21 Ekim 2019 Pazartesi 16:04

GÜNDEM

Şişli Belediyesi’Nin 2020 Mali Yılı Bütçesi Kabul Edildi

Şişli Belediye Meclisi’nin 2019 yılı Ekim ayı toplantısının üçüncü birleşimi 21 Ekim 2019 Pazartesi günü Şişli Belediyesi Başkanlık Binası’nda gerçekleşti.

Şişli Belediyesi’Nin 2020 Mali Yılı Bütçesi Kabul Edildi
Şişli Belediyesi’Nin 2020 Mali Yılı Bütçesi Kabul Edildi
Şişli Belediyesi’Nin 2020 Mali Yılı Bütçesi Kabul Edildi
x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34volt » 34Volt


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

Şişli Belediyesi’nin stratejik plan çerçevesinde hazırladığı 2020 mali yılı bütçesi 2019 yılı Ekim ayı toplantısının üçüncü birleşiminde görüşüldü. Bütçe komisyon raporu okunarak başlayan toplantıda siyasi parti gruplarına ve bireysel olarak görüş bildirmek isteyen meclis üyelerine söz verildi, rapor hakkında önerileri dinlendi. Mecliste bütçe kararnamesi, gider bütçesi, gelir bütçesi, finansman programı ve ayrıntılı bütçe harcama programı madde madde okundu ve oylandı. Bütçe komisyon raporu oy çokluğu ile kabul edildi. Şişli Belediyesi’nin 2020 yılı ayrıntılı harcama programı 680 milyon TL olarak belirlendi.

Bütçe görüşmeleri sonrasında konuşma yapan Şişli Belediye Başkanı Muammer Keskin, kamu yararını gözeterek tüm komşularının ihtiyaç ve taleplerine öncelik veren, eşitlikçi, çözüm odaklı, çevreci ve kültürel mirasa saygılı anlayışın yansıması olan bir bütçe hazırlamaya gayret ettiklerini söyledi. Keskin, emeği geçen tüm çalışma arkadaşlarına, meclis üyelerine ve Şişlili komşularına hayırlı olması dileklerini iletti.

İlginizi Çekebilir

Erkek Kısırlığı Tedavisinde Mikroçip Yöntemi

Tüp bebek tedavisinde en çok ilerleme kaydedilen konulardan biri de erkek kısırlığı alanı. Tüp bebek tedavisinde başarı şansını artırmanın en önemli yolunun iyi kalitede spermi iyi kalitede yumurta ile birleştirip gebelik potansiyeli en yüksek embriyoyu oluşturabilmek olduğunu belirten Anadolu Sağlık Merkezi Kadın Hastalıkları, Doğum ve Tüp Bebek Uzmanları Doç. Dr. Tayfun Kutlu ve Dr. Ebru Öztürk Öksüz, “Sperm seçimi çok önemli. Sperm problemi olan bir hasta karşımıza geldiğinde öncelikle bu sperm problemine neden olabilecek faktörler düşünülmeli, tedavisi olabilecek nedenler var ise tedavi edilmeli, yaşam şekillerinde gerekiyorsa değişiklik planlanmalı” açıklamasında bulundular.


Kendi Gibi Olmak İsteyenler İçin Beymen Collectıon 2020 İlkbahar Yaz Kadın Koleksiyonu

Dekupe Görseller: BEYMEN Collection Kadın SS 2020 Dekupe


Bégum Bdh'dan Geleneksel Düğün Kodlarını Sarsacak Bir Koleksiyon

Şehirli ve modern formların zamansız detaylarla buluştuğu BÉGUM Bridal Design House Sonbahar-Kış 2020 Koleksiyonu, felsefesiyle bir yandan geleneksel düğün kodlarını sarsarken, diğer yandan güzellik ve zerafet tanımlarını yeniliyor.


Honor View 30 Pro Honor'un Yeni Amiral Gemisi

HONOR hakkında


Santa Farma Otc Ürün Pazarına Girdi!

Türkiye’nin 75 yıllık köklü ve güçlü yerli ilaç firması olan Santa Farma, ilaçtaki uzmanlığını gıda takviyesi olan, ilaç statüsünde olmayan,OverThe Counter (OTC) ürün pazarına da taşıdı


Etiketler: Şişli, yılı, bütçesi, Bütçe, bütçe

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.