27 Mart 2020 Cuma 12:37

GÜNDEM

Siemens Ev Aletleri’Nden Maksimum Hijyen, Uzun Süre Tazelik Sağlayan Yenilikçi Teknolojiler

Yenilikçi teknolojiler ile şık tasarımları birleştiren Siemens Ev Aletleri’nin çamaşır ve bulaşık makinelerinde bulunan hijyen programları etkili sonuçlar sağlarken, meyve ve sebzeleri iki kata kadar daha uzun süre taze saklayan buzdolapları ve kendi kendini temizleme sistemine sahip fırınları ile hayatı kolaylaştırıyor.

Siemens Ev Aletleri’Nden Maksimum Hijyen, Uzun Süre Tazelik Sağlayan Yenilikçi Teknolojiler
Siemens Ev Aletleri’Nden Maksimum Hijyen, Uzun Süre Tazelik Sağlayan Yenilikçi Teknolojiler
Siemens Ev Aletleri’Nden Maksimum Hijyen, Uzun Süre Tazelik Sağlayan Yenilikçi Teknolojiler
Siemens Ev Aletleri’Nden Maksimum Hijyen, Uzun Süre Tazelik Sağlayan Yenilikçi Teknolojiler
x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34volt » 34Volt


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

Hijyen, son günlerin en önemli gündem maddesini oluştururken, evlerde maksimum hijyen ve konfor sağlayan ürünleriyle Siemens Ev Aletleri tüketicilerin beklentilerine cevap veriyor.

‘machineCare fonksiyonu ile maksimum hijyen

Teknolojinin kolaylığını evlere taşıyan Siemens bulaşık makinelerinin 3’lü Hijyen Teknolojisi ekstra durulama, hijyenEkstra ve machineCare opsiyonları ile bulaşıklarda ultra hijyen sağlıyor. “machineCare’ opsiyonu makinedeki koku ve bakteri oluşturabilecek yağ ve kireç kalıntılarını temizlerken, aynı zamanda bulaşık makinesinin bakımını yapıyor ve ömrünü uzatıyor. Özel temizleyicilerle boş makine çalıştırılarak gerçekleştirilen temizlik esnasında yüksek sıcaklıkta optimum su miktarı kullanılırken, en verimli halde kusursuz hijyen sağlanmış oluyor.

Yüksek hijyen standartlarının karşılığı: sensoFresh Hijyen Programı

Yüksek sıcaklıklarda yıkanamayan hassas kumaşlar için ideal olan Siemens’in Hijyen Programı aktif oksijen sayesinde, çamaşırlarda 20°C’ye kadar düşük sıcaklıklarda bile maksimum hijyen sağlıyor. Ayrıca Çamaşır makinesinin tamburunu temizleme programı da çamaşır makinesi tamburunun içinde koku oluşmasının önüne geçiyor. Aktif oksijen teknolojisi sayesinde kokuya neden olan bakterilerin birikmesini etkili bir biçimde önleyerek her zaman hijyenik ve temiz bir makine sunuyor.

Buzdolabında yer sorunu yok, yiyecekler ilk günkü tazeliğinde

Siemens XXL buzdolapları geniş iç hacmi sayesinde yiyecekler için ekstra alan sunarken, hyperFresh özelliği sayesinde meyve ve sebzeler 2 kata kadar daha uzun süre taze saklanabiliyor. hyperFresh çekmeceler içerisinde meyve ve sebzeler için ideal nem oranını salğarken, iSensoric teknolojili buzdolapları içerisinde ve dışarısında bulunan sensörleri sayesinde sürekli sıcaklık ölçümü yaparak buzdolabınızın içerisindeki sıcaklık dalgalanmalarını en aza indiriyor. Bunun yanı sıra hyperFresh <> 0§C çekmeceleri sayesinde de et, balık ve kahvaltılık ürünleriniz de 2 kata kadar daha uzun süre taze kalıyor. Et, balık ve kahvalılıklar için ideal olan için birbirinden bağımsız bu iki çekmece ve daha fazla alana ihtiyaç duyulduğunda esnek iç kullanım alanı yaratıyor.

Yemeğin keyfini çıkartırken, temizleniyor

Siemens’in activeClean özelliği ile fırın temizlemenin zorluğu tarih oluyor. activeClean fonksiyonu fırınınızın kendisini çok yüksek sıcaklıklara kadar ısıtarak, tüm kalıntıların kolayca silinip atılmasını sağlıyor. Özel kaplamaları sayesinde teleskopik raylar, fırın tepsisi, raflar ve raylar da aynı anda temizlenebiliyor.

İlginizi Çekebilir

Maıllon De Cartıer

Cartier, yeni saat koleksiyonu Maillon de Cartier ile klasik kodlarını yeniden yorumluyor ve zincirinin ön planda olduğu yeni bir mücevher saat sunuyor.


Xpg Spectrıx D60g Ram Red Dot 2020 Tasarım Ödülünü Kazandı

03.04.2020 – Dünyanın önde gelen yüksek performanslı DRAM modülü, NAND Flash depolama ürünleri ve mobil aksesuar üreticilerinden biri olan ADATA Technology, yaptığı açıklamayla XPG SPECTRIX D60G DDR4 RGB bellek modelinin Red Dot Tasarım Ödülleri 2020 kapsamında Tasarımda Mükemmeliyet ödülü aldığını duyurdu.


İbb, Mahkemenin Gar Kararının Reddi İçin Danıştay’A Gidecek

İstanbul 11. İdare Mahkemesi, İBB’nin Haydarpaşa ve Sirkeci garlarının ihalesinin iptali için açtığı davayı, 2’ye 1 alınan kararla uygun bulmadı. Karara itiraz eden hakim; ihale ilanı ile ihale şartnamesi arasında çelişki bulunduğunu, çelişkili kuralların rekabeti engellediğini, iş deneyim belgesinin ortaklıktaki her şirket tarafından verilmesinin gerekli olmadığını şerh düştü; ihalenin iptali gerektiğini savundu. İBB, mahkemenin bu red kararını yasal süre içinde Danıştay’a taşıyacak.


Çocuklar Evde Oyun Değil, Kodlama Öğreniyor

Online Maker Atölyeleriyle Okul Kültürü Evlere Taşınıyor


Küresel Gsyh 2020 Yılında Yüzde 0,5 Büyüyecek

03 Nisan 2020 – Allianz Grup’un iştiraki olan dünyanın lider alacak sigortası şirketi Euler Hermes, 2020 yılı Ekonomik Görünüm Raporu’nu paylaştı. Gelişen ve gelişmekte olan ülkelerde 2020 yılının ilk yarısında Covid-19 salgını nedeniyle keskin bir resesyon yaşanacağının belirtildiği rapora göre, yılın tamamında dünya genelinde iflaslar yüzde 14 artacak. Raporda ayrıca, Covid-19 salgını nedeniyle başta Çin, ABD ve Avrupa olmak üzere tüm dünyada yaşanan talep şokunun yatırım harcamalarını olumsuz etkilediği belirtilerek, dünya ekonomisinde toparlanmanın ise salgını sınırlama önlemlerine bağlı olarak yılın ikinci yarısında başlayabileceği vurgulanıyor.


Etiketler: sayesinde, hijyen, Siemens, için, Hijyen

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.