6 Ekim 2015 Salı 01:15

DEKORASYON

Sinem Kobal'ın Annesi Dekorasyon Sitesi Açtı

Sempatik dizi oyuncusu Sinem Kobal'ın annesi Nuray Kobal, işkadınlığına soyundu. Nuray Kobal, bir ev dekorasyonu sitesi açtı. Sinem Kobal'ın takipçileri Nuray Kobal'ın müşteri portföyünün büyük bir kısmını oluşturacak gibi.

Sinem Kobal'ın Annesi Dekorasyon Sitesi Açtı
x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34VOLT


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com
Ülkemizde dekorasyon ile ilgili sitelerin sayısı giderek artıyor. Perabulvarı bunlardan en önemlisi. Online alışveriş sitelerinde durum iyi gözüküyor. Online ticaretteki bu gelişme Dizi oyuncusu Sinem Kobal'ın annesinin de dikkatini çekmiş olmalı. Sabah Gazetesi'nde yer alan habere göre: Sosyal medyada sık kullanılan isimler arasında gösterilen Nuray Kobal, internet üzerinden satış yapan bir ev dekorasyonu sitesi açtı.

İlginizi Çekebilir

Ford, 21. Geleneksel Dünya Mükemmeliyet Ödülleri’Nde Bir Kez Daha Pırellı’Yi Onurlandırdı

Pirelli, 21. geleneksel Ford Dünya Mükemmeliyet Ödülleri’nde en iyi performans gösteren küresel tedarikçi olarak sürdürülebilirlik ödülüne layık bulundu. Pirelli’nin Sürdürülebilirlik Dünya Mükemmeliyet Ödülünü Ford Motor Company Ürün Geliştirme ve Satınalmadan Sorumlu Başkan Yardımcısı Hau Thai-Tang ile Kalite ve Yeni Model Programları Başkan Yardımcısı Linda Cash takdim etti.


Yks'nin Ardından Yapılacaklar

Seçimini tercih dönemine bırakma


Göçebe Tuvaller'in Mavi Göç'ü 28 Haziran'da açılacak

Göçebe Tuvaller Bodrum'da


Castrol Ford Team Türkiye Avrupa Ralli Kupası’Nın Türkiye Ayağı Eskişehir Rallisi’Ni Zirvede Tamamladı!

Türkiye Ralli Şampiyonası’nda Markalar Şampiyonluğu ve genel klasmanda ilk sırada bulunan Castrol Ford Team Türkiye, sezonun üçüncü yarışı olan Eskişehir Rallisi sonrası liderliğini pekiştirdi.


Global Somali Diaspora Konferansı’Nın 3'Üncüsü İstanbul’Da Düzenleniyor

Ülkemizin küresel insani kalkınma hedefleri kapsamında kamu diplomasisi desteği sağladığı Somali ile Türkiye arasındaki devletlerarası ilişkilerin ulaştığı düzeyden hareketle, GSD’nin 3'ncü uluslararası konferansı Yunus Emre Enstitüsü'nün desteğiyle İstanbul’da düzenleniyor.


Etiketler: nuray kobal, sinem kobal

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.