6 Ekim 2015 Salı 01:15

DEKORASYON

Sinem Kobal'ın Annesi Dekorasyon Sitesi Açtı

Sempatik dizi oyuncusu Sinem Kobal'ın annesi Nuray Kobal, işkadınlığına soyundu. Nuray Kobal, bir ev dekorasyonu sitesi açtı. Sinem Kobal'ın takipçileri Nuray Kobal'ın müşteri portföyünün büyük bir kısmını oluşturacak gibi.

Sinem Kobal'ın Annesi Dekorasyon Sitesi Açtı
x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34VOLT


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com
Ülkemizde dekorasyon ile ilgili sitelerin sayısı giderek artıyor. Perabulvarı bunlardan en önemlisi. Online alışveriş sitelerinde durum iyi gözüküyor. Online ticaretteki bu gelişme Dizi oyuncusu Sinem Kobal'ın annesinin de dikkatini çekmiş olmalı. Sabah Gazetesi'nde yer alan habere göre: Sosyal medyada sık kullanılan isimler arasında gösterilen Nuray Kobal, internet üzerinden satış yapan bir ev dekorasyonu sitesi açtı.

İlginizi Çekebilir

Melike Şahin’İn Teklisine Levni Yorumu “Kimin Izdırabı”

MELİKE ŞAHİN’İN TEKLİSİNE LEVNİ YORUMU: “KİMİN IZDIRABI”


Bu Sene Bayramlıklar İnternetten Alındı

Kurban Bayramı’nı tatil fırsatı olarak değerlendirenlerin online alışveriş istatistikleri, iyzico tarafından açıklandı. 32 binden fazla e-ticaret sitesinin ödeme altyapısını sağlayam iyzico’nun verilerine göre bayram tatili döneminde her üç alışverişten ikisini kadınlar gerçekleştirdi. Kadınların en çok alışveriş yaptığı sektör ise giyim, ayakkabı ve aksesuar oldu.


Zorlu Psm ’De Bu Hafta 2 8 Eylül

KOVACS // 2 EYLÜL PAZARTESİ // %100 STUDIO // 20.30


Faizsiz Otomobil Satışlarına Yoğun İlgi

FAİZSİZ OTOMOBİL SATIŞLARINA YOĞUN İLGİ


Baba Adayları Da Gebelik Sendromu Yaşıyor

Bazı baba adaylarında, eşlerinin gebelik döneminde yaşadığı duygusal ve fiziksel değişimler gözlemlenebiliyor. Bunlar hem gebelik boyunca hem de doğum sırasında ya da iki dönemden birinde, fiziksel belirtiler olarak kendini gösteriyor. “Kuvad Sendromu” olarak adlandırılan bu durum, dışarıdan fark edilemeyecek düzeyde ya da gerçek bir ruhsal bozukluk görüntüsü olabiliyor. Memorial Antalya Hastanesi Psikiyatri Bölümü’nden Uz. Dr. Nehir Kürklü, “Kuvad Sendromu” hakkında bilgi verdi.


Etiketler: nuray kobal, sinem kobal

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.