4 Eylül 2019 Çarşamba 16:11

GÜNDEM

Sigorta Cini, Yıllık Satış Toplantısını Gerçekleştirdi

Türkiye’nin ilk perakende sigorta mağaza zinciri Sigorta Cini’nin yıllık satış toplantısı, genel müdürlüğün yanı sıra 18 ildeki mağaza müdürleri ve direkt satış yöneticilerinin katılımıyla gerçekleşti.

Sigorta Cini, Yıllık Satış Toplantısını Gerçekleştirdi
x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34volt » 34Volt


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

“Hedef Cinler”in bir araya geldiği ve Sigorta Cini Genel Müdürü Erdem Aydınlı ve Sigorta Cini Satış ve Satış Destekten Sorumlu Grup Müdürü Fulya Argat yönetiminde gerçekleştirilen toplantıda şirketin 2019 ilk yarı değerlendirilmesi yapıldı.

Türkiye’nin ilk perakende sigorta mağazası Sigorta Cini, 18 ildeki mağaza müdürleri ve direkt satış yöneticilerinin katılımıyla gerçekleştirdiği yıllık satış toplantısında; 2019 yılı ilk yarıyılı değerlendirildi ve yılın 2. yarısına ait stratejiler ve hedefler görüşüldü.

Temmuz 2019 itibariyle 18 ilde 39 mağazaya ulaştıklarını belirten Sigorta Cini Genel Müdürü Erdem Aydınlı; “Hedefimizeistikrarlı bir şekilde ulaşıyoruz. Kuruldukları günden beri etkin ve doğru bir planlama ile hareket ettiklerini belirten Aydınlı; “Büyümenin yanı sıra yeni kanal ve iş modellerine yatırım yaparak sektörün ilklerinden olmak öncelikli ajandalarımızın başında geliyor. Aramıza katılan yeni arkadaşlarımız ve yeni mağazalarımızla birlikte bu alana yaptığımız yatırımları sürdüreceğiz” şeklinde konuştu.

“Mahallenizin Sigortacısı” sloganıyla 6 yıl önce yola çıkan Sigorta Cini, her geçen gün mağaza ağıyla büyürken sektöre getirdiği yeniliklerle müşterilerine yepyeni fırsatlar sunmaya devam ediyor.

İlginizi Çekebilir

Anadolu’Nun Kayıp Hazineleri Paşabahçe Mağazaları’Nda

Anadolu topraklarında binlerce yıldır var olmuş sayısız uygarlığın kültürel ve sanatsal birikimini cam ve cam ustalığı ile birleştirerek gelecek nesillere miras bırakmak için çalışmalarını sürdüren Paşabahçe Mağazaları, “Tarih-Kültür-Cam” Koleksiyonlarına yepyeni bir koleksiyon olan Kayıp Hazineler’i ekledi. İzinli veya izinsiz kazılar sonucu yurt dışına götürülen tarihi eserlerden ilham alınarak tasarlanan Kayıp Hazineler Koleksiyonu, Kasım ayı itibarıyla Paşabahçe Mağazaları’nda satışa sunuldu.


Abdi İbrahim’Den, Kazakistan’Da 30 Milyon Dolarlık Ek Yatırım Müjdesi

Kazakistan Sağlık Bakanı Yelzhan Birtanov, Türkiye temasları kapsamında, Abdi İbrahim’in Esenyurt’taki üretim kompleksine ziyarette bulundu. Abdi İbrahim CEO’su Dr. Süha Taşpolatoğlu’nun ev sahipliğinde yapılan ziyaret sırasında, Abdi İbrahim’in Kazakistan pazarındaki devam eden faaliyetlerinin yanı sıra önümüzdeki dönemde yapmayı planladığı 30 milyon dolarlık ek yatırım hedefi de gündeme getirildi.


Sonbahar Bakımınızı Jowae’Nin Doğal Maskeleri İle Tamamlayın!

Fransa'nın üstün dermokozmetik anlayışı ve Güney Kore'nin şifalı bitkilerinin eşsiz uyumu ile geliştirilen Jowaé maskeleri, cildinize eşsiz güz bakımı sunuyor. Kore güzellik rutininin olmazsa olmazı olan yüz maskeleri ile cildiniz, değişen hava koşullarının etkisini hissetmeden ışıltılı bir görünüme kavuşacak! Sıcak çaylarınızı hazırlayın, maskelerimizi sürüyoruz!


Fibabanka, 186 Milyon Tl Vergi Öncesi Kâr Elde Etti

Fibabanka, 2019 üçüncü çeyrek finansal sonuçlarını açıkladı


Uygun Bütçeli Siber Güvenlik İçin Kobi’Lerin Dikkat Etmesi Gereken 5 Faktör

KOBİ’LERİN SİBER GÜVENLİK İÇİN


Etiketler: Sigorta, Cini, Müdürü, Aydınlı, 2019

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.