29 Temmuz 2019 Pazartesi 10:19

GÜNDEM

Sıcak Havalar Twitter’I Da Etkisi Altına Aldı

Havalar şu ara yurt genelinde çok sıcak. Her ne kadar son yıllarda iklim değişikliğinin etkilerini büyük ölçüde hissediyor olsak da sıcak havalardan kendimizi alamıyoruz. Tatile gidenler sıcak havanın keyfini çıkarırken büyük şehirlerde tatil şansı olmayanlar havalardan muzdarip. Hava sıcaklığı şikayete dönüşürken kimi zaman da muzipliğe sebep oluyor. Twitter’da da pek çok kullanıcı, sıcak havaları diline esprili bir şekilde dolarken en eğlenceli tweetleri sizin için derledik.

x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34volt » 34Volt


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

İlginizi Çekebilir

İbb Su Altındaki Görünmeyen Kirliliğe Dikkat Çekecek

İBB SU ALTINDAKİ GÖRÜNMEYEN KİRLİLİĞE DİKKAT ÇEKECEK


Yıldız Holding, Çiftçiye Ve Sözleşmeli Tarıma Verdiği Desteği Artıracak

Covid-19 ile mücadele sürecinde tüketicilerin güvenilir gıdaya ulaşımını daha da kolaylaştırmak için ülke çapında sözleşmeli tarım desteğini artırmayı hedefleyen Yıldız Holding, 2020 sonuna kadar sözleşmeli 175 bin dekarlık alanda yaklaşık 700 bin ton hammadde alımı gerçekleştirecek.


Vodafone Busıness’Tan Sürdürülebilir Tarım Ve Çevreye Dijital Destek

Dünya Çevre Günü’ne özel bir açıklama yapan Vodafone Türkiye İcra Kurulu Başkan Yardımcısı Meltem Bakiler Şahin, tarımda sürdürülebilirliği artırmak ve çevreyi korumak için dijital çözümler ürettiklerini söyledi. Meltem Bakiler Şahin, “Tarım hepimizin geleceği. Verimlilik ve tasarruf aksiyonlarıyla sürdürülebilir tarımı destekleyen Dijital Tarım İstasyonu gibi çözümlerimizle çiftçilerimizin ve işletmelerimizin yanındayız. Kimsayal kullanımını azaltan, daha az su ve enerji tüketimi sağlayan teknolojilerimizle sürdürülebilir tarım ve çevreye katkı sağlamaktan gurur duyuyoruz” dedi.


Philips, Covıd 19 İle İlişkili Akciğer Ve Kardiyak Komplikasyonların Yönetiminde Ultrason Portföyünü Kullanmak İçin Fda Onayı Aldı

Philips'in Reacts özelliği bulunan mobil ultrason çözümü Lumify'ın da yer aldığı ultrason portföyü, sağlık uzmanlarına tanı sırasında destek veriyor.


Incıa Güneş Kremleri İle Yaza Merhaba

INCIA Doğal Güneş Kremleri Geliştirilmiş Yeni Formülleriyle siz ve sevdikleriniz için %100 doğal koruma sağlıyor.


Etiketler: Sıcak, Havalar, Twitter, Etkisi, Altına

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.