20 Nisan 2019 Cumartesi 09:01

GÜNDEM

Şişli’De 23 Nisan Coşkusu

Şişli Belediyesi, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı için dopdolu bir program hazırladı. Şişli Atatürk Evi’nin önünden saat 15.00’de yürüyüşle başlayacak olan program, daha sonra Nişantaşı Sanat Parkı’nda gerçekleşecek etkinliklerle devam edecek. Atölyeler ve gösterilerin yer aldığı 23 Nisan şenliğinde çocuklar bayramlarını doyasıya eğlenerek kutlayacaklar.

Şişli’De 23 Nisan Coşkusu
x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34volt » 34Volt


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

Şişli Belediyesi, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nda çocuklara için birbirinden eğlenceli sahne gösterileri, yarışmalar ve atölyeler düzenleyecek. Etkinlik, Şişli Atatürk Evi’nin önünde saat 15.00’te başlayacak. Atatürk Evi’nin önünde toplanan kortej çocuklarla birlikte Nişantaşı Sanat Parkı’na yürüyüş gerçekleştirecek.

Parkta saat 18.00’e kadar DJ performansı, sahne gösterileri, sihirbazlık gösterileri, bando gösterisi, karaoke ve dans gösterileriyle çocuklar doyasıya eğlenecekler. İp çekme, çuval yarışı ve mendil kapmaca gibi oyunlar düzenlenecek. Sahne gösterileri ve yarışmaların yanı sıra çocuklar karikatür, kum boyama, ebru, heykel, hayvan hakları ve geri dönüşüm atölyelerinde hem bilgilenecek hem de eğlenecekler.

PROGRAM

15:00 ‘’Şişli Atatürk Evi ‘’Önünde saygı buluşma ve Nişantaşı Sanat Parkı’na yürüyüş

15:30 Nişantaşı Sanat Parkı’na varış

15:30 DJ performansı

15:45 Sahne etkinlikleri

16:45 Sihirbaz gösterisi

17:00 Karaoke

17:30 Dans gösterisi

18:00 Yarışma (İp çekme, çuval yarışı, mendil kapmaca)

Parkın belirli noktalarında gerçekleşecek atölyeler

Şişli Atatürk Evi Adres: Meşrutiyet Mahallesi, Halaskargazi Cd. No:140

Nişantaşı Sanat Parkı Adres: Harbiye Mahallesi, Valikonağı Caddesi

İlginizi Çekebilir

Dfds Türkiye Marka Dönüşümünü Yeni Ofisine Taşıdı

İNTERMODAL taşımacılık alanında faaliyet gösteren Türkiye’nin en büyük ro-ro operatörü U.N. Ro-Ro’nun Türkiyedeki güçlü yatırımlarına devam eden Danimarkalı denizcilik ve lojistik firması DFDS markasına dönüşümünü başarıyla tamamlarken, büyüyen organizasyon yapısı ve artan faaliyetlerini daha verimli şekilde sürdürebilmeyi amaçlayan DFDS, çalışanlarına daha rahat ve modern bir çalışma ortamı sağlamak üzere merkez ofisini NidaKule Ataşehir Güney’e taşıdı.


Düzeltme Reynmen’İn Ela’Sı Spotify’Da Tüm Zamanların Rekorunu Kırdı!

Spotify Hakkında


Bb Stfa Grubu'nda Görev Değişikliği

STFA Grubu’nda yönetim kademesinde iki görev değişimi gerçekleşmiştir. Bu kapsamda 11 Temmuz 2019 tarihi itibariyle STFA İnşaat Grubu Genel Müdürlüğü görevine Sayın Recep Çimen atanmıştır. Öte yandan, 2013 yılından bu yana STFA Grubu’nda farklı görevler üstlenen ve en son Grup CEO’luğunu ve İnşaat Grubu Genel Müdürlüğü’nü yürüten Sayın Aslan Uzun, 16 Temmuz 2019 tarihi itibariyle kariyer değişikliği kararı alarak, bu görevlerinden ayrılmıştır. Grup CEO’luğu yetki ve sorumlulukları yeni bir atama yapılıncaya kadar Yönetim Kurulu Başkanlığı uhdesinde kalacaktır.


Overwatch’Ta Roller Baştan Belirleniyor

18.07.2019 – Overwatch’ın yeni özelliği Role Queue, an itibariyle test sunucularında (Public Test Realm – PTR) oyunculara açıldı. Role Queue, oyuna girmeden önce maçtaki rolünüzü belirlemenize ve her rolün ayrı bir skill rating’i olmasına imkan veriyor.


Çocuklara Bilgisayar Alırken Nelere Dikkat Etmeli

Her çocuk farklı; zevkleri, hayalleri, alışkanlıkları farklı, peki bilgisayarı neden aynı olsun? Hemen her ihtiyaca uygun, üstün teknoloji ve tasarım özelliklerine sahip bilgisayarlar üreten Acer, bilgisayar seçimi yaparken çocukların kullanım alışkanlıklarının ve hobilerinin göz önüne alınması gerektiğini hatırlatıyor. Çünkü aksi durumda alınan bilgisayar tam fonksiyonuyla kullanılamıyor veya ihtiyaç duyulan performansı sağlayamadığından yetersiz görünüyor. Acer yetkililerine göre bu durum çoğu zaman yeni bilgisayar alımıyla sonuçlandığından, boşuna bir maddi külfet haline de gelebiliyor.


Etiketler: Şişli, gösterileri, Atatürk, Nişantaşı, Sanat
Bu haberi okuyanlar bunları da okudu
Gündem   -  - Genel Harbiye’De Kenan Doğulu Fırtınası
Harbiye’De Kenan Doğulu Fırtınası

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.