25 Haziran 2019 Salı 14:55

GÜNDEM

Signify, Lifi Markası Trulifi’I Lanse Etti

Eindhoven, Hollanda – Aydınlatmada dünya lideri olan Signify (Euronext: LIGHT), piyasada bulunan, dünyanın en hızlı, emniyetli en güvenilir LiFi sistemlerini içeren yeni LiFi sisteminin gerçekleştirdiği lansmanla duyurdu. Aydınlatma ve telekomünikasyon dünyasının çizgilerini birleştiren Signify, ürün gamını Trulifi markasıyla sunuyor. Trulifi, mevcut ve gelecekte piyasaya sürülecek olan profesyonel armatürleri kullanıyor.

Signify, Lifi Markası Trulifi’I Lanse Etti
Signify, Lifi Markası Trulifi’I Lanse Etti
Signify, Lifi Markası Trulifi’I Lanse Etti
Signify, Lifi Markası Trulifi’I Lanse Etti
Signify, Lifi Markası Trulifi’I Lanse Etti
Signify, Lifi Markası Trulifi’I Lanse Etti
Signify, Lifi Markası Trulifi’I Lanse Etti
Signify, Lifi Markası Trulifi’I Lanse Etti
x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34volt » 34Volt


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

Trulifi, Philips armatürlerine eklenmiş veya uyarlanmış optik kablosuz alıcı-verici teknolojisini kullanıyor. Bu sayede müşteriler, mükemmel ışık ve kablosuz bağlantı elde etmek için mevcut aydınlatma altyapılarını söküp değiştirmek zorunda kalmıyor.

Yeni ürün gamı, toplantı odaları ve ofis katları gibi geniş alanlarda, saniyede 150 Megabit (Mbps) veri aktarım hızına kadar kablosuz bağlantı sağlayan Trulifi özellikli armatürlerden oluşuyor. Kullanıcıların serbestçe dolaşmalarına olanak sağlayan Trulifi özellikli armatürler arasındaki her geçiş ise kusursuz olarak sağlanıyor. Trulifi, aynı anda 30 adet 1080p HDTV filmi izlemeye yetecek kadar hızlı bir veri aktarım kapasitesi sunuyor. LiFi sinyalini almak için dizüstü bilgisayara takılı olan USB erişim anahtarı, verileri bağlı olduğu armatüre geri göndererek aynı zamanda bir verici işlevi de görüyor.

Signify Türkiye CEO’su Eran Görgen, “Signify Türkiye olarak; global arenada çok talep aldığımız yeni ürünümüz Trulifi’ı Türkiye pazarında da hizmete sunmak için hazır olduğumuzu özellikle belirtmek isteriz. Talep eden müşterilerimiz için bu inovatif teknolojimizi Türkiye’de de hayata geçirmek için var gücümüzle çalışıyor ve büyük heyecan duyuyoruz” dedi.

Trulifi ürün gamı:

Trulifi'ın avantajları ve kullanım durumları:

Güvenilir:

Hızlı:

İki yeni müşteri;

Signify bugün iki yeni Trulifi müşterisi olduğunu duyurdu;

Konuyla ilgili konuşan Claerhout Communcation Campus İş Geliştirme Müdürü Christoph Ruys ise, “Yüksek çözünürlüklü görüntüler, çizimler ve büyük veri dosyaları üzerinde çalışmayı mümkün kılabilecek, kaliteli ve enerji verimliliği sağlayan bir aydınlatma ve kablosuz bağlantı çözümü istiyorduk. Önceleri çalışanlarımıza ve müşterilerimize sunduğumuz 5 Mbps’ye kıyasla büyük bir sıçrama elde ederek 150 Mbps'ye ulaşmayı başardık. Bir aydınlatma noktasından diğerine sorunsuz bir şekilde geçiş sağlandığı için de LiFi kapsama alanı içinde serbestçe dolaşabiliyoruz. Şifrelenmiş olmasına ek olarak, ışık duvarlardan geçemediği için Trulifi ekstra bir güvenlik katmanı daha sunuyor; yani odada olan odada kalıyor. Bu teknoloji gerçekten de oyunun kurallarını baştan yazıyor.” ifadelerini kullandı.

