15 Ocak 2020 Çarşamba 15:38

GÜNDEM

Sherpa Blog, “Her Şey, Tasarım.” Kitabı İçin Kitlesel Fonlama Kampanyası Başlattı!

SHERPA Blog’un “Her şey, tasarım.” kitabının 100 koleksiyoner okuruna özel basımı için açılan kampanya, Turkcell'in yenilikçi teknoloji ürünlerini ve girişimcileri destekleme amacıyla 2015 yılının sonunda hayata geçirdiği kitlesel fonlama platformu Arıkovanı üzerinden fonlanıyor.

Sherpa Blog, “Her Şey, Tasarım.” Kitabı İçin Kitlesel Fonlama Kampanyası Başlattı!
Sherpa Blog, “Her Şey, Tasarım.” Kitabı İçin Kitlesel Fonlama Kampanyası Başlattı!
Sherpa Blog, “Her Şey, Tasarım.” Kitabı İçin Kitlesel Fonlama Kampanyası Başlattı!
x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34volt » 34Volt


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

Yayınladığımız içeriklere “bu yazı haftada iki kez okunmalı” gibi yorumlar geldikçe biz de dedik ki, eğer 100 okurumuz bize Arıkovanı’nda destek olursa, biz de “Her şey, tasarım.” kitabının ilk sayısını 1.000 adet basarız. İşte şimdi bu hayalimizi gerçek kılacak o 100 okurumuzu arıyoruz. Ne mutlu bize ki, şimdiden 68 koleksiyoner destekçimizi bulduk bile. Bunu mümkün kılan herkese ve her şeye minnettarız.”

Yaklaşık 200 sayfa olması planlanan “Her şey, tasarım.” kitabının dijital dünyada çalışan profesyonellerin başucu kitabı olacağını belirten Bayri, açıklamasına şunları ekledi:

“Yapay zeka ile belirlenen 20 içerik

11 bin okurumuzun 6 yıl boyunca gerçekleştirdiği etkileşimlerden ve şu ana dek yayınladığımız içeriklerin özelliklerden oluşan devasa bir veri setini bir yapay zeka uygulamasına verecek ve ondan bize 20 makale seçmesini isteyeceğiz.

Belirlediğimiz konularda kimler zihnimizi açabilir?

Ele aldığımız konularda bilgisine hayran olduğumuz yerli ve yabancı onlarca yazar, akademisyen ve fikir önderi var. Bu kitapta bu kişilerle gerçekleştirdiğimiz başka bir yerde yayınlanmamış ve yayınlanmayacak olan 10 özel röportaj yer alacak. Bu kişilerin kimler olacağını, süreç ilerledikçe yapacağımız bilgilendirmeler ile paylaşacağız. Mutlaka bir ipucu vermemiz gerekirse açık bankacılık, yapay zeka ve tasarım odaklı düşünce odağında alanında tartışmasız “bilir kişi” olan konukları 2020 öngörülerine yer vereceğiz.”

99? ve KOLEKSİYONER adıyla kitlesel fonlamaya katılan ilk 100 destekçi, “Her şey, tasarım.” kitabının kendi adıyla özel imzalı bir baskısına, sürprizli özel kutusunda sahip olacak. Aynı zamanda isimleri, kitabın başında ve SHERPA Blog’da yer alacak KOLEKSİYONERLER, kitabın içinde tüm SHERPA Blog eğitimlerinde 2020 sonuna kadar geçerli olacak %50 indirim kuponu bulacaklar.

İlk 100 kişiden sonraki destekçiler için, 59? ile sınırlı DESTEKÇİ paketi açılacak. DESTEKÇİ’lerin yine isimleri SHERPA Blog’da yer alarak “Her şey, tasarım” kitabının bir baskısına sahip olacaklar ve kitabın içinde SHERPA Blog eğitimlerinde 2020 sonuna kadar geçerli olacak %20 indirim kuponu bulacaklar.

