16 Mart 2019 Cumartesi 14:53

MODA

Sınırları Aşan Tasarımcı Şafak Çak

Sınırları aşan tasarımcı “Şafak Çak”

Sınırları Aşan Tasarımcı Şafak Çak
Sınırları Aşan Tasarımcı Şafak Çak
Sınırları Aşan Tasarımcı Şafak Çak
Sınırları Aşan Tasarımcı Şafak Çak
x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34volt » 34Volt


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

“Ağaçlardan elbise tasarlamak gibi bir hayalim var”

“Önce Paris Hilton daha sonra Jennifer Lopez ve Sting”

Başarılı tasarımları ile ününü uluslararası boyuta taşıyan Şafak Çak, Yeniköy’de bulunan evinin kapılarını ilk kez MAG okurları için açtı. Dünyaca ünlü yıldızların evlerine sihirli dokunuşlar yapan Şafak Çak, tasarım ve mimari ile ilgili merak edilen soruları yanıtladı. Jennifer Lopez, Sting, Paris Hilton gibi dünya starlarının evlerini tasarlayan ünlü tasarımcı ilham aldığı dokuları da özel röportajında paylaştı. “Tasarımcı olmasaydım moda ile ilgilenirdim. Hala ağaçlardan elbise tasarlamak gibi bir hayalim var” diyerek yaratıcılığını her alanda gösteren Şafak Çak, Türk mimarisinin yurtdışında nasıl gözlemlendiğini de anlatıyor.

Ünlü oyuncu Ezgi Mola’nın kapak yıldızı olduğu MAG Mart sayısı, Kadınlar Günü özel içeriği, Dünyaca ünlü tasarımcı Şafak Çak’ın yeni evinde gerçekleştirilen özel röportajı, Vedat Milor, Yağız İzgül, Hazer Amani, Süreyya Üzmez’in mekan önerilerinin yer aldığı dopdolu içeriği ile www.magdergi.com.tr , Turkcell Dergilik, Google Play, Apple Store, Issue, Türk Telekom ve seçkin kitapçılarda sizlerle buluşuyor.

İlginizi Çekebilir

Yaz Işıltısı İçin Saçlarınızın İhtiyacı Olan Tek Şey Nem!

Güneşin sıcağı, denizin tuzu ve havuzun kloruyla "başımıza" bir yaz daha geliyor! Rengini kaybeden, kırılan ve zor uzayan saçlarla mutsuz olmamak için onlara doğru bir bakım uygulamak şart... Herbalife laboratuvarlarında geliştirilen Herbal Aloe Güçlendirici Saç Kremi, sülfat ve paraben içermemesi nedeniyle saç kalitesini artırmada fayda sağlıyor.


Elexus’Da Müzik Dolu Bir Bayram

KIBRIS’TA MÜZİK DOLU GECELER


Omuz Masajı, Ağrıyı Tetikliyor!

Gün içerisindeki aşırı aktiflik ve travma sonrası meydana gelen omuz ağrıları; gece ağrısı ve basit günlük işleri yapmakta zorlanma şeklinde kendini gösteriyor. Halk arasındaki “omza masaj yapma” geleneğine değinen Prof. Dr. Mehmet Kerem Canbora, bilinçsizce yapılan masajın, ağrıyı azaltmaktan çok artırabileceği konusunda uyarıyor.


Soğukkanlılığı, İnancı Ve Hırsıyla Genç Yaşında Meme Kanserini Yendi!

Çiğdem Kara 37 yaşında çok güzel bir anne. Yaklaşık 6 yıl önce oğlunu dünyaya getirdikten sonra 2 yıl boyunca emzirdi. Ancak sonrasında meme başından gelen akıntıdan şüphelenerek hekime başvurdu. Kendisi de hemşire olan Çiğdem Kara, meme kanserinde erken tanının ne denli önemli olduğunun farkındaydı. Dolayısıyla hızlıca takipleri yapıldı ve sonuçta herhangi bir şey tespit edilmedi. Yıllık takiplerini sürdürmeye devam etti. 2017 yılında memesindeki yanmayla birlikte kendi kendine elle muayene sırasında bir kitle fark etti. Ve meme kanseri mücadelesi başladı…


Kadir Has Üniversitesi “Lisansüstü Tanıtım Günleri” Devam Ediyor

KADİR HAS ÜNİVERSİTESİ


Etiketler: Şafak, gibi, ünlü, özel, elbise

Yorum Yazın

420
×
 

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.