23 Mart 2019 Cumartesi 18:53

GÜNDEM

Şişli Hepimizin Bahar Şenliği

Şişli’de yaşayanlar baharı Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Şişli Belediye Başkan Adayı Muammer Keskin’in düzenlediği “Şişli Hepimizin Bahar Şenliği” ile karşıladı.

Şişli Hepimizin Bahar Şenliği
Şişli Hepimizin Bahar Şenliği
Şişli Hepimizin Bahar Şenliği
Şişli Hepimizin Bahar Şenliği
Şişli Hepimizin Bahar Şenliği
Şişli Hepimizin Bahar Şenliği
Şişli Hepimizin Bahar Şenliği
Şişli Hepimizin Bahar Şenliği
Şişli Hepimizin Bahar Şenliği
Şişli Hepimizin Bahar Şenliği
Şişli Hepimizin Bahar Şenliği
Şişli Hepimizin Bahar Şenliği
Şişli Hepimizin Bahar Şenliği
Şişli Hepimizin Bahar Şenliği
Şişli Hepimizin Bahar Şenliği
Şişli Hepimizin Bahar Şenliği
Şişli Hepimizin Bahar Şenliği
x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34volt » 34Volt


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

Yürüyüşe CHP Genel Başkan Yardımcıları Aykut Erdoğdu ve Fethi Açıkel, A. Ünal Çeviköz ve Onursal Adıgüzel, CHP Milletvekilleri Zeynel Emre, Yüksel Mansur Kılıç, Sezgin Tanrıkulu, Sera Kadıgil, CHP PM üyeleri Yüksel Taşkın, Burhan Şenatalar, Ayşe Eser Danışoğlu, CHP İstanbul İl Başkanı Canan Kaftancıoğlu, Şişli Belediye Başkanı Hayri İnönü, CHP Şişli İlçe Başkanı Veli Çellik, İYİ Parti Şişli İlçe Başkanı Ahmet Ünal katıldı.

Yürüyüş boyunca “Eşit Hizmet Temiz Siyaset!”, “Kararımız Kesin Muammer Keskin!” sloganları atan Şişlililere yol boyunca birçok vatandaş alkışlarla destek verdi.

Maçka Sanat Parkı’nda yürüyüşün sona ermesinin ardından Tüm CHP kadroları Muammer Keskin’le beraber sahnede toplu fotoğraf çektirdi.

Bahar şenliğinde söz alan CHP İstanbul İl Başkanı Canan Kaftancıoğlu konuşmasına mevcut Şişli Belediye Başkanı Hayri İnönü’ye teşekkür ederek başladı. “Şişli geçmişte olduğu gibi bugün de Cumhuriyetin kalesi olacaktır. Dahili ve harici düşmanlarımız olmuştur, bundan sonra da olacaktır. Ne olursa olsun sizlerin de inancıyla düşmanlarımıza karşı mücadele edeceğiz. Son 8 gün. Daha fazla çalışacağız. Oylarımızı kullandıktan sonra da oylarımıza sahip çıkacağız. Bir oyumuzu bile almalarına izin vermeyeceğiz” dedi.

Kısa bir teşekkür konuşması yapan Hayri İnönü de Şişli halkından Muammer Keskin ve Ekrem İmamoğlu için destek isteyerek “Görevim boyunca en çok Şişlililere ait olan binaları geri almak için uğraştım. Hâlâ davalar sürüyor. Lütfen mallarınıza, başkanınıza sahip çıkın. Ben bu partide başkaları gibi yolcu değil, hancıyım" dedi.

