20 Kasım 2019 Çarşamba 11:25

GÜNDEM

Sigorta Cini Ve Demir Sağlık İşbirliğiyle Tobfed Üyelerine Özel ‘Tamamlayıcı Sağlık Sigortası’

Sigorta Cini ve Demir Sağlık işbirliğiyle TOBFED üyelerine özel ‘Tamamlayıcı Sağlık Sigortası’

  Sigorta Cini Ve Demir Sağlık İşbirliğiyle Tobfed Üyelerine Özel ‘Tamamlayıcı Sağlık Sigortası’
  Sigorta Cini Ve Demir Sağlık İşbirliğiyle Tobfed Üyelerine Özel ‘Tamamlayıcı Sağlık Sigortası’
  Sigorta Cini Ve Demir Sağlık İşbirliğiyle Tobfed Üyelerine Özel ‘Tamamlayıcı Sağlık Sigortası’
x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34volt » 34Volt


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

Türkiye’deki küçük ve orta büyüklükteki işletmeler ile çalışanlar ve ailelerinin daha iyi sağlık hizmetlerine ulaşabilmesi amacıyla önemli bir çalışma hayata geçirildi. Türkiye’nin ilk perakende sigorta mağaza zinciri Sigorta Cini; sağlık sigortası sektörünün önde gelen ismi Demir Sağlık ve Türkiye Otomotiv Bakım Dernekleri Federasyonu (TOBFED) özel bir ürün geliştirildi. “TOBFED Farkı Bizden Tamamlayıcı Sağlık Sigortası” sektördeki 300 bin KOBİ ile 1,5 milyon çalışan ve ailelerine özel olarak sunulacak.

Türkiye’nin ilk perakende sigorta mağaza zinciri, NN Grubu'nun yatırımı Sigorta Cini, sağlık sigortası sektörünün önde gelen ismi Demir Sağlık ve Türkiye Otomotiv Bakım Dernekleri Federasyonu (TOBFED) ile birlikte özel bir ürün geliştirdi.

İş birliği kapsamında 300 bin üye, 1.5 milyon çalışan ve ailelerinden oluşan Tüm Otomotiv Bakım Dernekleri Federasyonu üyeleri, “TOBFED Farkı Bizden Tamamlayıcı Sağlık Sigortası” ile, SGK ile anlaşmalı özel sağlık kurumlarında ödenmesi gereken fark ücretini karşılayan sağlık poliçesi çerçevesinde teminat kapsamına alınacak. Kampanyadan yararlanmak için TOBFED üyelerinin Sigorta Cini mağazalarını ziyaret etmeleri ya da web sitesindeki talep formunu doldurup göndermeleri yeterli olacak.

Demir Sağlık’ın özel olarak çıkarttığı TOBFED Farkı Bizden Tamamlayıcı Sağlık Sigortası ile TOBFED’lilere özel avantaj ve fırsatlar sunulacak. Sigorta kapsamında kişiler, SGK ile anlaşmalı özel hastanelerde muayene, tetkik ve tedavi olabilecek. Poliçe aile indirimi, yaştan bağımsız fiyatlar, peşin fiyatına 5 taksit, yenilemede yüzde 20 indirim ve ömür boyu yenileme garantisi gibi fırsatlar sunuyor. İhtiyaca ve bütçeye uygun farklı plan alternatifleri bulunan TOBFED Farkı Bizden Tamamlayıcı Sağlık Sigortası; ‘yatarak tedavi’, ‘yatarak ve 3 adet ayakta tedavi’ ile ‘yatarak ve 8 adet ayakta tedavi’ paketlerinden oluşuyor. Paket kapsamında iki kişilik aileler için yüzde 2.5, üç kişi ve üstü aileler için ise yüzde 5 indirim uygulanıyor. Demir Sağlık ve Hayat Sigorta A.Ş’de kesintisiz olarak 3 yıllık sigortalılık süresini doldurmuş olan, 50 yaş ve üstü sigortalılar, ödenen prim oranları yüzde 80’in altında olursa, Ömür Boyu Yenileme Garantisi hakkı kazanacak.

TOBFED Genel Başkanı Serkan Bakırtaş konuyla ilgili; “Otomotiv satış sonrası hizmetler sektöründe tüm iş kollarımızda çalışanların “TOBFED Farkı Bizden Tamamlayıcı Sağlık Sigortası” ile hem kendilerini hem de ailelerini sağlık konusunda desteklemek arzusundayız. Demir Sağlık ve Sigorta Cini işbirliğiyle başlattığımız kampanya ile TOBFED üyelerine özel paket kapsamında pek çok avantaj sunuyoruz. Tüm üyelerimizin aileleri ile birlikte bu kampanyadan faydalanmasını istiyoruz. Çünkü sağlık, her şeyin başında gelir. Arabamız bozulsa masrafını öder yaptırırız ama sağlık konusunda maalesef böyle bir şansımız yok. Hasta olmasak bile düzenli muayenelerimizi yaptırmalıyız. Soğuk havalarda çalışanlar ve kimyasallarla temas eden sektör çalışanlarımız için “TOBFED Farkı Bizden Tamamlayıcı Sağlık Sigortası” büyük bir şans. Sigorta Cini ve Demir Sağlık ile birlikte geliştirdiğimiz ürün ile TOBFED üyelerine pek çok alanda avantaj sağlamayı hedefliyoruz.” dedi.

