9 Ağustos 2019 Cuma 11:35

GÜNDEM

Şişecamlılar “Ailece Şişecam’Da Buluşuyoruz” Etkinliğinde Bir Araya Geldi

Türkiye’nin en köklü kuruluşları arasında yer alan Şişecam Topluluğu, çalışanlarını ve ailelerini aile etkinliklerinde buluşturuyor. “Ailece Şişecam’da Buluşuyoruz!” etkinlikleri kapsamında İstanbul’un Tuzla ilçesinde, Camiş Ambalaj Sanayi Fabrikasında çalışanları ve aileleri bir araya geldi. Gün boyunca zengin aktivitelerle keyifli bir gün geçiren aileler, üretim tesisini ziyaret etme fırsatı da buldu.

Şişecamlılar “Ailece Şişecam’Da Buluşuyoruz” Etkinliğinde Bir Araya Geldi
Şişecamlılar “Ailece Şişecam’Da Buluşuyoruz” Etkinliğinde Bir Araya Geldi
Şişecamlılar “Ailece Şişecam’Da Buluşuyoruz” Etkinliğinde Bir Araya Geldi
x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34volt » 34Volt


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

09.08.2019 - Düzcam, cam ev eşyası, cam ambalaj ve cam elyafı gibi camın tüm temel alanları ile soda ve krom bileşiklerini kapsayan iş kollarında global bir oyuncu olan Şişecam Topluluğu, 22 bin çalışandan oluşan Şişecam Ailesi’ni “Ailece Şişecam’da Buluşuyoruz” etkinliklerinde bir araya getirmeye devam ediyor. Şişecam Topluluğu’nun İstanbul Tuzla’daki Camiş Ambalaj Sanayi fabrikasında düzenlediği “Ailece Şişecam’da Buluşuyoruz” etkinliğinde bir araya gelen çalışanlar ve aileleri geleneksel eğlenceler, atölye faaliyetleri ve aktivite alanlarında keyifli bir gün geçirdi. Etkinlik kapsamınca katılımcılara fabrika turu düzenlenerek, kağıt - karton ambalaj ürünlerinin üretim yolculuğu hakkında bilgiler de verildi.

Şişecam Topluluğu, 2018 yılında Türkiye’deki üretim tesislerinde başlattığı “Ailece Şişecam’da Buluşuyoruz” etkinlikleri kapsamında geçtiğimiz yıl çalışanları ve aileleriyle birlikte yaklaşık 11 bin kişiyi bir araya getirdi. Topluluk bu yıl etkinlikleri üretim faaliyetlerini sürdürdüğü 13 ülkedeki üretim tesislerinin tamamında hayata geçirmeyi hedefliyor.

Şişecam Topluluğu Hakkında

Türkiye’nin en köklü kuruluşları arasında yer alan Şişecam Topluluğu düzcam, cam ev eşyası, cam ambalaj ve cam elyafı gibi camın tüm temel alanları ile soda ve krom bileşiklerini kapsayan iş kollarında küresel bir oyuncudur. “Düzcam”, “Cam Ev Eşyası”, “Cam Ambalaj” ve “Kimyasallar” olmak üzere dört ana iş grubunda faaliyet gösteren Topluluk, Türkiye’nin yanı sıra Almanya, İtalya, Bulgaristan, Romanya, Slovakya, Macaristan, Bosna Hersek, Rusya Federasyonu, Gürcistan, Ukrayna, Mısır ve Hindistan’da üretim yapmaktadır.

Bugün dünyanın cam ev eşyasında üçüncü, cam ambalaj ve düzcamda beşinci büyük üreticisi konumundaki Şişecam Topluluğu, dünyanın en büyük yedinci sentetik soda üreticisi olmasının yanı sıra krom kimyasallarında dünya lideridir.Şişecam, 80 yılı aşkın deneyimi, 22 bin çalışanı, 13 ülkeye yayılan üretim faaliyetleri ve 150 ülkeyi aşan satışlarıyla uluslararası ölçekte bir Topluluk olarak ana faaliyet alanlarında dünyanın en büyük üç üreticisinden biri olma hedefiyle yoluna devam etmektedir.

İlginizi Çekebilir

Evlilik Hazırlıkları Fuarı’Nda Altınyıldız Classics Şıklığı

Erkek giyim sektörünün öncü markası Altınyıldız Classics, 17-19 Ocak tarihleri arasında Lütfi Kırdar Uluslararası Kongre ve Sergi Sarayı’nda gerçekleşen Evlilik Hazırlıkları Fuarı’nda, farklı düğün konseptlerine farklı tarzlar sunan özel kreasyonunu, stil sahibi damat adaylarıyla buluşturdu.


Moda Endüstrisinde Sürdürülebilirlik Büyük Bir Devrim

Kaynakların verimli kullanılması ve doğaya duyarlı üretim eksenli “Sürdürülebilirlik” kurumların kamuoyunun dikkati çekmek için üzerinde yoğun mesai harcadığı bir kavram haline geldi.


İstanbul Bbsk'lı Kutlu, Tokyo 2020 Vizesini Aldı

İSTANBUL BBSK'LI KUTLU, TOKYO 2020 VİZESİNİ ALDI


Görüntülü Haber 2600 Rakımda 1,5 Metre Karda Başkent Edaş Ekiplerinin Zorlu Mücadelesi

Başkent EDAŞ ekipleri, Ankara, Bartın, Çankırı, Karabük, Kastamonu, Kırıkkale ve Zonguldak’ta 7 milyondan fazla nüfusun ikamet ettiği sorumluluk bölgesinde kesintisiz elektrik sağlayabilmek için çalışmalarına yoğun bir şekilde devam ediyor. Bu kapsamda Başkent EDAŞ ekipleri, 2 bin 600 rakıma sahip Kastamonu’nun en yüksek kesimi olarak kabul edilen Anadolu’nun yüce dağı Ilgaz’da da yaklaşık 1,5 metre karda elektrik arızasına müdahale etti.


Aston Martin Lagonda Finansman Desteği İle 36 Ay Vadeye Yüzde Sıfır Faiz

ASTON MARTIN LAGONDA FİNANSMAN DESTEĞİ İLE


Etiketler: Şişecam, Topluluğu, üretim, ambalaj, soda
Bu haberi okuyanlar bunları da okudu
Gündem   -  - Genel Zamanı Üreterek Tüketiyoruz
Zamanı Üreterek Tüketiyoruz

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.