26 Mart 2019 Salı 14:15

GÜNDEM

Seyahatlerde De Bakımınızı Eksik Etmeyin

Seyahat etmek pek çok kişi için şüphesiz en keyif verici bir aktivitelerden biri. Ancak seyahatler uzadıkça, yorgunluk artarak olumsuz sonuçlar da doğurabiliyor. Tüketilen yiyeceklerden, havanın nemine kadar birçok çevresel faktör cilt hasarından alerjilere kadar birçok farklı probleme yol açabiliyor. Bu tip sorunların önüne geçmek için uzmanlar seyahatlerde ve tatillerde de cilt bakımını ihmal etmemek gerektiğini söylüyor. Dünyaca ünlü kişisel bakım markası Remington seyahatlerde de tarzını ve cildini korumak isteyenlere önemli ipuçlarını paylaşıyor.

Seyahatlerde De Bakımınızı Eksik Etmeyin
Seyahatlerde De Bakımınızı Eksik Etmeyin
Seyahatlerde De Bakımınızı Eksik Etmeyin
x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34volt » 34Volt


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

Seyahatler esnasında yaşanan iklim değişiklikleri, uzun mesafeli uçuşlar ve beslenme düzenindeki değişiklikler ciltte hasara yol açabiliyor. Kuruyan ve yıpranan cildin önüne geçmek ise cildin nemli tutulmasıyla mümkün oluyor. Yüz ve vücut nemlendiricileri ile cildi sürekli nemli tutmak cilt sağlığı için de önemli bir rol oynuyor.

Cildinizi Nemli Tutun ve Yenileyin

Uzun uçak yolculukları bitiminde sıcak bir duş pek çok kişi için rahatlatıcı bir tercih olabiliyor. Ancak duş alırken tercih edilen sıcak su vücudu dinlendirse de ciltte kurumaya yol açıyor. Sıcak su, cildin pürüzsüz görünümünde önemli rol oynayan doğal yağları doğrudan yok ediyor. Bu nedenle ılık suyla duş almak ve banyo sürelerini kısa tutmak, cilt bakımı için daha sağlıklı bir tercih oluyor. Cildi nemli tutmanın yanı sıra sağlıklı ve canlı bir görünüş elde etmek içinse yüz temizleme fırçaları önemli bir seçenek.

Seyahatlerinizde günün yorgunluğunu atmak ya da güne zinde başlamak için Remington Recharge Compact Temizleme Fırçası tercih edebilirsiniz. Recharge Compact Temizleme Fırçası sahip olduğu 3 farklı başlığı ve su geçirmez özelliği ile ışıldayan bir cilde kolayca ve istediğiniz anda ulaşmanızı sağlıyor. Kömürlü fırça başlığı ciltteki ölü hücreleri temizlerken, tıraş öncesi başlığı cildi yumuşak hale getiriyor, cilt&sakal fırçası ise sakalınızı daha temiz ve daha rahat muhafaza etmenize yardımcı oluyor.

Sakal Bakımınızda Cildinizi Koruyun

Seyahatler esnasında tıraş olmak kuru bir ciltte tahrişe neden olabiliyor. Bu nedenle tıraş öncesinde, esnasında ve sonrasında ciltte tam koruma sağlayacak önlemler almak gerekiyor. İlk olarak pürüzsüz bir tıraş için tıraş öncesinde jel, krem veya balsam gibi ürünlerin tercihi edilmesi gerekiyor. Tıraş esnasında da doğru tercihler yapmak cilt sağlığı açısından belirleyici oluyor. Bu noktada jilet ya da makine arasında tercih yapmakta zorlananlar için Durablade Pro kurtarıcı oluyor. Bıçaklarını hiçbir zaman değiştirme ihtiyacı duymayacağınız Durablade Pro, uzun yıllar seyahatlerinize eşlik edecek bir ürün. Tıraş sonrası ise cildi yatıştırmaya ve iyileştirmeye yardımcı olacak ürünler tercih ederek cilt tahrişinin ve lekelenmesinin önüne geçebilirsiniz.

İlginizi Çekebilir

Ergenlik Döneminde Yeme Bozukluğunun 15 Önemli Sinyali!

Takıntılı bir şekilde kalori mi sayıyor? Her yemek sonrasında banyoda çok uzun süre kalıyor mu? Kilosunda kısa sürede büyük bir değişim oldu mu? Sürekli bedeni hakkında olumsuz şeyler mi söylüyor? Yemekleri çok küçük porsiyonlar halinde tüketiyor veya öğün mü atlıyor? Son zamanlarda egzersiz yapmada aşırıya mı kaçıyor? Ergenlik çağındaki çocuğunuzda bu belirtilerden bazıları varsa, dikkat! Acıbadem Altunizade Hastanesi Çocuk ve Adolesan Sağlığı Polikliniği ve Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Uzmanı Prof. Dr. Müjgan Alikaşifoğlu bu değişimlerin ergenlerde görülme sıklığı giderek artan yeme bozukluğunun habercisi olabileceği uyarısında bulunuyor!


İbb’Den Vatandaşlara “Hediye Yerine Tebessüm Getir"

İBB’DEN VATANDAŞLARA: “HEDİYE YERİNE TEBESSÜM GETİR"


Atasun Optik’Ten I Block Koruyucu Gözlükler

Atasun Optik, I-Block koruyucu gözlükleri* ile gün boyunca maruz kaldığımız telefon, bilgisayar ve tablet gibi cihazların, olumsuz etkileri bulunan mavi ışığından korumayı amaçlıyor.


Versace İle İhtişamı Bileğinizde Taşıyın

Dünyaca ünlü saat markalarının Türkiye’deki tek yetkili distribütörü Saat&Saat, Versace’nin göz alıcı tasarıma sahip yeni modellerini saat severlerle buluşturuyor. Versace’nin ihtişamının estetik bir çizgide işlendiği modeller, lüksü seven kadın ve erkeklerin başını döndürüyor.


Şehrin Kalbinde, Denize Nazır Büyüleyici Bir Atmosferde Düzenlenen Chapter 8 Yoğun İlgi Gördü

Türkiye’nin E-spor, oyun ve gençlik festivali Chapter, Ortaköy Feriye’de Monster Enerji İçeceğinin ana sponsorluğunda sekizinci kez yoğun ilgi görerek gerçekleşti


Etiketler: için, tercih, oluyor, tıraş, esnasında

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.