17 Eylül 2019 Salı 09:01

GÜNDEM

Sign Of The City Awards Basvurulari Basladi

Sign of the City Awards’dan Gayrimenkul Sektörüne Büyük Çağrı:

Sign Of The City Awards Basvurulari Basladi
x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34volt » 34Volt


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

Gücünü Fark Et Geleceği İnşa Et!

İş birliği yaptığı kurum ve kuruluşlarla bu yıl gücünü daha da arttıran Sign of the City Awards (SotCA) için başvuru süresi başladı. Gayrimenkul sektörünün en prestijli platformu olan yarışmaya, 4 Ekim’e kadar başvurmak mümkün.

Akademisyenler, meslek grupları, sektörün söz sahibi dernek ve kurumlarının katılım ve desteği 2013 yılından bu yana düzenlenen SotCA, bu yıl RE360 Gayrimenkul Buluşması ile gücünü birleştirdi. Sign Of The City 2019 ödül töreni, gayrimenkul sektörünü 360° kapsayan, önemli bir platform olarak kabul edilen ve organizasyonunu Alkaş’ın gerçekleştirdiği RE360 Gayrimenkul Buluşması kapsamında 11 Aralık’ta gerçekleştirilecek.

Sektöre Büyük Davet İTO’da Başladı

Sign of the City Awards, gayrimenkul sektörü için son derece değerli olan 3 büyük şehir İstanbul, Ankara ve İzmir’de ticaret odalarının da desteğini alıyor. SOTCA organizasyon komitesinin de katılacağı Ticaret Odası buluşmalarında sektörün yarışmaya katılımı teşvik edilecek. Bu buluşmaların ilki önceki gün İstanbul Ticaret Odası’nda gerçekleşti. SOTCA organizasyon komitesi, İTO Gayrimenkul Başkanlığı ev sahipliğinde yapılan toplantıda yarışmanın yeniliklerini ve gelişmeleri aktardı.

Yakup Köç: SOTCA Gayrimenkul Sektörü İçin Büyük Fırsat

İstanbul Ticaret Odası Yönetim Kurulu Üyesi Yakup Köç, İTO’nun mevcut 427 bin üyesinin 100 bine yakınının gayrimenkul sektörü ve sektör ve tedarikçilerinden oluştuğunu söyleyerek, “İTO olarak Sign of the City Awards’u önemsiyoruz. Geçtiğimiz bu zor zamanlarda böyle bir ödül töreninin yapılmasını fırsat olarak görüyoruz. Yarışmanın jürisinde yer almak bizi heyecanlandırıyor ve katkı sağlamaya gayret ediyoruz. Özellikle bu dönemde iki konu üzerinde yoğunlaşıyoruz: İlki sektörle ilgili mevzuat ve düzenlemeler. Bunların yapılması konusunda katkı sağlamak bizim için önemli. İkincisi de yurt dışı gayrimenkul satışına katkı sağlamak. 15 yıldır ülkemizde oluşan müşavirlik ve proje birikimlerinin yurt dışına pazarlanması ve yine müteahhitlik alanındaki çalışmaları yurt dışına taşımak konusunda da çabalar veriyoruz. Her yıl Moskova, Cannes, Dubai gibi şehirlerde düzenlenen fuarlara katılıyoruz…” dedi.

Başvurular Online Yapılacak

Lineadecor’un proje ortaklığında, Emlak Konut’un katkılarıyla ve EY Türkiye’nin stratejik ortaklılığıyla gerçekleştirilen Sign of the City Awards’a katılacak projeler, yarışma başvurularını http://www.signofthecity.com/ web sitesinden yapabilecekler. Katılım koşulları, bu yılki kategorilerin detayları ve duyurularını başvuru tarihinden itibaren siteden takip edebilecekler.

