26 Mart 2019 Salı 16:06

GÜNDEM

Serdar Aziz’İn Transferinin Ardından İlk Özel Röportajı Beın Sports’Ta

Türkiye’de sporun adresi Digiturk, Türkiye ve dünya futbolunun yıldız isimlerini izleyicileriyle buluşturmaya devam ediyor.

Serdar Aziz’İn Transferinin Ardından İlk Özel Röportajı Beın Sports’Ta
x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34volt » 34Volt


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

27 Mart Çarşamba saat 20:00’da beIN SPORTS HD 1 kanalında Fenerbahçe’nin devre arasında renklerine bağladığı deneyimli savunma oyuncusu Serdar Aziz röportajı ekrana gelirken, ardından saat 22:00’da beIN SPORTS HABER HD’de Barcelona’nın efsane kaptanı Carles Puyol röportajı yayınlanacak.

Sporun en büyük destekçisi ve spora her platformda katkı sağlayan Digiturk, milli maçlar arasında beIN SPORTS kanallarında ekrana getirdiği birbirinden özel röportajlar ile izleyicilerine spor şöleni sunacak.

Serdar Aziz transferin ardından ilk kez beIN SPORTS’a konuştu

Fenerbahçe’nin devre arasında renklerine bağladığı deneyimli savunma oyuncusu Serdar Aziz’in ilk özel röportajı 27 Mart Çarşamba saat 20:00’da beIN SPORTS HD 1 kanalında yer alacak.

Sporun nabzını tutacak özel röportajlar

Digiturk’te bu hafta yayınlanacak özel röportajlar bu isimlerle sınırlı değil. 27 Mart Çarşamba saat 22:00’de beIN SPORTS HABER HD’de Barcelona’nın efsane kaptanı Carles Puyol röportajı yayınlanacak.

Demir Grup Sivasspor’un başarılı teknik direktörü Hakan Keleş, Bursaspor’un başarılı kaptanı Aytaç Kara, ligin ikinci yarısında gösterdiği performans ile adından sıkça söz ettiren Çaykur Rizespor’un deneyimli Başkanı Hasan Kartal ve Türk futbolunun önemli teknik adamlarından Bayram Bektaş röportajları bu hafta içinde futbolseverler ile buluşacak.

Ayrıca, Tenis Federasyonu Başkanı Cengiz Durmuş, tekvandoda şampiyon sporcumuz İrem Yaman, Atletizm Federasyonu Başkanı Fatih Cintimar ve ralli pilotu Simin Bıçakoğlu yer alırken, sporun nabzı beIN SPORTS ekranlarında atacak.

Röportajların yayın bilgileri şu şekilde;

RÖPORTAJ

GÜN VE SAAT

KANAL

İREM YAMAN/TEKVANDOCU

ÇARŞAMBA

beIN SPORTS HD 3

19.30

SERDAR AZİZ/FENERBAHÇE FUTBOLCUSU

ÇARŞAMBA

beIN SPORTS HD 1

20.00

CARLES PUYOL/FC BARCELONA EFSANESİ

ÇARŞAMBA

beIN SPORTS HABER

22.00

HASAN KARTAL/ÇAYKUR RİZESPOR BAŞKANI

PERŞEMBE

beIN SPORTS HABER

17.30

FATİH CİNTİMAR/ATLETİZM FEDERASYONU BAŞKANI

PERŞEMBE

beIN SPORTS HD 3

19.00

BAYRAM BEKTAŞ/TEKNİK DİREKTÖR

PERŞEMBE

beIN SPORTS HABER

22.00

SİMİN BIÇAKCIOĞLU/RALLİ PİLOTU

CUMA

beIN SPORTS HD 3

19.00

AYTAÇ KARA/BURSASPOR KAPTANI

CUMA

beIN SPORTS HD 1

21.00

İlginizi Çekebilir

Üretimde Dijital Dönüşümün İlk Adımı

Haziran 2019


Abdi İbrahim Otsuka Medikal Direktörlüğü Bildiriyor; "Her Mutsuzluk Depresyon Değildir”

Çağımızın hastalığı depresyon hakkında bilgiler veren Abdi İbrahim Otsuka Medikal Direktörlüğü, depresyonun kadınlarda erkeklere oranla daha çok görüldüğüne işaret ediyor. Her mutsuzluğun depresyon olmadığına ve doğru ve uygun tedavi uygulandığında depresyonun tam düzelmeye giden bir hastalık olduğuna vurgu yapıyor.


Global Somali Diaspora Konferansı’Nın 3'Üncüsü İstanbul’Da Düzenleniyor

Ülkemizin küresel insani kalkınma hedefleri kapsamında kamu diplomasisi desteği sağladığı Somali ile Türkiye arasındaki devletlerarası ilişkilerin ulaştığı düzeyden hareketle, GSD’nin 3'ncü uluslararası konferansı Yunus Emre Enstitüsü'nün desteğiyle İstanbul’da düzenleniyor.


Tim 26. Olağan Genel Kurulu Türkiye'nin İhracat Şampiyonları Ödül Töreni Türkiye'nin İlk 1000 İhracatçısı 2018 Araştırması

TİM 26. Olağan Genel Kurulu, Türkiye'nin İhracat Şampiyonları Ödül Töreni ve “Türkiye'nin İlk 1000 İhracatçısı 2018” araştırmasına ilişkin basın bültenlerimizi ve görselleri ekte bilgilerinize sunarız.


Çikolata Kistleri İle Nasıl Mücadele Edilir

Özellikle 30’lu yaşlardaki kadınlarda daha sık görülen endometriozis hastalığının genetik temeli aslında halen tam olarak açıklanabilmiş değil. Günümüzde gelişen teknoloji ile daha sık saptanan endometriozis farklı şekillerde karşımıza çıkabilir. Genetik alt yapısının olduğunu bildiğimiz bu hastalık, özellikle ileri evrelerinde hayatı çekilmez hale getirebiliyor. Ufuk Üniversitesi Tıp Fakültesi Kadın Hastalıkları ve Doğum Anabilim Dalı Üyesi Doç. Dr. Emre Pabuçcu, endometriozis ve çikolata kistleri hakkında önemli açıklamalarda bulundu.


Etiketler: beIN, SPORTS, HABER, saat, röportajı

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.