6 Eylül 2019 Cuma 14:16

GÜNDEM

Şişliler Tatilin Keyfini Çıkardı

Şişli Belediyesi’nin ilçede yaşayan ihtiyaç sahibi aileleri ve dezavantajlı gruplara yönelik başlattığı Şile yaz kampı sona erdi. Şişliler yazın tatilin ve

Şişliler Tatilin Keyfini Çıkardı
Şişliler Tatilin Keyfini Çıkardı
Şişliler Tatilin Keyfini Çıkardı
Şişliler Tatilin Keyfini Çıkardı
x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34volt » 34Volt


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

denize girmenin tadını çıkardı.

Şişli Belediyesi, ilçede yaşayan engelli vatandaşların ve ihtiyaç sahiplerine destek olmayı ve yaşam kalitelerini artırmayı amaçlıyor. Bu misyonla hareket eden Şişli Belediyesi, vatandaşlarını yaz süresince Şile’de bulunan tesislerinde ağırladı.

Şişli Belediyesi bu güne kadar 1500 kişiye Şile Sosyal Tesislerinden yararlanma fırsatı sundu.

Engellilere Özel Yaz Kampı

Tatile gelen bedensel engelli Aysun Göbel “ Engelliler için çok uygun bir yer. Daha önceden böyle bir tesise gelmemiştik. Engelli kişileri düşünerek yapılmış bir tesis. Denize yakın olması da bizim için büyük bir avantaj. Başkanımız Muammer Keskin’in bize sunmuş olduğu bu olanak için çok teşekkür ederim” dedi.

İlginizi Çekebilir

Uğur Yücel İstanbul'da Yine Kapalı Gişe

UĞUR YÜCEL TURNEDE


Tüketici, “Shell Clubsmart’Tan Vazgeçmem” Dedi

Tüketicilerin, sadakat programları konusunda tercih ve alışkanlıklarını ortaya koyan Türkiye Sadakat Programları Araştırması’nın beşincisi tamamlandı. Ketchup Loyalty Marketing tarafından gerçekleştirilen araştırma sonuçlarına göre, Shell’in ClubSmart sadakat programı akaryakıt kategorisinde “En Çok Kullanılan Sadakat Programı”, “Tüketicinin Vazgeçmem Dediği Program” ve “Programların Mobil Uygulama Kullanım Oranları” kategorilerinde birinci oldu.


“Hedefimiz 1.5 Milyon Ton Sertifikalı Tohum İle Dünya Tohum Sektöründe İlk 5’Te Yer Almak”

Growtech 19. Uluslararası Sera, Tarım Teknolojileri ve Hayvancılık Ekipmanları Fuarı, kapsamında Uluslararası Tarım Gazetecileri Federasyonu (IFAJ)ve Tarım Gazetecileri ve Yazarları Derneği (TAGYAD) iş birliğinde gerçekleşen ve 21 ülkeden, 35 tarım gazetecisinin katıldığı “Avrupa ve Balkan Ülkeleri Tarım Gazetecileri Forumu”nda Türkiye Tohumcular Birliği (TÜRKTOB) Başkanı Savaş Akcan, “Hedefimiz 2023 yılında 1.5 milyon ton sertifikalı tohum üreterek, dünya tohum sektöründe ilk 5’te yer almaktır.’ dedi.


Piyano Festivali'nden Görkemli Açılış

PİYANO FESTİVALİ’NDEN GÖRKEMLİ AÇILIŞ


Yarın Dünya Prematüre Günü’Nde Minik Mucizeler Ve Onları Hayatta Tutanlar Ödüllendirilecek

17 Kasım Dünya Prematüre Günü kapsamında ülkemizde ilk kez; prematüre doğumlara dikkat çekmek ve farkındalık oluşturmak için küçük melekleri hayata bağlayan sağlık çalışanları, Türkiye’nin dört bir yanından gelecek prematüre çocuk sahibi ailelerin katılımıyla ödüllendirilecek.


Etiketler: Şişli, Belediyesi, için, engelli, Şile

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.