9 Ağustos 2019 Cuma 11:35

GÜNDEM

Şişecamlılar “Ailece Şişecam’Da Buluşuyoruz” Etkinliğinde Bir Araya Geldi

Türkiye’nin en köklü kuruluşları arasında yer alan Şişecam Topluluğu, çalışanlarını ve ailelerini aile etkinliklerinde buluşturuyor. “Ailece Şişecam’da Buluşuyoruz!” etkinlikleri kapsamında İstanbul’un Tuzla ilçesinde, Camiş Ambalaj Sanayi Fabrikasında çalışanları ve aileleri bir araya geldi. Gün boyunca zengin aktivitelerle keyifli bir gün geçiren aileler, üretim tesisini ziyaret etme fırsatı da buldu.

Şişecamlılar “Ailece Şişecam’Da Buluşuyoruz” Etkinliğinde Bir Araya Geldi
Şişecamlılar “Ailece Şişecam’Da Buluşuyoruz” Etkinliğinde Bir Araya Geldi
Şişecamlılar “Ailece Şişecam’Da Buluşuyoruz” Etkinliğinde Bir Araya Geldi
x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34volt » 34Volt


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

09.08.2019 - Düzcam, cam ev eşyası, cam ambalaj ve cam elyafı gibi camın tüm temel alanları ile soda ve krom bileşiklerini kapsayan iş kollarında global bir oyuncu olan Şişecam Topluluğu, 22 bin çalışandan oluşan Şişecam Ailesi’ni “Ailece Şişecam’da Buluşuyoruz” etkinliklerinde bir araya getirmeye devam ediyor. Şişecam Topluluğu’nun İstanbul Tuzla’daki Camiş Ambalaj Sanayi fabrikasında düzenlediği “Ailece Şişecam’da Buluşuyoruz” etkinliğinde bir araya gelen çalışanlar ve aileleri geleneksel eğlenceler, atölye faaliyetleri ve aktivite alanlarında keyifli bir gün geçirdi. Etkinlik kapsamınca katılımcılara fabrika turu düzenlenerek, kağıt - karton ambalaj ürünlerinin üretim yolculuğu hakkında bilgiler de verildi.

Şişecam Topluluğu, 2018 yılında Türkiye’deki üretim tesislerinde başlattığı “Ailece Şişecam’da Buluşuyoruz” etkinlikleri kapsamında geçtiğimiz yıl çalışanları ve aileleriyle birlikte yaklaşık 11 bin kişiyi bir araya getirdi. Topluluk bu yıl etkinlikleri üretim faaliyetlerini sürdürdüğü 13 ülkedeki üretim tesislerinin tamamında hayata geçirmeyi hedefliyor.

Şişecam Topluluğu Hakkında

Türkiye’nin en köklü kuruluşları arasında yer alan Şişecam Topluluğu düzcam, cam ev eşyası, cam ambalaj ve cam elyafı gibi camın tüm temel alanları ile soda ve krom bileşiklerini kapsayan iş kollarında küresel bir oyuncudur. “Düzcam”, “Cam Ev Eşyası”, “Cam Ambalaj” ve “Kimyasallar” olmak üzere dört ana iş grubunda faaliyet gösteren Topluluk, Türkiye’nin yanı sıra Almanya, İtalya, Bulgaristan, Romanya, Slovakya, Macaristan, Bosna Hersek, Rusya Federasyonu, Gürcistan, Ukrayna, Mısır ve Hindistan’da üretim yapmaktadır.

Bugün dünyanın cam ev eşyasında üçüncü, cam ambalaj ve düzcamda beşinci büyük üreticisi konumundaki Şişecam Topluluğu, dünyanın en büyük yedinci sentetik soda üreticisi olmasının yanı sıra krom kimyasallarında dünya lideridir.Şişecam, 80 yılı aşkın deneyimi, 22 bin çalışanı, 13 ülkeye yayılan üretim faaliyetleri ve 150 ülkeyi aşan satışlarıyla uluslararası ölçekte bir Topluluk olarak ana faaliyet alanlarında dünyanın en büyük üç üreticisinden biri olma hedefiyle yoluna devam etmektedir.

İlginizi Çekebilir

Özel Sermaye Fonlarının Sermaye Oluşumundaki Rolü Artıyor

Uluslararası danışmanlık ve denetim şirketi EY’nin özel sermaye fonları sektörünün geleceğini günümüz piyasa koşulları ile inceleyen raporu;küresel fonlama görünümünün özel sermaye fonları öncülüğünde kayda değer bir değişimden geçtiğine işaret ediyor.


28 Günde Pürüzsüz Bir Cilt, Selülitsiz, İncecik Bacaklar!

28 GÜNDE PÜRÜZSÜZ BİR CİLT


Kidzmondo’Da “Bi’ Parça Alaska Günleri” Başlıyor!

Trump Alışveriş Merkezi’nde yer alan çocukların eğlence & öğrence şehri KidzMondo, soğuk kış günlerinde çocuklar eğlenceye doysun diye Kış Festivali düzenliyor. Kış Festivali kapsamında Amerika’nın gözlerden uzak buz cenneti Alaska, KidzMondo’ya taşınıyor.


Fevzi Gandur Logistics 5 Yıldır En İyiler Arasında

Lojistik sektörünün köklü şirketlerinden Fevzi Gandur Logistics, Uluslararası Logitrans Transport Lojistik Fuarı kapsamında bu yıl onuncu kez düzenlenen Atlas Lojistik Ödülleri’nden iki ödül ile ayrıldı.Ödülleri Fevzi Gandur Logistics adına Pazarlama ve Satış Geliştirme Müdürü Müge Karahan aldı.


Lıerac’Tan Nude Makyaj Profesyonelleri İle Geliştirilen İnovasyon Mükemmelleştiren, Aydınlatıcı Özelliğe Sahip Fluıd Fondöten Teınt Perfect Skın!

LIERAC’TAN NUDE MAKYAJ PROFESYONELLERİ İLE GELİŞTİRİLEN İNOVASYON: MÜKEMMELLEŞTİREN, AYDINLATICI ÖZELLİĞE SAHİP FLUID FONDÖTEN


Etiketler: Şişecam, Topluluğu, üretim, ambalaj, soda

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.