Son olarak konuşan Keskin de konuşmasına Hayri İnönü’ye teşekkürleriyle başlayarak torunu, çocuklarını ve eşini sahneye davet etti. “Ailemi tanıyın. Çünkü söz veriyorum ki ne ailem ne çalışma arkadaşlarım görev yaptığım süre boyunca zenginleşmeyecek" dedi. “Önceliğimiz Hayri İnönü’nün de mücadelesini sürdürdüğü Şişli’nin mallarını geri almak olacaktır. 1’er liraya kiraya verilen 500 milyon dolarlık 9 taşınmazını geri alacağız ve gelirlerini Şişli halkı için harcayacağız. Herkesin bilmesini istiyorum ki 31 Mart akşamından sonra bize oy versin vermesin herkesin başkanı olacağım. Bizim mega projelerimiz yok. İnsan odaklı insanlarımızın hayatına dokunan projelerimiz var. Şişli kadınlarımız, çocuklarımız, yaşlılarımız için yaşanabilir bir kent haline gelecek. Birileri çıkmış diyor ki “Nişantaşı'nın ışıklarını söndürdüler” Şişli'nin ışığı 20 yıl önce söndü. Yıl başında ışık yakarak Şişli aydınlanmaz. Şişli yeniden kültür sanatın merkezi olursa ışığı yanar, Şişli'nin ışıklarını biz yakacağız” dedi.

Bir vatandaşın “Şişli Etfal Hastanesini geri istiyoruz. Engelli çocuğum var" demesi üzerine Keskin de “Alacağız emin olun alacağız. Orayı rantçılara yedirmeyeceğiz" dedi.

Keskin sözlerini şöyle sürdürdü: Engellilere bir müjdemiz var. Önce engelsiz zannedenleri eğiteceğiz. Sizin ve ailenizin hayatını kolaylaştıracak her şeyi yapacağız. Çocuklarımıza alan açacağız. Daha iyi eğitim almalarını sağlayacağız. Oyun oynayabilecekleri alanlar yaratacağız.Her mahalleye kreş açacağız. Kadınlarımızın hayatını kolaylaştıracağız. Şişli'yi beton şehrine çevirenlere karşı savaşacağız.

100 yıl önce Mustafa Kemal Atatürk Şişli’den yola çıkarak Anadolu'yu kurtardı. Cumhuriyeti size emanet etti. Sizin de sahip çıkacağınıza eminim.” dedi.

Şenliğe katılanlar Roman İstanbul, Tolga Çandar, Niyazi Koyuncu’nun şarkılarıyla eğlendi.

İpek Altunç

İlginizi Çekebilir

Wwe Raw Ve Smackdown Severlere Müjde!

WWE RAW VE WWE SMACKDOWN KARŞILAŞMALARI CANLI YAYINLA S SPORT2 VE S SPORT PLUS’TA İZLEYİCİYLE BULUŞUYOR


Hsbc Türkiye, Büyük Menderes Havzası’Nda Suyun Verimli Kullanımı İçin Harekete Geçti

HSBC Türkiye; WWF-Türkiye iş birliğiyle Aydın’ın Haydarlı Köyü’nde hayata geçirdiği ‘Yağmur Suyu Hasadı’ projesiyle, çölleşme ve kuraklıkla mücadelede yağmur suyunun yönetimi için Büyük Menderes Havzası’nda sürdürülebilir bir model oluşturmayı hedefliyor.


Beko Dijital Deneyimi Tüketiciyle Buluşturan 4 Bayi Daha Açtı

BEKO DİJİTAL DENEYİMİ TÜKETİCİYLE


Teksan’In Çizgi Ötesi Kabin Tasarımı Teknoloji Ve Estetiği Buluşturuyor

TEKSAN TÜRKİYE’NİN İLK KOMPOZİT KABİNİNİ TASARLADI


Kızılay’Dan Flo’Ya Platin Madalya

FLO Mağazacılık, Türk Kızılay’ının kuruluşunun 151’inci yılında düzenlenen Kızılay Bağışçıları Madalya Töreni’nde Platin Madalya ile ödüllendirildi. FLO Mağazacılık adına madalyayı Kamu İlişkileri ve Sosyal Sorumluluk Direktörü Mehmet Tahir Bayraksoy teslim aldı.


Etiketler: Şişli, Başkanı, Keskin, dedi, Hayri

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.