29 Nisan 2018 Pazar 09:31

KİTAP

“Sinemada Daha Özgürüz Dizi Yapmıyoruz”

Cem Yılmaz’ın abisi olarak bilinen kahkahaların gizli karhamı Can Yılmaz, Cem Yılmaz ile ilişkilerini ve yeni projelerini MAG’a anlattı.

“Sinemada Daha Özgürüz Dizi Yapmıyoruz”
“Sinemada Daha Özgürüz Dizi Yapmıyoruz”
“Sinemada Daha Özgürüz Dizi Yapmıyoruz”
x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34volt » 34Volt


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

“Sinemada daha özgür hissediyoruz kendimizi buyüzden dizi yapmıyoruz…”

“ Türk seyircisi ya ağlamalı ya gülmeli. Arasına itibar göstermiyor…”

“Kitap okumayı bırak yazana da kızar olduk…”

“Oyunculuğun torpili olmaz. Ben de jest olsun diye değil, oynaya bildiğim için ufak roller alıyorum…”

Cem Yılmaz’ın abisi olarak bilinen aslında ekranlarda kahkahalar ile izlediğimiz Komedi Dükkanı gibi bir çok programın ve filmin metin yazarlığını yapan Can Yılmaz, yeni kitabı “Yeni Keşfedenler İçin Bilinmeyen Numaralar” kitabını ve Cem Yılmaz’ı MAG okurları için anlattı. Çok uzun zamandır kardeşi Cem Yılmaz ile birlikte çalıştığını söyleyen Can Yılmaz, “Cem Yılmaz, Can Yılmaz ve Tolga Çevik’in yan yana geleceği bir projeler düşünüyoruz ama henüz uygun bir hikâye olmadı” dedi. Televizyon sinema kadar özgür olmadığını belirten Yılmaz, "Sinemada biraz daha özgürsün. İnsanlar televizyonu açtığı anda gözünün önündesin, evin içinde duruyorsun. O biraz daha kısıtlanmış bir yapı, sinema öyle değil. Sinemada yine de her şeye rağmen birazcık genişlik var ve insanlar evinden kalkıp sinemaya gidiyor” dedi.

Ünlü oyuncu Hazal Filiz Küçükköse’nin kapak yıldızı olduğu MAG Nisan sayısı, Türkiye’nin dünyaya açılan penceresi Mercedes Benz Fashion Week özel röportajları, başarılı yazarları ve dopdolu içeriği ile www.magdergi.com.tr , Turkcell Dergilik, Google Play, Apple Store ve seçkin kitapçılarda sizlerle buluşuyor.

İlginizi Çekebilir

Castrol Ford Team Türkiye Avrupa Ralli Kupası’Nın Türkiye Ayağı Eskişehir Rallisi’Ni Zirvede Tamamladı!

Türkiye Ralli Şampiyonası’nda Markalar Şampiyonluğu ve genel klasmanda ilk sırada bulunan Castrol Ford Team Türkiye, sezonun üçüncü yarışı olan Eskişehir Rallisi sonrası liderliğini pekiştirdi.


Jazeera Havayolu’Nun Sabiha Gökçen’Den Kuveyt Uçuşları Başladı

Kuveyt’in önde gelen havayolu şirketlerinden Jazeera Airways, Sabiha Gökçen Havalimanı’ndan uçmaya başladı. A320 tipi uçaklarla haftada 3 gün (Çarşamba, Cuma ve Pazar) Kuveyt’e uçacak olan şirket, 26 Ekim tarihine kadar uçuşlarını bu şekilde sürdürecek.


Göçebe Tuvaller'in Mavi Göç'ü 28 Haziran'da açılacak

Göçebe Tuvaller Bodrum'da


Global Somali Diaspora Konferansı’Nın 3'Üncüsü İstanbul’Da Düzenleniyor

Ülkemizin küresel insani kalkınma hedefleri kapsamında kamu diplomasisi desteği sağladığı Somali ile Türkiye arasındaki devletlerarası ilişkilerin ulaştığı düzeyden hareketle, GSD’nin 3'ncü uluslararası konferansı Yunus Emre Enstitüsü'nün desteğiyle İstanbul’da düzenleniyor.


Yks'nin Ardından Yapılacaklar

Seçimini tercih dönemine bırakma


Etiketler: Yılmaz, Sinemada, daha, özgür, değil

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.