14 Şubat 2019 Perşembe 11:47

GÜNDEM

Sevgililer Günü’Ne 1 Dakikada Hazır Olun!

Gür1 ve Güçlü2 Görünen Saçlar için Yeni Pantene Superfood 1 Dakikada Mucize Yoğun Bakım Ampülü

Sevgililer Günü’Ne 1 Dakikada Hazır Olun!
Sevgililer Günü’Ne 1 Dakikada Hazır Olun!
Sevgililer Günü’Ne 1 Dakikada Hazır Olun!
x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34volt » 34Volt


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

Yılın en romantik günü geldi çattı! Heyecanın doruğa ulaştığı bu özel günde saçlarınıza yapacağınız yoğun bakım ritüelini sadece 1 dakikaya indirebilirsiniz. Saç tipiniz nasıl olursa olsun, özenle hazırladığınız kıyafetinize ve makyajınıza yakışacak romantik saç modelini en iyi haliyle göstermek için öncelikle saçlarınızın gür, güçlü ve sağlıklı gözükmesine özen göstermelisiniz.

Sevgililer Günü’nde en iyi haline dönüşmek isteyen tüm kadınlar için Pantene Superfood Serisi’nin besin takviyeleri açısından en zengin yeni formülü sağlıklı besinlerle kendilerini güçlendirdikleri gibi saçlarını da güçlendirmelerini sağlıyor.

Gür ve güçlü saçlar için dönüşüme hazır mısın?

Yeni Pantene Superfood 1 Dakikada Mucize Yoğun Bakım Ampülü çok yoğun ve güçlü bakım sağladığı için haftada bir uygulama ile saçınızdaki yıpranma etkilerini silerek sadece 1 dakikada saçlarınızın en iyi halini ortaya çıkarmaya yardımcı olur.

Yılın en romantik gününü en iyi halinizle karşılamak için yeni Pantene Superfood 1 Dakikada Mucize Yoğun Bakım Ampülü’nün formülünde yer alan anti-oksidanlar, saçınızda kirlenmeden, şekillendirmeden ve sudan kaynaklanan hasarı azaltarak kırılmaya karşı en dayanıklı hale gelmesini sağlıyor. Zengin lipitler ise yaşla ve dış etkenlerin etkisiyle zaman içerisinde doğal yağını kaybeden saçınızdaki kırılma ve yıpranmanın izlerini silerek saçların yapısal bütünlüğünü koruyor. Çok yoğun ve güçlü bakım sağladığı için haftada bir uygulama ile saçınızdaki yıpranma etkilerini silerek sadece 1 dakikada saçlarınızın en iyi halini ortaya çıkarmaya yardımcı oluyor.

1 -Yıkanmamış saça göre

2 - Şekillendirmeden kaynaklanan yıpranmaya karşı güç, kremsiz şampuana göre

3 -Kremsiz şampuana göre

Basın bilgi:

İlginizi Çekebilir

Funda Arar’Dan Zafer Bayramına Özel Konser

FUNDA ARAR’DAN ZAFER BAYRAMINA ÖZEL KONSER


Türünün İlk Örneği Olan Yüzer Nükleer Güç Ünitesi Akademik Lomonosov, Murmansk’Tan Pevek’E Doğru Yola Çıktı

Dünyanın ilk yüzer güç ünitesi (FPU) Akademik Lomonosov, sürekli temiz enerji sağlamak üzere, Rusya’nın doğu ucunda bulunan Pevek, Chukotka’ya doğru yelken açtı.


Mabel Matiz Şarkıları Bu Kez Datça’Da Yankılandı

MABEL MATİZ ŞARKILARI BU KEZ DATÇA’DA YANKILANDI


Kiğılı Türkiye’De Ormanların Sesi Oluyor

Türkiye’nin “ciğerini yakan” ve gündeme oturan orman yangınlarına karşı ilk anlamlı duyarlılık, erkek moda markası Kiğılı’dan geldi. Türkiye’nin farklı bölgelerinde çıkan ve yüzlerce hektar ormanın ve sayısını tahmin etmekten endişe ettiğimiz hayvan dostlarımızın kaybedilmesine neden olan orman yangınlarına ilişkin duygusal bir film yayınlayan Kiğılı, #1FİDAN1CAN etiketi ile önemli bir kampanyaya da öncülük ediyor.


Şiddete Maruz Kalan, Şiddet Uyguluyor

Şiddete maruz kalan, şiddet uyguluyor


Etiketler: için, güçlü, romantik, yoğun, bakım

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.