Globalworth Ticari Direktörü Grzegorz Strutynski, “Trulifi gibi bir modern teknoloji ürününü ofis binalarına ve iş yerlerine entegre edebilmek, kiracıları çekmek ve bir mülkün değerini artırmak için rekabette büyük bir avantaj sağlıyor. Bir mülk sahibi olarak, müşterilerimize birinci sınıf çözümler sağlamaya odaklanıyoruz. Ayrıca, piyasadaki en son teknolojileri araştırmak ve test etmek zorundayız. Gayrimenkul endüstrisi için yeni standartlar belirleyen Signify'ın Trulifi teknolojisini Orta Doğu Avrupa'da uygulayan ilk şirket olmaktan mutluluk duyuyoruz.” dedi.

Gelişmelerle ilgili yorum yapan Navigant Research Kıdemli Araştırma Analisti Krystal Maxwell, “Signify, potansiyel müşteriler için bütçe engelini aşmaya yardımcı olabilecek cazip fiyatlı tekliflerle LiFi teknolojisinin sunmayı vaat ettiklerini yerine getirmeye hazır. Signify ayrıca, piyasanın artan standardizasyon eksenindeki yönelimine uyumlu ITU G.9991 LiFi standardını da benimsedi.” dedi.

İlginizi Çekebilir

Huawei Test Otomasyon Platformu Tübitak Tarafından Onaylandı

Huawei Türkiye Ar-Ge Merkezi'nde görev alan Türk mühendisler, yazılım alanında farklı protokolleri destekleyen ve kullanıcılara uçtan uca fonksiyon ve iş yükü test yeteneği sağlayan Test Otomasyon Platformu’na (TAP) imza attı. Huawei, 1501 Destek Programı kapsamında TÜBİTAK tarafından da onaylanan platform için, Test Otomasyon Platformu’nun daha ileriye taşınması amacıyla, yazılım geliştirici arayışını da sürdürüyor.


Wyndham Grand Kalamış Yeni Yılı Üç Farklı Konseptle Karşılıyor

WYNDHAM GRAND KALAMIŞ


Hilton İstanbul Bomonti’Nin Ödüllü Eforea Spa’Sı Sağlıklı Buluşmalar Serisinin İkincisi Vücudunuz Yeni Yıla Hazır Mı

Hilton İstanbul Bomonti'nin World Luxury Spa Awards ödüllü eforea SPA’sı ile Türkiye’de ‘Online Diyet’ sistemini ilk kez uygulayan Diyet ve Beslenme Uzmanı Ferin Batman’ın işbirliğiyle düzenlenen “eforea SPA X Ferin Batman” sağlıklı söyleşi serilerinin ikincisi, 11 Aralık Çarşamba günü gerçekleşti. Yeni yıla girerken dirençli kilolarını 2019‘da bırakmak ve vücudunu toksinlerden arındırmak isteyenler için DİYETLAB diyetisyenleri tarafından geliştirilen özel yağ yakıcı yeni yıl detoks programının tanıtıldığı etkinliğe çok sayıda seçkin davetli katıldı.


Yeni Yıl Coşkusu The Populıst’Te!

Genç ve dinamik atmosferiyle şehrin eğlence trendlerine yön veren The Populist, 2020 yılını iyi yemek ve iyi müzikle karşılamak isteyenlere özel bir yılbaşı programı sunuyor. Geleneksel yılbaşı lezzetlerine yer veren set menünün yanı sıra misafirler The Populist’in ana menüsünden de dilediklerini tercih edebilecekler.


Eset Her Güvenlik İhlali 100 Bin Dolar Zarara Neden Oluyor

Aralık 2019


Etiketler: Trulifi, için, Signify, kablosuz, olarak

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.