9 Aralık 2019 Pazartesi 09:47

GÜNDEM

Shape Club Dijitalleşiyor!

DÜNYANIN DİLEDİĞİNİZ PARKURUNDA KOŞMAYA YA DA EN SEVDİĞİNİZ NETFLİX DİZİSİ EŞLİĞİNDE KALORİ YAKMAYA HAZIR MISINIZ?

  Shape Club Dijitalleşiyor!
  Shape Club Dijitalleşiyor!
  Shape Club Dijitalleşiyor!
  Shape Club Dijitalleşiyor!
  Shape Club Dijitalleşiyor!
x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34volt » 34Volt


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

Wyndham Grand İstanbul Kalamış Marina Hotel’in bünyesinde hizmet veren, yüksek kalite standartlarına sahip Sağlıklı Yaşam ve Spor Kulübü Shape Club, “New Shape, New Tech” mottosu ile dijital dünyaya geçiş yapıyor. Shape Club, daha keyifli ve verimli spor yapabileceğiniz profesyonel ekibi, zengin programı, 3.500 metrekarelik çalışma alanı ve ekipmanlarıyla birlikte teknolojik yeni dönemine başlıyor.

Wyndham Grand İstanbul Kalamış Marina Hotel’in bünyesinde hizmet veren Shape Club, dijitalleşerek en son teknoloji spor ekipmanları ile alanında fark yaratıyor. Sakatlanma risklerini minimuma indiren ve kişiselleştirme özelliğine sahip ekipmanlar, spor yapan her bir bireyin zevklerine, kondisyonuna ve sağlığına özel hale getirilebiliyor. Böylece Shape Club’ta spor yaparken aynı zamanda favori şarkınızı dinleyebiliyor, beğendiğiniz dizinizi izleyebiliyor, ruh halinize uygun parkurda yürüyebiliyor, dünyanın herhangi birinde bulunan biriyle sohbet edebiliyor ve daha pek çok keyifli aktiviteye aynı anda imza atabiliyorsunuz.

Netflix, Spotify, YouTube ve Daha Fazlası!

Dev kullanım alanında spor programlarına ve farklı performans seviyelerine göre düzenlenen Shape Club, Life Fitness Integrity Serisi Koşu Bantları ile dijitalleşerek yeni dönemine başlıyor.

Sağlığınızı da düşünen Shape Club, koşu bantlarının sahip olduğu patentli Lifespring amortisörleri ile oluşturulan sistemi sayesinde diz ve eklemlere binen baskıları normal yüzeylere oranla %30 oranında azaltarak, sakatlanma risklerini minimuma indiriyor.

Wyndham Grand İstanbul Kalamış Marina Hotel’in bünyesinde hizmet veren dijitalleşerek çağı yakalayan, sağlıklı yaşam ve spor kulübü Shape Club; nezih ve profesyonel bir ortamda spor yaparak hem fit kalmanın hem de eğlencenin keyfini çıkarmak isteyenleri bekliyor!

Wyndham Grand İstanbul Kalamış Marina Hotel

Adres: Fener Kalamış Caddesi 38 – Kalamış İstanbul

Telefon: 0 216 400 00 57

İlginizi Çekebilir

Elazığ Depremi Uyardı Riski Tespit Edin!

KONU: Elazığ depremi uyardı: Riski tespit edin!


Armut %65 Büyümeyle Avrupa’Da Liderliğe İlerliyor

Türkiye'nin hizmet alanında en büyük online platformu Armut.com, başarılı geçen 2019 yılının özetini paylaştı. Geçen yıl 2.4 milyon talebe ve 472.646 hizmet veren sayısına ulaşan Armut, 2019 yılını %65'lik bir gelir büyümesiyle kapattı. Yurt dışındaki teknoloji ihracatı markası HomeRun ile rekor bir büyüme gerçekleştiren Armut, 2020 yılında gireceği yeni ülkelerle beraber Avrupa liderliği hedefine emin adımlarla ilerliyor.


Aston Martin Lagonda Finansman Desteği İle 36 Ay Vadeye Yüzde Sıfır Faiz

ASTON MARTIN LAGONDA FİNANSMAN DESTEĞİ İLE


Kral Selman Ve Veliaht Prens Muhammed Bin Selman’Dan Erdoğan’A Elazığ Mesajı

Suudi Arabistan Kralı Selman bin Abdülaziz ve Suudi Arabistan Veliaht Prensi Muhammed bin Selman bin Abdülaziz, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a, Elazığ’daki deprem sonrasında meydana gelen ölüm ve yaralanmalardan dolayı taziye mesajı gönderdi.


Avukatların Ödeme İçin Yaşadıkları Zaman Kaybı, Barokart Sms Uygulaması İle Son Buldu

Her gün binlerce dava ile uğraşan avukatlar artık BaroKart veya Param Kart sayesinde hiç sıra beklemeden, nakit veya kart taşıma gereği duymadan adliyelerdeki tüm veznelerde ve icra müdürlüklerinde, cep telefonlarından SMS yoluyla ödeme yapabiliyor.


Etiketler: Shape, Club, spor, Kalamış, İstanbul

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.