25 Şubat 2020 Salı 13:45

GÜNDEM

Singer’Den Kadınlar Gününde Hayatlarını Kolaylaştıran Ürünler

Singer, kadınların hobilerini el emekleriyle tasarıma dönüştürecekleri mekanik, elektronik ve bilgisayarlı dikiş makinesi alternatifleri sunuyor. Giysilerinin basit tadilatlarını yapmak ya da basit dokunuşlarla kendi tasarımlarını hayata geçirmek isteyenler aradıkları makineleri Singer’de bulabiliyor.

Singer’Den Kadınlar Gününde Hayatlarını Kolaylaştıran Ürünler
Singer’Den Kadınlar Gününde Hayatlarını Kolaylaştıran Ürünler
Singer’Den Kadınlar Gününde Hayatlarını Kolaylaştıran Ürünler
Singer’Den Kadınlar Gününde Hayatlarını Kolaylaştıran Ürünler
x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34volt » 34Volt


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

Dikiş dikmenin; kendi ihtiyaçlarını karşılayarak ev ekonomisine katkıda bulunmak, bir hobi veya meslek edinmek gibi herkes için farklı bir amacı var. Dikiş dikmek bir ihtiyaç olduğu kadar psikolojik rahatlama da sağlayabiliyor. Yeni teknolojilerle donatılmış Singer dikiş makineleri ile dikiş dikmek artık daha da kolay. Yaratıcılıklarını el emekleriyle hayata geçirmek isteyen kadınlar, aradıkları her şeyi teknolojik ürünleriyle herkes için pratik çözümler sunan Singer’de bulabiliyor.

Giysilerinin basit tadilatlarını yaparak aile bütçesine katkıda bulunmak ya da hayallerindeki tasarımları gerçeğe dönüştürmek isteyenler için mekanik, elektronik ve bilgisayarlı dikiş makineleri erişebilir fiyatlarla Singer’de... Üstelik Singer youtube kanalındaki içerik videoları ile de makine kullanıcılarına birbirinden pratik ve şık proje fikirleri de sunuyor. Sevdiklerine el emeği göz nuru hediyeler hazırlayarak sürpriz yapmak isteyenler de tüm ürün alternatiflerine Singer’den ulaşabiliyor.

Kadınların hayatlarını kolaylaştıracak, hobilerini ve hayallerini tasarıma dönüştürecek dikiş makinası modelleri ve aksesuarlarına Singer bayilerinden ve www.singer.com.tr üzerinden ulaşılabilir.

İlginizi Çekebilir

‘Millî Dayanışma’Ya Btcturk Desteği

Türkiye’nin ilk, dünyanın dördüncü bitcoin ve kriptopara alım satım platformu BtcTurk, salgından mağdur olan vatandaşlar için Cumhurbaşkanı öncülüğünde başlatılan Millî Dayanışma Kampanyası’na 100 bin TL ön bağışta bulunarak kullanıcılarını da kampanyaya katılmaya davet etti. Kullanıcılarının yaptığı toplam yardım 150 bin TL’ye ulaşıncaya kadar, her bir kullanıcısının yapacağı bağış tutarı kadar ek bağışta bulunacağını vurgulayan BtcTurk, 100 bin TL’lik başlangıç bağış miktarını, kullanıcılarının da katılımı ile toplamda 400 bin TL’ye çıkartmayı hedefliyor.


Loıe'den Dekupe Ürünler

LOIE'nn şehir yaşamının hareketliliğine uyum sağlayan ve bahar mevsiminin enerjisini yansıtan ayakkabı tasarımlarının dekupelerini fiyatlarıyla paylaşmak istedik. Mayıs ayı dosya konularınız için değerlendirmelerinize sunarım.


Ahef Sağlık Çalışanına Şiddet Böyle Bir Dönemde Dahi Devam Ediyor

Aile Hekimleri Dernekleri Federasyonu (AHEF), İzmir’de saldırıya uğrayan Aile Sağlık Merkezi’nde görevli hemşireye saldırıyı kınadı. AHEF Yönetim Kurulu yaptığı açıklamada, “böyle bir dönemde dahi aklı fikri sağlık çalışanına saldırıda olanlara isyan ediyoruz, bu şiddet son bulsun” diyerek bir kez daha şiddete dikkat çekti.


Korona Virüse Karşı Asım’In Nesli Hatim Okuttu

Korona Virüse Karşı Asım’ın Nesli Hatim Okuttu


Evlerde Saray Şıklığı

DU&KA SECRET PALACE


Etiketler: Singer, dikiş, için, Dikiş, katkıda

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.