26 Mart 2019 Salı 14:15

GÜNDEM

Seyahatlerde De Bakımınızı Eksik Etmeyin

Seyahat etmek pek çok kişi için şüphesiz en keyif verici bir aktivitelerden biri. Ancak seyahatler uzadıkça, yorgunluk artarak olumsuz sonuçlar da doğurabiliyor. Tüketilen yiyeceklerden, havanın nemine kadar birçok çevresel faktör cilt hasarından alerjilere kadar birçok farklı probleme yol açabiliyor. Bu tip sorunların önüne geçmek için uzmanlar seyahatlerde ve tatillerde de cilt bakımını ihmal etmemek gerektiğini söylüyor. Dünyaca ünlü kişisel bakım markası Remington seyahatlerde de tarzını ve cildini korumak isteyenlere önemli ipuçlarını paylaşıyor.

Seyahatlerde De Bakımınızı Eksik Etmeyin
Seyahatlerde De Bakımınızı Eksik Etmeyin
Seyahatlerde De Bakımınızı Eksik Etmeyin
x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34volt » 34Volt


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

Seyahatler esnasında yaşanan iklim değişiklikleri, uzun mesafeli uçuşlar ve beslenme düzenindeki değişiklikler ciltte hasara yol açabiliyor. Kuruyan ve yıpranan cildin önüne geçmek ise cildin nemli tutulmasıyla mümkün oluyor. Yüz ve vücut nemlendiricileri ile cildi sürekli nemli tutmak cilt sağlığı için de önemli bir rol oynuyor.

Cildinizi Nemli Tutun ve Yenileyin

Uzun uçak yolculukları bitiminde sıcak bir duş pek çok kişi için rahatlatıcı bir tercih olabiliyor. Ancak duş alırken tercih edilen sıcak su vücudu dinlendirse de ciltte kurumaya yol açıyor. Sıcak su, cildin pürüzsüz görünümünde önemli rol oynayan doğal yağları doğrudan yok ediyor. Bu nedenle ılık suyla duş almak ve banyo sürelerini kısa tutmak, cilt bakımı için daha sağlıklı bir tercih oluyor. Cildi nemli tutmanın yanı sıra sağlıklı ve canlı bir görünüş elde etmek içinse yüz temizleme fırçaları önemli bir seçenek.

Seyahatlerinizde günün yorgunluğunu atmak ya da güne zinde başlamak için Remington Recharge Compact Temizleme Fırçası tercih edebilirsiniz. Recharge Compact Temizleme Fırçası sahip olduğu 3 farklı başlığı ve su geçirmez özelliği ile ışıldayan bir cilde kolayca ve istediğiniz anda ulaşmanızı sağlıyor. Kömürlü fırça başlığı ciltteki ölü hücreleri temizlerken, tıraş öncesi başlığı cildi yumuşak hale getiriyor, cilt&sakal fırçası ise sakalınızı daha temiz ve daha rahat muhafaza etmenize yardımcı oluyor.

Sakal Bakımınızda Cildinizi Koruyun

Seyahatler esnasında tıraş olmak kuru bir ciltte tahrişe neden olabiliyor. Bu nedenle tıraş öncesinde, esnasında ve sonrasında ciltte tam koruma sağlayacak önlemler almak gerekiyor. İlk olarak pürüzsüz bir tıraş için tıraş öncesinde jel, krem veya balsam gibi ürünlerin tercihi edilmesi gerekiyor. Tıraş esnasında da doğru tercihler yapmak cilt sağlığı açısından belirleyici oluyor. Bu noktada jilet ya da makine arasında tercih yapmakta zorlananlar için Durablade Pro kurtarıcı oluyor. Bıçaklarını hiçbir zaman değiştirme ihtiyacı duymayacağınız Durablade Pro, uzun yıllar seyahatlerinize eşlik edecek bir ürün. Tıraş sonrası ise cildi yatıştırmaya ve iyileştirmeye yardımcı olacak ürünler tercih ederek cilt tahrişinin ve lekelenmesinin önüne geçebilirsiniz.

İlginizi Çekebilir

Çocuklar Kidzmondo Yaz Kampı’Nda Hem Eğlenecek Hem Öğrenecek, Kamp 17 Haziran'da Start Alıyor!

Bir eğitim & öğretim yılı daha sona eriyor. Çocuklar ve aileler şimdi yaz tatilini nasıl planlayacaklarının programını yapıyor. Çocukların eğlence & öğrence şehri KidzMondo da yaz tatili için hazırlandı, çocukları bekliyor.


Duru Bulgur’A Güney Kore’Den Tam Not

Dünyanın en önemli gıda fuarlarından SFH Seoul Food&Hotel 2019’da tanıtılan Duru Bulgur ürünleri, Uzak Doğu’da büyük beğeni topladı.


Denizcilik Sektörünün En Büyük Ve Tek Deniz Buluşması Boat Show Tuzla Deniz Fuarı 05 13 Ekim’De, Vıaport Marina’Da

DENİZCİLİK SEKTÖRÜNÜN EN BÜYÜK VE TEK DENİZ BULUŞMASI BOAT SHOW TUZLA DENİZ FUARI 05-13 EKİM’DE, VIAPORT MARİNA’DA…


Bülten Swarovski Yaz 2019 Koleksiyonu

SWAROVSKI YENİ 2019 KOLEKSİYONUNUN LANSMANINI YAPIYOR


Örav'ın "5 Taş Programı" İle 8 Bin Öğrenciye Daha Ulaşılacak

Öğretmen Akademisi Vakfı (ÖRAV), uluslararası oluşum Aflatoun’un tasarladığı ve dünyanın 100 farklı ülkesinde yaklaşık 8 milyon çocuğa ulaştırdığı finansal okur yazarlık eğitimlerini; “5 Taş Sosyal ve Finansal Liderlik Eğitim Programı”ile Türkiye’de 8 bin çocuğa daha ulaştıracak yeni eğitimlerini başlatıyor. Garanti BBVA’nın ana destekçi ve Garanti Emeklilik’in program destekçisi olduğu eğitimler kapsamında; 18-19 Haziran’da 9 farklı ilde 300 öğretmene eğitim verilecek.


Etiketler: için, tercih, oluyor, tıraş, esnasında

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.