9 Nisan 2019 Salı 12:25

GÜNDEM

Şimdi Sakura Zamanı! Thalia Natural Beaty Bb

Şimdi sakura zamanı!

Şimdi Sakura Zamanı! Thalia Natural Beaty Bb
Şimdi Sakura Zamanı! Thalia Natural Beaty Bb
x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34volt » 34Volt


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

Japonların kutsal olarak kabul ettiği, büyüleyici güzelliğe ve eşsiz bir pembeye sahip sakura ağacı çiçeğinin etkilerini cildinize taşımaya ne dersiniz? Nisan ayı, cildi yoğun ve derinlemesine nemlendiren, kolajen oluşumunu destekleyerek yaşlanma karşıtı fayda sağlayan sakurayı deneyimlemenin tam zamanı.

Sakuranın Türkçedeki ismi kiraz çiçeğidir. Japonların kutsal olarak kabul ettiği, şairlerin “ilkbahar karı” olarak adlandırdığı, büyüleyici güzelliğe ve eşsiz bir pembeye sahip sakura ağacı çiçeği cildinizde inanılmaz etkiler yaratır.

Etimolojisi, Japon mitolojisinde doğanın ve güzelliğin sembolü olan “Kono Hana no Sakuya Hime” adlı tanrıçaya dayanan sakura; Japon kültüründe bir yandan üstün güzelliği, diğer yandan ise dalda kaldığı zamanın çok kısa olması nedeniyle hayatın gelip geçiciliğini sembolize eder. Japonlar için sakura, her an ölümü yaşayan kutsal bir varlıktır aynı zamanda. Bu özel çiçek “güzel olan çabuk biter” sözünü destekler niteliktedir, öyle ki ömrü yalnızca 10 gündür.Sakuralar mart sonunda ve nisan ayında açarlar ve solmadan, kurumadan yere düşerler. Sakura çiçeklerinin açtığı ve tarif edilemeyecek güzellikte bir manzara sunduğu dönem kutsaldır ve “Sakura Zensen” olarak anılır.

Sakuranın kadim gücünü Thalia ile cildinize taşıyın!

Sakuranın cildi yoğun olarak nemlendirmekten yaşın ilerlemesiyle birlikte azalan kolajen oluşumunu desteklemeye kadar uzanan pek çok faydası var. Sakuranın tüm etkilerini cildinize yüzde 100 doğal, yüzde 100 inovatif Thalia Natural Beauty’nin 30+ yaş grubu için hazırladığı Sakura Yaşlanma Karşıtı Yüz Kremi ile taşıyabilirsiniz.

Thalia Natural Beauty Sakura Yaşlanma Karşıtı Yüz Kremi, kuruyan ve matlaşan cildinizi çok yoğun ve derinlemesine nemlendirir. Kolajen oluşumunu teşvik eden yapısıyla yaşlanma karşıtı fayda sağlar. İçeriğindeki E vitamini sayesinde cildinizi besleyip korur. Bir yandan cildinizin elastikiyetini artırırken, öte yandan pigmentasyon ve kırmızı cilt lekelerinin giderilmesine yardım eder. Formülasyonundaki değerli yağlar ve hyalüronik asit takviyesiyle cildinizin yıpratıcı dış etkenlere karşı güçlenmesine ve gözeneklerin büyümesinin engellenmesine yardımcı olur, cildinizi pürüzsüzleştirir.

Adını doğa perisi Thalia’dan alan Thalia Natural Beauty; 1988 yılında bir aile şirketi olarak kurulan Akten Kozmetik tarafından yüzde 100 doğal, yüzde 100 teknolojik, yüzde 100 inovatif, yüzde 100 kaliteli ve yüzde 100 yerli bir marka olarak 2006 yılında yaratıldı. Thalia Natural Beauty’nin cilt bakımından vücut bakımına, saç bakımından bebek ürünlerine, sabundan parfüme uzanan geniş yelpazesindeki her bir ürünü doğaya, insana ve yaşama duyulan sevgi ve saygıyla hazırlanıyor. “Doğallığı Yaşamak Hakkınız!” sloganıyla markanın yaşama duyduğu saygının, doğaya olan inancının ve kaliteye verdiği önemin altı bir kez daha çiziliyor. Thalia Natural Beauty, doğayı içinde saklıyor. Hindistan cevizi, sakura, aloe vera, yasemin, vanilya, portakal, biberiye, jojoba, ısırgan, sarımsak, karahindiba, çarkıfelek, avokado, nar, defne, ardıç, atkestanesi, çörek otu, zeytinyağı, argan yağı ve daha niceleri doğadan eşsiz Akten Kozmetik teknolojisi aracılığıyla ürünlere akıyor. Coenzym Q10, hyalüronik asit, Akten Kozmetik’in patentli ürünü olan ve 24 çeşit bitki karışımından elde edilen PhytoComplex AHL aktifi (vs) ile destekleniyor. Her bir Thalia Natural Beauty markalı ürünün doğal ve doğru formülasyonlu olmasına dikkat ediliyor, en iyi ve en güçlü etken maddeler kullanılıyor. Ürünler, AR-GE çalışmalarına büyük önem veren Akten Kozmetik’in laboratuvarında elde edilen bitki özleriyle üretiliyor. Thalia Natural Beauty markalı ürünlerde kesinlikle SLS, SLES, paraben, parafin, koruyucu, hayvansal yağ, kostik gibi insan sağlığına zararlı madde kullanılmıyor. Ürünler asla hayvanlar üzerinde test edilmiyor. Kalitesiyle global markalara eş değer olan Thalia Natural Beauty markalı ürünler, “kaliteli ürün pahalıdır” algısı yıkılarak son derece ekonomik fiyatlarla tüketicilerle buluşturuluyor.

Dilek Girgin

Etiketler: Thalia, Natural, Beauty, olarak, yüzde

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.