10 Ekim 2019 Perşembe 08:46

GÜNDEM

Sigorta Cini Ve Bereket Sigorta’Dan Yeni İşbirliği

Türkiye’nin ilk perakende sigorta mağaza zinciri Sigorta Cini, müşterilerine sunduğu karşılaştırmalı hizmet anlayışını geliştirmek amacıyla Türkiye’nin önemli sigorta şirketlerinden Bereket Sigorta ile işbirliği yaptı.

Sigorta Cini Ve Bereket Sigorta’Dan Yeni İşbirliği
x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34volt » 34Volt


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

Mağazalarında ürün faydalarıyla ilgili şeffaf, karşılaştırma ve profesyonel tavsiye hizmetleri sunan Türkiye'nin ilk perakende sigorta mağaza zinciri Sigorta Cini, trafik, konut, DASK, yangın, tarım, mühendislik, hukuksal koruma ve mühendislik sigortaları bulunan Bereket Sigorta ile anlaşma imzaladı.

Bereket Sigorta ile yaptığı anlaşma ile ilgili olarak Sigorta Cini Genel Müdürü Erdem Aydınlı; “Sigorta Cini olarak müşterilerimize daha iyi hizmet sunabilmek için dünyada ve Türkiye’de en iyi sigorta şirketleriyle işbirliği yapıyoruz. Ailemize yeni katılan Bereket Sigorta, müşterilerimize sunduğumuz yelpazeyi genişleterek en iyi fırsatları sunmamızda destek olacak” dedi ve anlaşmadan duydukları mutluluğu dile getirdi.,

Her ailenin hayatın beklenmedik olaylarına karşı güvence altında olması gerektiğine inanan Sigorta Cini’nin kampanyaları hakkında daha fazla bilgi almak için www.sigortacini.com.tr adresini veya Türkiye genelinde 19 ilde bulunan 41 mağazalarından birini ziyaret edebilirsiniz.

İlginizi Çekebilir

Vodafone, Tcl Plex Akıllı Telefonu Türkiye’De Satışa Sunan İlk Operatör Oldu

Müşterilerine en iyi dijital deneyimi sunmayı hedefleyen Vodafone, dünyanın önde gelen mobil teknoloji üreticilerinden TCL Communication’ın kendi adını taşıyan ilk akıllı telefonu TCL PLEX’i Türkiye’de kullanıcılara sunan ilk operatör oldu. Operatör kanalında sadece Vodafone’da satışı yapılacak olan TCL PLEX akıllı telefon, tarifeye ek peşin fiyatına 12 aylık ödemeler ve 6 aylık Ekran Çözümü hediyesi ile birlikte sunuluyor.


Antibiyotik Kullanımında Kanlı İshal Görülebilir

Doğru antibiyotik kullanımı nasıl olmalı?


Pankreas Kanserinde Umut Işığı Artıyor

21 Kasım Dünya Pankreas Kanseri Günü


Abdi İbrahim, Afrika'da Yatırım Fırsatlarını Değerlendirdi

Abdi İbrahim, Johannesburg’da düzenlenen Afrika Yatırım Forumu’na Türkiye’den davet edilen tek Türk ilaç firması olarak katıldı. Bölgedeki yatırım fırsatlarını değerlendiren Abdi İbrahim, Afrika kıtasında daha da büyümeyi planlıyor. Afrika Kalkınma Bankası tarafından düzenlenen toplantılarda Afrikalı iş örgütleri ve iş insanlarıyla bir araya gelen Abdi İbrahim, yatırım ve yerelleşme konularındaki deneyimini paylaşarak, kıtadaki projeler hakkında bilgi aldı.


“Vodafone Busıness Dijitalleşme Tırı” Ankara’Da

“VODAFONE BUSINESS DİJİTALLEŞME TIRI” ANKARA’DA


Etiketler: Sigorta, Cini, Türkiye, Bereket, ilgili

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.