6 Mart 2019 Çarşamba 15:24

GÜNDEM

Sigortanı Sigorta Cini’Nden Al, Uçak Biletlerinde Turna.Com İndirimini Kap!

Kullanıcılarına her zaman yenilikler sunan Turna.com, Türkiye’nin ilk perakende sigorta mağaza zinciri Sigorta Cini ile gerçekleştirdiği işbirliği ile seyahat etmeyi planlayan kullanıcılarının tercih sebebi oluyor.

Sigortanı Sigorta Cini’Nden Al, Uçak Biletlerinde Turna.Com İndirimini Kap!
x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34volt » 34Volt


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

Klasikleşmiş sigortacılık anlayışının dışında bir perakende zinciri olan Sigorta Cini, iş birliği yaptığı şirketlere uçak bileti karşılaştırma ve satın alma platformu Turna.com’u da ekledi.

1 Mart – 31 Aralık 2019 tarihleri arasında Sigorta Cini’nin Türkiye’nin 16 ilde 37 mağazasından, www.sigortacini.com.trveya çağrı merkezinden yapılan satışlarda sunulacak kampanya için Sigorta Cini’nden alınacak herhangi bir sigorta poliçesi karşılığında Turna.com’dan 25 TL değerinde indirim kazanılıyor.

Farklı disiplinlerdeki markalarla müşterilerinin her zaman yanında olan Sigorta Cini, Turna.com’dan uçak bileti alıp seyahat edecek olan herkese iyi yolculuklar diler.

İlginizi Çekebilir

Çevre Dostu Emirates

Emirates, çevre stratejisinin önemli bir parçası olan sürdürülebilirlik konusunda attığı adımlarla fark yaratmaya devam ediyor. Havayolu, tüm ağı dahilinde, uçaklarındaki tek kullanımlık plastik ürün miktarını azaltacağını taahhüt etti.


Minik Tasarımcılar Sur Yapı Marka Avm’Nin Karakterini Belirliyor

Sur Yapı Marka AVM “Minik Tasarımcılar Dijital İllüstrasyon Atölyesi” ile çocukları hem eğlenmeye hem de öğretmeye davet ediyor. Bir eğitmen eşliğinde Ipad’ler yardımıyla dijital çizim teknikleri öğretilerek tasarım eğitimi alacak 6 -14 yaş aralığındaki çocuklar, Sur Yapı Marka AVM’nin karakterini belirleyecek. 23 Haziran’a kadar 13.00 – 19.00 saatleri arasında 30 dakikalık seanslarla yapılacak etkinlik ücretsiz olacak.


“Gizli Hedef” Filmbox Hd İzleyicilerini Macera Dolu Bir Hikayeyle Buluşturuyor

“Gizli Hedef” FilmBox HD izleyicilerini macera dolu bir hikayeyle buluşturuyor


Axa Herkesi İklim Değişikliğiyle Mücadeleye Çağırıyor

AXA Sigorta iklim değişikliği konusunda farkındalığı artırmak amacıyla gerçekleştirdiği çalışmalara bir yenisini ekledi. Konuyu her yönüyle ele alan ve uzman görüşlerini de içeren bir TV programı serisi hazırlayan şirket, bu sayede insanların iklim değişikliği konusunda bilinçlenmesinin yanı sıra sigorta sektörünün üzerine düşen sorumlulukları ve sigorta güvencesinin önemini de anlatmayı hedefliyor.


Filenin Güvercinleri Transfere Tüm Hızıyla Devam Ediyor

NASYA DİMİTROVA PTTSPOR’DA


Etiketler: Sigorta, Cini, olan, Turnacom, uçak

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.