25 Şubat 2020 Salı 12:20

GÜNDEM

Sigorta Cini’Nin Kobilere Özel Geliştirdiği Yeni Hizmet Paketi ‘Kobi Kombo’Nun Lansman Toplantısı Dudullu Osb’De Gerçekleştirildi

Kobi Efor Sanayi Ekonomi Dergisi’nin düzenlediği KobiEfor 20. Yıl Buluşmaları, KOBİ’lere ve girişimcilere “Sektörden Sektöre Çözümler ve Fırsatlar” ana temasıyla ilk kez İstanbul’da başladı.

Sigorta Cini’Nin Kobilere Özel Geliştirdiği Yeni Hizmet Paketi ‘Kobi Kombo’Nun Lansman Toplantısı  Dudullu Osb’De Gerçekleştirildi
x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34volt » 34Volt


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

Klasikleşmiş sigortacılık anlayışının dışında bir perakende zinciri olarak hizmet veren Türkiye’nin ilk perakende sigorta mağaza zinciri Sigorta Cini, kurumsal şirketlerin ve küçük/orta ölçekli işletmelerin sigorta ihtiyaçlarına yönelik ücretsiz analizler yaparak, tüm işletmeleri doğru teminat başlıklarıyla sigortalıyor. 6 yıllık perakende sigorta tecrübesi ve Türkiye’nin en büyük sigorta markalarıyla olan anlaşmaları şimdi kurumsal müşterileri için özelleştirip yepyeni bir kurumsal danışmanlık hizmeti olarak KOBİ’ler özelinde hazırlandı.

Sigorta Cini KOBİ KOMBO adıyla lanse edilen hizmet paketi, işletmelere daha iyi bir gelecek güvencesi sağlamayı amaçlıyor. KOBİ KOMBO hizmet paketi ürünleri arasında; “İş Yeri Sigortası”, “Filo Kasko Sigortası”, “Sorumluluk Sigortası”, “Nakliyat Sigortası”, “Kefalet Sigortası”, “Grup Sağlık & Tamamlayıcı Sağlık Sigortası” ve Siber Güvenlik Sigortası” bulunmaktadır. Sigorta Cini’nin uzmanları tarafından en uygun poliçeler Türkiye’nin 23 farklı sigorta şirketlerinin ürün ve hizmet içeriklerini karşılaştırarak bir araya getirilip kurumlar için en avantajlı paket halinde analiz edilerek uluslararası bir şirketin ve satış sonrası hizmetlerin gücünü KOBİ’lere sunarak, onların ihtiyaçlarına özel paketler oluşturuluyor.

Aydınlı sözlerine; “Özellikle KOBİ’lerde sigorta ürünlerinin detaylarının iyi anlaşılması gerekiyor. Bizim hep söylediğimiz çok önemli bir detay var: “Sigorta tasarruf edilebilecek bir masraf değil. Tam tersine mutlaka krize karşı olması gereken bir unsur. Sigorta poliçenizi oluşturulurken bulunduğunuz lokasyona göre etrafınızda hangi risklere maruz kaldığınız göz önünde bulundurulmalı” diyerek KOBİ’lere sigortanın farkındalığını yaratmak üzerine sözlerini sürdürdü.

İlginizi Çekebilir

İbb, En Etkili Ve En Güvenilir Dezenfektan Ürünlerini Kullanıyor

İBB, EN ETKİLİ VE EN GÜVENİLİR DEZENFEKTAN ÜRÜNLERİNİ KULLANIYOR


Emirates Uçuşlarını Askıya Almasından Sonra İlk Yolcu Uçuşlarını Duyurdu

6 Nisan'dan itibaren bazı varış noktalarına yapılacak BAE kalkışlı yolcu uçuşları için izinler alındı. İlk uçuşlar Dubai'den Londra Heathrow, Frankfurt, Paris, Zürih ve Brüksel'e yapılacak.


Saat Ve Saat Bu Zor Dönemde Çalışanlarını Mağdur Etmeyecek

Koronavirüs salgını nedeniyle tüm mağazalarını kapatan Saat ve Saat, çalışanlarının Mart ayında olduğu gibi Nisan ve Mayıs ayı maaşlarının da eksiksiz olarak ödeneceğini duyurdu. Bu dönemde millete ve devlete desteğin herkesin üzerine düşen bir görev olduğunu belirten Saat ve Saat Yönetim Kurulu Başkanı Ramazan Kaya, bu konuda ellerinden gelen tüm desteği sağlamaya devam edeceklerini belirtti.


Guardian Serisi İle Uzaktan Eğitime Yakın Koruma

Tüm öğrencilerin uzaktan eğitim aldığı bu dönemde İnform, Guardian UPS Serisi ile evler için mükemmel çözümler sunuyor. Line-İnteraktif mikroişlemci kontrollü teknolojisiyle yaşam alanlarında sürekliliği garanti altına alıyor.


Tüsad Covid 19 Mücadelemizde Hemşirelere Ve Tüm Sağlık Çalışanlarına Destek Verin

TÜSAD ÜYESİ HEKİMLER 7 NİSAN DÜNYA SAĞLIK GÜNÜ’NDE DAYANIŞMA ÇAĞRISI YAPTI:


Etiketler: Sigortası, sigorta, KOBİ, Sigorta, hizmet

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.