22 Mayıs 2020 Cuma 12:05

GÜNDEM

Sigortaladım.Com Sigorta Şirketleri Mesleklere Özel İndirimler Sunuyor

Doğru ve tarafsız bilginin kaynağı Sigortaladım.com tüketiciyi bilgilendirmeye devam ediyor; sigorta şirketlerinin meslek gruplarına özel uyguladığı indirim ve avantajları sunuyor

Sigortaladım.Com  Sigorta Şirketleri Mesleklere Özel İndirimler Sunuyor
x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34volt » 34Volt


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

Sigorta şirketleri birçok meslek grubuna özel indirim ve avantajlar sunuyor. Oysa pek çok tüketici kendisine özel bu avantajların farkında olmayabiliyor. Tarafsız ve doğru bilginin kaynağı www.sigortaladim.com, tüm bu indirim ve avantajları websitesinde bir araya getirdi ve tüketicilere seçenekleri pratik bir şekilde değerlendirme imkanı sağladı.

Sigorta sektöründe tarafsız ve doğru bilginin kaynağı www.sigortaladim.com, sigorta şirketlerinin belirli meslek grupları ve kurumlara uyguladığı özel indirim ve avantajları tek bir çatı altında topladı.

Sigorta şirketleri bir çok meslek grubuna özel indirim ve avantajlar sunuyor. Şirketlerin uyguladığı indirimlerden yararlanabilecek meslek grupları, çeşitli kriterlere göre değişkenlik gösterirken, farklı meslek grupları ve çalışanlar farklı indirimlerden faydalanabiliyor. Örneğin T.C. Gençlik ve Spor Bakanlığı çalışanları, Kredi Kayıt Bürosu çalışanları, İstanbul Yeminli Mali Müşavirler Odası üyeleri gibi birçok farklı meslek grubu, kendisine özel olarak sunulan bu imkanlardan faydalanabiliyor.

Sigorta şirketlerinden meslek ve meslek gruplarına özel indirimler

Anadolu Sigorta, Birleşik Kasko, Sağlık Sigortaları ve Konut Paket olmak üzere bünyesinde bulundurduğu sigorta hizmetleri için %40’a varan indirimler sunuyor. Bu indirimlerden noterler, noter emeklileri, Türkiye vergi denetimcileri, Türk Hava Kurumu çalışan ve eşleri, hakim, savcı ve sağlık çalışanları başta olmak üzere birçok meslek grubu faydalanabiliyor.

Allianz Sigorta ise öğretmenlere özel sunduğu kasko indirimleri ile meslek gruplarına destek oluyor. Allianz üzerinden kasko sigortası satın alan öğretim görevlileri ve öğretmenler, %20’ye varan indirim oranlarından faydalanıyor.

Ak Sigorta, sağlık çalışanlarına özel indirimleri ile Türkiye’ye destek veriyor; kasko ve konut sigortası özelinde, sağlık çalışanlarına özel %15 indirim fırsatı sunuyor.

Güneş Sigortada sağlık çalışanlarına özel olarak ek indirimler sunuyor. Kritik hastalıklar, ferdi kaza, kasko ve konut sigortaları için sağlık çalışanları %15 ek indirim avantajlarına sahip oluyor.

Ray Sigorta hakim ve savcılar, doktor ve diş hekimleri, mimar, eczacı, mali müşavir, TSK personelleri, devlet memurları, anonim şirket çalışanları, öğretmenler ve mühendislere özel, hususi araç kullanımları için kasko indirimleri sunuyor.

Groupama Sigorta ise diğer sigorta şirketleri ortak meslek gruplarına ek olarak, uzman çavuş ve veterinerlere de çeşitli indirimler sunuyor. Ayrıca 657’ye tabii devlet memurları, hemşire ve yargı mensupları özelindeki meslek gruplarına ek indirimler sunuyor.

Kasko meslek indiriminden faydalanabilen meslek grupları arasında öğretmen, polis, asker ve eczacılar da bulunuyor. İndirim avantajından faydalanabilmek için meslek belgeleri ile başvurmaları yeterli oluyor.

Meslek grup indirimlerinin dışında Aselsan, Roketsan, Havelsan, Mehmetçik ve TAİ gibi kurum çalışanlarına da %10-%25 arasında değişen özel indirimler uygulanıyor.

Özel konut ve sağlık sigortası fırsatları

Doktor, mühendis, memur ve öğretmen gibi meslek grupları yalnızca kasko değil, özel konut ve sağlık sigortası hizmetlerini de alabiliyor. Bu meslek gruplarına mensup kişiler, sigorta anlamında her şirket özelinde çeşitli avantajlar kazanıyor.

Doğru bilginin kaynağı olma misyonuyla edindiği her bilgiyi www.sigortaladım.comadresi üzerinden paylaşan Sigortaladim.com, yalnızca bir sigorta karşılaştırma sitesi değil, aynı zamanda sektörle ilgili en doğru bilgiye ulaşabileceğiniz bir kaynak olma niteliği taşıyor.

sigortaladım.com; müşterilerine sigorta ürünlerini karşılaştırmalı olarak sunan ve seçtikleri ürünü hızlı, pratik ve güvenli bir şekilde satın almalarını sağlayan online bir platformdur.

sigortaladım.com, başta trafik, kasko ve sağlık sigortası branşlarında olmak üzere birçok sigortacılık ürününü online olarak sunar. Her zaman doğru bilgiyi sağlama misyonuyla şeffaf ve tarafsız olarak hizmet verir.

2016 yılında kurulan kurum, bugün sektörün öncü sigorta kuruluşlarını ve önemli markalarını bir araya getirerek “sigortaladım.com”, markası altında kurumsal ve bireysel müşterilerine her gün daha iyi hizmet verebilmek için çalışmaktadır.

Şirketin güçlü ortaklık yapısında, uluslararası alanda test, denetim, belgelendirme ve eğitim hizmetleri veren Almanya merkezli TÜV SÜD, 300’ün üzerinde şirketi ve 20 bini aşkın çalışanı ile 7 sektörde faaliyet gösteren Türkiye’nin önde gelen şirketlerinden DOĞUŞ GRUBU ve Londra merkezli, dünyanın en büyük fon şirketlerinden biri ve bir sermaye kuruluşu olan BRIDGEPOINT bulunmaktadır.

İlginizi Çekebilir

Rehau Bm Küresel İlkeler Sözleşmesi'ni İmzaladı

REHAU BM Küresel İlkeler Sözleşmesi'ni imzaladı


Form; Doğal Kaynakları Kullanan Referansları İle Yılda 30 Bin Ton Co2 Gazının Doğaya Salınımını Engelliyor!

Yenilikçi teknolojiye sahip ürünleriyle doğa dostu bir yaklaşım sergileyen Form Şirketler Grubu, insanlığın ortak mirası olan doğamıza verdiği değeri tüm hizmet alanlarına yansıtıyor.


Yardımlarıyla Virüsün Yaralarını Sarıyor

VİRÜSÜN YARALARINI SARMAYA DEVAM EDİYOR


Üstün Kamerasıyla K41s Türkiye’De

LG Electronics Hakkında:


Kimya İhracatının Beş Aylık İhracatı 7 Milyar Doları Aştı

KİMYA İHRACATI MAYIS’TA 1 MİLYAR 180 MİLYON DOLAR OLDU


Etiketler: meslek, özel, Sigorta, sunuyor, sağlık

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.