.


Eyüp Sabri Tuncer Doğal Avokado Yağlı Losyon İle Farkı Hissedin

Eyüp Sabri Tuncer, Doğal Zeytinyağlı El ve Vücut Losyonu ile giriş yaptığı losyon kategorisinde yeni ürünü ile iddiasını sürdürüyor. Losyon serisine avokado yağının mucizevî özellikleri ve zengin E vitamini içeren %100 Doğal Avokado Yağlı El ve Vücut Losyonunu ekledi.


Facebook, 31 Mart Seçimleri Öncesi “Politikacılar Ve Devlet Kurumları” Sayfasını Türkçe Olarak Kullanıma Sundu

26.03.2019, İstanbul - Facebook bugün, “Politikacılar ve Devlet Kurumları” kaynak sayfasını Türkçe olarak kullanıma sunduğunu duyurdu. Facebook’un seçmenlerle etkileşimde bulunmak ve çevrimiçi topluluk kurmak için nasıl kullanılabileceğiyle ilgili bir rehber niteliğinde olan sayfa, Türkiye’deki politikacılar ve devlet kurumları için yardımcı bir kaynak olma amacı taşıyor.


Sporun Ruhu Fotoğraflara Yansıyacak

İstanbul Bilgi Üniversitesi Spor Yöneticiliği Bölümü Sports Business Club Öğrenci Kulübü kadın, çocuk ve engelli bireylerin sporla kurduğu ilişkiyi fotoğraflarla ortaya koymak amacıyla “Benim Gözümden Spor” başlıklı bir yarışma düzenliyor. Herkesin katılımına açık olan fotoğraf yarışmasına 7 Nisan tarihine kadar başvuru yapılabilecek


Etiketler: hizmet, Seramiksan, vitrifiye, teknik, servis

Yorum Yazın

420
×
 

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.