10 Ekim 2019 Perşembe 08:46

GÜNDEM

Sigorta Cini Ve Bereket Sigorta’Dan Yeni İşbirliği

Türkiye’nin ilk perakende sigorta mağaza zinciri Sigorta Cini, müşterilerine sunduğu karşılaştırmalı hizmet anlayışını geliştirmek amacıyla Türkiye’nin önemli sigorta şirketlerinden Bereket Sigorta ile işbirliği yaptı.

Sigorta Cini Ve Bereket Sigorta’Dan Yeni İşbirliği
x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34volt » 34Volt


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

Mağazalarında ürün faydalarıyla ilgili şeffaf, karşılaştırma ve profesyonel tavsiye hizmetleri sunan Türkiye'nin ilk perakende sigorta mağaza zinciri Sigorta Cini, trafik, konut, DASK, yangın, tarım, mühendislik, hukuksal koruma ve mühendislik sigortaları bulunan Bereket Sigorta ile anlaşma imzaladı.

Bereket Sigorta ile yaptığı anlaşma ile ilgili olarak Sigorta Cini Genel Müdürü Erdem Aydınlı; “Sigorta Cini olarak müşterilerimize daha iyi hizmet sunabilmek için dünyada ve Türkiye’de en iyi sigorta şirketleriyle işbirliği yapıyoruz. Ailemize yeni katılan Bereket Sigorta, müşterilerimize sunduğumuz yelpazeyi genişleterek en iyi fırsatları sunmamızda destek olacak” dedi ve anlaşmadan duydukları mutluluğu dile getirdi.,

Her ailenin hayatın beklenmedik olaylarına karşı güvence altında olması gerektiğine inanan Sigorta Cini’nin kampanyaları hakkında daha fazla bilgi almak için www.sigortacini.com.tr adresini veya Türkiye genelinde 19 ilde bulunan 41 mağazalarından birini ziyaret edebilirsiniz.

İlginizi Çekebilir

Metro Türkiye’Nin Öncülüğünde Başlatılan “Küçük İşletmem İçin” Projesinde Hedef 5.000 Küçük İşletmeye Destek

METRO TÜRKİYE'NİN YERLİ EKONOMİYİ DESTEKLEMEK İÇİN BAŞLATTIĞI PROJEDE ŞİMDİDEN 1.000’DEN FAZLA KÜÇÜK İŞLETME İÇİN 5 MİLYON TL DEĞERİNDE ÜRÜN BAĞIŞINA ULAŞILDI


Babalara Özel Hediye Seçenekleri Brooks Brothers’Ta

Dünyanın önde gelen isimlerinin tercihi olan 200 yılı aşan tarihe sahip, perakende devi Brooks Brothers, Babalar Günü’nde stil sahibi babaları unutmuyor. İlkbahar-Yaz Erkek Koleksiyonu ile “Babalar Günü” alışverişinizi keyifli bir deneyime dönüştürüyor.


Airbus A400m Otomatik Alçak Seviye Uçuş Sertifikasını Başarıyla Elde Etti

Getafe, 26 May 2020 – Airbus A400M yeni nesil nakliye uçağı, Otomatik Alçak Seviye Uçuş kabiliyeti sertifikasını alarak önemli bir aşama kaydetti ve askeri nakliye uçağı sınıfında benzersiz bir özellik sunarak yeni bir başarıya imza attı.


Genç Ünlülerin Ellerinde Türk Çantası!

Türkiye’nin öncü çanta markası Mehry Mu’nun kurucusu ve kreatif direktörü Güneş Mutlu Mavituncalılar, yaz mevsimine girerken ülkemiz adına global başarılara imza atmaya devam ediyor. Her geçen gün farklı bir ünlünün tercih ettiği Mehry Mu’nun sevilen çanta modelleri Fey Bag ve Tambourine Bag şimdilerde Hollywood’un sevilen genç kuşak ünlülerinin ellerinde görülüyor.


Kimlik Avı Sahtekarlığının Kobi’Lere Maliyeti 100 Bin Dolar

KOBİ’LERİN 3’TE 1’İ SAHTE YÖNETİCİLERDEN E-POSTA ALIYOR


Etiketler: Sigorta, Cini, Türkiye, Bereket, ilgili

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.