18 Nisan 2019 Perşembe 13:29

GÜNDEM

Shıseıdo İle Annenizin Cildi Her Daim Genç Ve Işıltılı

Anneler Günü’nde annenize kendini iyi hissettirecek hediye alternatifleri için Shiseido’nun cilt bakım koleksiyonuna göz atmayı unutmayın.

Shıseıdo İle Annenizin Cildi Her Daim Genç Ve Işıltılı
x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34volt » 34Volt


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

Benefiance Wrinkle Smoothing Cream, annenizin cildinde görünür bir şekilde kırışıklıkları düzenlerken, hatları dolgunlaştırır ve derinlenmesine nemlendirerek genç, ışıltılı bir görünüm ortaya çıkarır.

Benefiance Wrinkle Smoothing Cream, cilt duyularının nörobilimine odaklanarak iki haftada kırışıklıkların görünümünde fark edilir bir değişim sağlıyor. Zengin, pamuksu krem,Reneura Teknoloji+™sayesinde sinyalleri direkt olarak ileterek cilt bakımının yaşa meydan okuyan faydalarına en iyi şekilde yanıt vermesini sağlıyor.

Shisiedo Benefiance Wrinkle Smoothing Cream, farklı cilt tipleri için üç farklı dokuda sunuluyor. Yağlı ciltler için Benefiance Wrinkle Smoothing Cream, kuru ciltler için Benefiance Wrinkle Smoothing Cream Enriched, gündüz kullanım için ise Benefiance Wrinkle Smoothing Day Cream SPF 25 koleksiyonda yer alıyor.

Benefiance Wrinkle Smoothing Cream, ürün satış fiyatı: 650TL

Annenizin cilt sensörlerini yeniden uyandıranvelokal lekeleri hedef alarak tamamen aydınlık, pırıl pırıl ve şeffaf bir cilt ortaya çıkaran Shiseido Whice Lucent Brightening Gel Cream ile annenizin cildi ışıl ışıl olacak.

Japonya’nın kiraz çiçeklerinden ilham alan Sakura-Bright içeriğiyle hazırlanan Shiseido White Lucent Brightening Gel Cream, cilt duyularının nörobilimine odaklanıyor. Bu ferahlatan nemlendirici krem, Reneura Teknoloji+™ ile iç duyusal sinyalleri, cilt bakımının yaşa meydan okuyan faydalarına cildin en iyi şekilde yanıt vermesini sağlıyor. Cilde yoğun bir aydınlık kazandırırken, koyu lekelerin görünümünü ve cilt tonundaki eşitsizliği azaltıyor.Cildi nemlendirirken çizgileri yumuşatıyor ve tam bir aydınlık sağlıyor. Shiseido White Lucent Brightening Gel Cream ile annenizin cildi ışıldayacak.

Shiseido White Lucent Brightening Gel Cream, ürün satış fiyatı: 590 TL

Shiseido White Lucent Overnight Cream & Mask annenizin cildini bakıma alıyor

Shiseido White Lucent Overnight Cream & Mask, zengin içeriği, komforlu jel krem yapısı ile, cildin gece yapılanma sürecine odaklanıyor. Yoğun nem vererek cildin gün boyunca görmüş olduğu hasarları uykuda onarmaya yardımcı oluyor. Derinlemesine bir aydınlık kazandırarak, koyu lekelerin görünümünü ve cilt tonundaki eşitsizliği azaltıyor ve annenizin cildinin yapılanmasına yardımcı oluyor.

Daha yoğun bir bakım için maske olarak da kullanılabilen ürünü, cildi temizledikten sonra gece uygulayabilirsiniz. Maske için eşit olarak yoğun miktarda yüzünüze uygulayabilirsiniz.

Shiseido White Lucent Overnight Cream & Mask, ürün satış fiyatı: 690TL

İlginizi Çekebilir

Babalar Günü’Nde De Hediyenin Adresi Beymen

Yüksek Çözünürlükte Görseller İçin: BEYMEN BABALAR GÜNÜ


Marmara Barber Erkek Bakım Ürünleri Türkiye’De

Türkiye’de 50 yıldır kolonya üreten Senso Kozmetik, erkek kişisel bakım ürünleri ve kolonya çeşitleri yer alan Marmara Barber’ı sunuyor. Sokak grafiti sanatından ilham alan Marmara Barber, artık Türkiye’de de stil sahibi erkeklerle buluşuyor.


İzmir Adnan Menderes’Te Uçuşlar Başarıyla Başladı

İzmir Adnan Menderes Havalimanı’nda iç hat uçuşları sorunsuz şekilde sürüyor. Yolcular ve çalışanlar pandemiye karşı alınan önlemlere uyarılara tam olarak uyuyor.


Türkiye Kalkınma Ve Yatırım Bankası'ndan Tkyb İşletmelere 316 Milyon Avroluk Destek

Türkiye Kalkınma ve Yatırım Bankası (TKYB), Dünya Bankası’ndan işlerini büyütmek ve geliştirmek isteyen işletmelere kayıtlı istihdamın artırılmasına yönelik 316 milyon avroluk destek sağladı.


Düşyeri’Nin Okuma Seferberliğine Çocuklardan Yoğun İlgi

Türkiye’de çocukların gelişimine katkı sağlamayı ilke edinen Düşyeri’nin pandemi döneminde başlatmış olduğu okuma seferberliğine ilgi her geçen gün daha da artıyor. Düşyeri tarafından hayata geçirilen ve toplamda 324 adedi bulacak, çocukların gelişimine katkı sağlayacak kitap serileri Finansal Okur Yazarlık, Coğrafya, Dinozorlar, Fantastik Canlılar, Felsefe, Gezegenler, Öyküler, İlk Öykülerim, Sanat Dalları, Sokak Oyunları, Şekiller, Edebiyat, Etkinlik STEM+A gibi 13 farklı konudan oluşuyor.


Etiketler: Cream, cilt, Benefiance, Wrinkle, Smoothing

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.