Kitlesel fonlama kampanyası 13 Ocak 2020, Pazartesi günü Arıkovanı sayfasından başlayan “Her şey, tasarım.” kitabı, 13 Şubat 2020 tarihine kadar devam ederek en az 100 KOLEKSİYONER’e ulaşmayı hedefliyor. KOLEKSİYONER olacak ilk 100 kişi ve 900 kişiyi bulması beklenen DESTEKÇİLER, Arıkovanı sayfasından

Bugün, 40 bin aylık oturuma ve 30 bin aylık tekil ziyaretçi sayısına ulaşan SHERPA Blog; 659 makale, 118 röportaj, 49 kitap, 6 rapor ve 49 online eğitimin bulunduğu sektörünün en çok okunan dijital mecralarından biri haline geldi. Aynı zamanda, canlı webinarlar gerçekleştirerek, spesifik konulardaki bilgi havuzunu genişletmeye devam edecek olan SHERPA Blog, “video dersler” gibi farklı içerik formatlarıyla da online eğitim alanında bilinen ve güven duyulan bir mecra olmayı sürdürmeyi hedefliyor.

İlginizi Çekebilir

Watsons Türkiye Ticaret Ve Pazarlama Direktörü Cem Demiröz, “Türkiye’Nin En Etkin 50 Cmo” Sundan Biri Seçildi

Türkiye’nin yakından takip edilen ekonomi dergilerinden Fortune Türkiye ile araştırma şirketi Data Expert iş birliğinde yürütülen “Türkiye’nin En Etkin 50 CMO’su” araştırması sonuçlandı. Türkiye’nin önde gelen şirketlerinin üst düzey pazarlama yöneticilerinin değerlendirildiği araştırma, 2 yıldır pazarlama fonksiyonunun fark yaratan rolüne ve önemine dikkat çekiyor. Her yıl yapılan araştırmanın ardından farklı sektörlerin başarılı C Level yöneticileri, düzenlenen törenle ödüllerinin sahibi oluyor.


En Güçlü Rolls Royce İş Havacılığı Motorları İlk Kez Gökyüzüne Çıktı

İki adet Rolls-Royce Pearl® 700 motoru, yeni Gulfstream G700'e gökyüzündeki ilk yolculuğunda güç sağladı. Rolls-Royce iş jeti motoru portföyünün en güçlü üyesi olan bu özel tasarım motor, dünyanın en geniş iç hacmine sahip iş jeti olan Gulfstream’in en iyi uçakları için özel bir güç santrali niteliğinde.


8 Mart Dünya Kadınlar Günü Dolayısıyla Kadınlara Yönelik Ücretsiz Cnc Eğitimi

Kadınların sanayide başarıyla yer alabileceği perspektifiyle yola çıkan, bir başka deyişle sanayide kadın farkındalığı oluşturmanın önemine inanan Tezmaksan Akademi, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü dolayısıyla Ankara, İzmir ve İstanbul’daki şubelerinde kadınlara ücretsiz eğitim verecek.


2019 Yılında Ülkemizde Toplam 400 Milyon Saat League Of Legends Oyunu Oynandı.

Riot Games Türkiye Direktörü Erdinç İyikul:


Vakıfbank Üst Üste 11'İnci Kez Çeyrek Finalde

VakıfBank Kadın Voleybol Takımı, 2020 CEV Şampiyonlar Ligi B Grubu'ndaki son maçında Lokomotiv Kaliningrad'ı 25-22, 25-11 ve 25-18'lik setlerle 3-0 mağlup ederek, gruptan lider olarak çeyrek finale çıktı. Avrupa'nın en büyük kupasını dört kez müzesine götüren sarı-siyahlılar, Şampiyonlar Ligi'nde üst üste 11'inci kez çeyrek finale yükselmeyi başardı.


Etiketler: tasarım, SHERPA, Blog, 2020, kitabının

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.