Demir Sağlık Genel Müdürü Viktor Hodara, 200’den fazla acente, 1800’den fazla anlaşmalı kurum ağı ve 150.000’den fazla mutlu poliçe sahibi ile Özel Sağlık, Tamamlayıcı Sağlık, Seyahat Sağlık, Yabancı Sağlık, Acil Sağlık, Kritik Hastalıklar gibi her türlü Sağlık Sigortası ürününde ve ayrıca Hayat Sigortası ürünlerinde uzmanlaşmış olan Demir Sağlık olarak her zaman vatandaşların yanında olabilmenin mutluluğunu yaşadıklarını söyledi. TOBFED Tamamlayıcı Sağlık Sigortası’nı tüm TOBFED’lilerin ve ailelerinin kullanabileceğini söyleyen Hodara; uzun yıllardır Türkiye’nin önde gelen kurumlarına ve ülkemizin her köşesindeki vatandaşlarımıza sağlık ve hayat sigortası çözümleri sunmakta olduklarını ve her geçen yıl gerek kurumsal gerek bireysel sigortalı sayısını arttırmakta olduklarını dile getirdi. Yenilenen vizyonu ve imajıyla yapılmayanları yapan, denenmeyenleri deneyen, cesur, dinamik ve sektörde fark yaratan bir şirket olarak büyümeyi sürdürdüklerini ifade eden Viktor Hodara şöyle konuştu: “Önümüzdeki dönemde önceliğimiz yine TOBFED örneğinde olduğu gibi ihtiyaç odaklı ürünler çıkarmak ve daha geniş kitlelerin kendilerini güvende hissetmesini sağlamak olacak.”

Sigorta Cini Genel Müdürü Erdem Aydınlı ise şunları söyledi: “Sağlık konusu ülkemizde en çok önemsenen fakat aynı zamanda en fazla ihmal edilen bir alan konumunda yer alıyor. Buradan yola çıkarak acenteliğini yaptığımız Demir Sağlık ile özel bir proje hayata geçirdik ve TOBFED üyelerini Tamamlayıcı Sağlık Sigortası (TSS) kapsamına aldık. Tamamlayıcı Sağlık Sigortası’nı ve faydalarını anlatmak için TOBFED gibi 300 bin KOBİ ve 1,5 milyon çalışana sahip bir organizasyonu doğru bir kanal olarak gördük. Sigorta Cini olarak mağazalarımız, web sitemiz ve çağrı merkezimiz üzerinden çoklu kanal yapımızla hizmet veriyoruz. Web sitemiz ve çağrı merkezimiz aracılığıyla 7/24 hizmet verirken fiziki olarak da 19 şehirde 41 mağazamız ile müşterilerimize her kanaldan ulaşıyoruz. Bu özel ürün ile hem KOBİ’lere hem çalışanlara hem de onların ailelerine ulaşabilme fırsatı bulabileceğimize inanıyoruz.”

İlginizi Çekebilir

Mehry Mu Sevgililer Günü'ne Özel Kırmızı Romantizmi & Görseller

Mehry Mu İlkbahar-Yaz Koleksiyonu’nun şık ve bir o kadar güçlü parçalarından “Maria Box” ile Sevgililer Günü için değerli ve sevgiyi temsil eden kalp formunda çanta seçeneği sunuyor.


Antalya’Da Düzenlenen 3,5 Milyar Dolarlık Anfaş Horeca Sektör Fuarları, Ziyaretçi Akınına Uğradı!..

Türkiye’nin en büyük 'Hotel-Restoran-Cafe (HO-RE-CA) sektör buluşması 31.Hotel Equipment ve 27.Food Product fuarları, 15-18 Ocak tarihleri arasında ANFAŞ Antalya Expo Center’da 3 bin 700 marka ve 600 firmayı bir araya getirdi. Rusya, İran, Cezayir, Gürcistan veAlmanya başta olmak üzere 22 ülke ve Türkiye’den 81 ilden 52 binin üzerinde kişinin fuarları ziyaret ettiğini açıklayan ANFAŞ Yönetim Kurulu Başkanı Ali Bıdı, 70 ülkeden 2.725 profesyonel alıcının Alım Heyeti Programına yer aldığını belirtti ve 2020 yılının daha ilk ayında ANFAŞ HO-RE-CA fuarlarının sektör için 3,5 milyar dolar iş hacmi sağladığına dikkat çekti.


Zamansız Marka Atelier Rebul’Dan, Zamansız Bir Sevgililer Günü Hediyesi

Sevgililer Günü'nün bütün ritüelleri en özel haliyle Atelier Rebul’da yaşanıyor... Zamansız ve benzersiz bir sürpriz ile aşkın enerjisini hediyenize taşımaya hazır mısınız?


Çocuklar Tatilde Siber Tehditlere Daha Açık

29 Ocak 2020


Diz Sakatlığı Zamanında Tedavi Edilmezse Futbolcunun Kariyeri Bitebilir!

DİZ SAKATLIĞI ZAMANINDA TEDAVİ EDİLMEZSE FUTBOLCUNUN KARİYERİ BİTEBİLİR!


Etiketler: Sağlık, TOBFED, Sigortası, özel, Tamamlayıcı

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.