SotCA 2019 Kategorileri

• En iyi Konut Projeleri Kategorisi

En İyi Konut

En İyi Müstakil Konut

En İyi Rezidans

• En İyi Ticari Projeler Kategorisi

En İyi Ofis

En İyi AVM

En İyi Endüstriyel / Lojistik Yapı

En İyi Karma Kullanımlı Proje

• En İyi Hizmet Yapıları Kategorisi

En İyi Sağlık Binası

En İyi Eğitim Binası / Kampüsü

En İyi Sosyo-Kültürel Yapı

En İyi Turizm Hizmet Yapıları

En İyi Ulaştırma ve Altyapı Hizmetleri

• Kent ve Mimarlık Kategorisi

En İyi Mimari Tasarım ( Kamu )

En İyi Mimari Tasarım (Özel Sektör)

Genç Mimar Teşvik

En İyi Kentsel Tasarım

En İyi Kültürel Mirası Koruma ve Yaşatma

En İyi Kentsel Dönüşüm Projesi

En Yeşil Yapı

En Yeşil Mahalle

En İyi Pazarlama Kampanyası

En İyi Sosyal Sorumluluk Projesi

En İyi Gayrimenkul Tesis Yönetimi

•Yılın Fark Yaratanı

SotCA 2019 Jürisi

Jüri Eş Başkanları

Yüksek Mimar ve Kent Tasarımcısı Prof. Dr. Güzin Konuk ve World Architecture Community Kurucu Başkanı Prof. Dr. Suha Özkan

Jüri Üyeleri

Ali Faruk Göksu (Kentsel Strateji Kurucu Ortağı), Ali Pamir (Pamir & Soyuer Yönetim Kurulu Başkanı), Altan Elmas (KONUTDER Başkanı), Avi Alkaş (JLL Ülke Başkanı), Aytek İtez (Türk Serbest Mimarlar Derneği Üyesi), Ayşe Hasol Erktin (Mimar, MDS), Ferdi Erdoğan (Türkiye İMSAD Başkanı), Feyzullah Yetgin (GYODER Yönetim Kurulu Başkanı) Füsun Yılmaz Phillipson (GYODER Yönetim Kurulu Üyesi), Haluk Sur(Forum İstanbul 2023 Düşünce Platformu İcra Kurulu Başkanı), Hüseyin Arslan (Türkiye Müteahhitler Birliği Başkan Vekili), Doç. Dr. Lale Özgenel (ODTÜ Mimarlık Bölümü Öğretim Görevlisi), Makbule Yönel Maya (TSKB Gayrimenkul Değerleme A.Ş Genel Müdürü), Nazmi Durbakayım (İNDER Başkanı), Neşet Birlik (İzmir Ticaret Odası Emlak Komite Başkanı), Nuh Acar (Ankara Ticaret Odası Yönetim Kurulu Üyesi), Önder Kaya (Türk Serbest Mimarlar Derneği Başkanı), Yakup Köç (İstanbul Ticaret Odası Yönetim Kurulu Üyesi) Zafer Baysal (ULI Türkiye Başkanı)

İlginizi Çekebilir

Paramı Yönetebiliyorum Eğitimleri, Nesilden Nesile İnternet Projesiyle 65 Yaş Ve Üzeri Bireylerle Buluşuyor

Pandemi kısıtlamalarından en çok etkilenen kitlelerden biri olan 65 yaş üstü nüfusa, finansal ve dijital okuryazarlık kazandırmak için hayata geçen proje sayesinde, gençler birlikte yaşadıkları 65 yaş üzeri aile büyüklerini “online” hayata hazırlıyor.


Gebelikte Hipertiroidi Erken Doğum Nedeni

Tiroid bezinin az çalışması olan hipotiroidi, gebeliği zorlaştırırken, çok çalışması anlamına gelen hipertiroidi ise erken doğuma hatta gebelik kayıplarına dahi yol açabilir. Gebelik planlayan anne adaylarının için tiroid bezinin normal çalışmasının çok önemli olduğunu söyleyen Liv Hospital Ulus Tiroid Cerrahisi Uzmanı Doç. Dr. Serkan Teksöz gebelikte tiroid nedenleri ve tedavisini anlattı.


Kadıköy’Den Doğaya Nefes ‘Atıksız’ Dükkan

Kadıköy Belediyesi’nin başlattığı ‘Atıksız Yaşam Hareketi’, kadın kooperatifleri başta olmak üzere yerel üreticinin ürünlerinin yer aldığı, Türkiye'nin ilk ve tek yerel yönetim uygulaması atıksız yaşam “Dükkan”ının açılışı ile başladı.


Allianz Türkiye, Sağlık Sigortaları Poliçelerinin Kapsamına Tüm Salgın Hastalıkları Dahil Ediyor

Allianz Türkiye, sağlık sigortaları poliçelerinin kapsamına


Motul Teknik Eğitimlerini Dijitale Taşıdı

Mobil Ekiplerin Verimliliği Artacak


Etiketler: Başkanı, Gayrimenkul, Kurulu, Ticaret, Odası

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.