14 Şubat 2019 Perşembe 11:47

GÜNDEM

Sevgililer Günü’Ne 1 Dakikada Hazır Olun!

Gür1 ve Güçlü2 Görünen Saçlar için Yeni Pantene Superfood 1 Dakikada Mucize Yoğun Bakım Ampülü

Sevgililer Günü’Ne 1 Dakikada Hazır Olun!
Sevgililer Günü’Ne 1 Dakikada Hazır Olun!
Sevgililer Günü’Ne 1 Dakikada Hazır Olun!
x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34volt » 34Volt


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

Yılın en romantik günü geldi çattı! Heyecanın doruğa ulaştığı bu özel günde saçlarınıza yapacağınız yoğun bakım ritüelini sadece 1 dakikaya indirebilirsiniz. Saç tipiniz nasıl olursa olsun, özenle hazırladığınız kıyafetinize ve makyajınıza yakışacak romantik saç modelini en iyi haliyle göstermek için öncelikle saçlarınızın gür, güçlü ve sağlıklı gözükmesine özen göstermelisiniz.

Sevgililer Günü’nde en iyi haline dönüşmek isteyen tüm kadınlar için Pantene Superfood Serisi’nin besin takviyeleri açısından en zengin yeni formülü sağlıklı besinlerle kendilerini güçlendirdikleri gibi saçlarını da güçlendirmelerini sağlıyor.

Gür ve güçlü saçlar için dönüşüme hazır mısın?

Yeni Pantene Superfood 1 Dakikada Mucize Yoğun Bakım Ampülü çok yoğun ve güçlü bakım sağladığı için haftada bir uygulama ile saçınızdaki yıpranma etkilerini silerek sadece 1 dakikada saçlarınızın en iyi halini ortaya çıkarmaya yardımcı olur.

Yılın en romantik gününü en iyi halinizle karşılamak için yeni Pantene Superfood 1 Dakikada Mucize Yoğun Bakım Ampülü’nün formülünde yer alan anti-oksidanlar, saçınızda kirlenmeden, şekillendirmeden ve sudan kaynaklanan hasarı azaltarak kırılmaya karşı en dayanıklı hale gelmesini sağlıyor. Zengin lipitler ise yaşla ve dış etkenlerin etkisiyle zaman içerisinde doğal yağını kaybeden saçınızdaki kırılma ve yıpranmanın izlerini silerek saçların yapısal bütünlüğünü koruyor. Çok yoğun ve güçlü bakım sağladığı için haftada bir uygulama ile saçınızdaki yıpranma etkilerini silerek sadece 1 dakikada saçlarınızın en iyi halini ortaya çıkarmaya yardımcı oluyor.

1 -Yıkanmamış saça göre

2 - Şekillendirmeden kaynaklanan yıpranmaya karşı güç, kremsiz şampuana göre

3 -Kremsiz şampuana göre

Basın bilgi:

İlginizi Çekebilir

B.Bulteni...Bahreyn'den Turk Start Up'lara Destek...

Bahreyn’den Türk start up’lara Özel Fırsatlar....


Burun Estetiği Süresi 5 Dakikaya İnecek

Burun estetiği süresi 5 dakikaya inecek


Türkiye İnovasyon Haftası 3 4 Mayıs’Ta Gerçekleşecek

Türkiye’de inovasyon kavramının yerleşmesine ve gelişmesine büyük katkı sağlayan, inovasyon ekosisteminin en büyük buluşması olan “Türkiye İnovasyon Haftası” Ticaret Bakanlığı koordinasyonuyla Türkiye İhracatçılar Meclisi tarafından 3-4 Mayıs 2019 tarihlerinde İstanbul Kongre Merkezi’nde düzenlenecek.


23 Nisan’Da, Muzipo Kids’Le Tüm Çocuklar Aynı Gökyüzünde Buluşuyor!

“Türkiye’nin İlk Çocuk Hareket Üssü” Muzipo Kids, Aynı Gökyüzünün Çocuklarıyız projesi kapsamında ve Herkes İçin Spor Federasyonu’nun (HİS) desteğiyle kısıtlı şartlar altında yaşayan çocuklara fırsat eşitliği yaratmak için Türkiye’de 17 ilde 23 Nisan uçurtma atölyeleri yapıyor.


Şekerbank Genel Müdürü Erdal Erdem Oldu…

Şekerbank Genel Müdürü Erdal Erdem oldu…


Etiketler: için, güçlü, romantik, yoğun, bakım

Yorum Yazın

420
×
 

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.