19 Kasım 2019 Salı 13:57

GÜNDEM

Smart Match Uygulaması Yataş’A Altın Örümcek Kazandırdı

Smart Match Uygulaması Yataş’a Altın

Smart Match Uygulaması Yataş’A Altın Örümcek Kazandırdı
Smart Match Uygulaması Yataş’A Altın Örümcek Kazandırdı
Smart Match Uygulaması Yataş’A Altın Örümcek Kazandırdı
x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34volt » 34Volt


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

Örümcek Kazandırdı

Yataş Grup, Türkiye’nin ilk ve tek bağımsız organizasyonu olan Altın Örümcek Ödülleri’nde Smart Match Uygulaması ile “Perakendecilik ve Mağazacılık” kategorisinde birincilik ödülünün sahibi oldu.

İnternet teknolojileri kullanılarak hazırlanan projelerin, Türkiye'nin en iyi internet ve dijital uygulamalarının ödüllendirildiği Altın Örümcek’in sahipleri belli oldu. Bu yıl 17’incisi düzenlenen ve 28 kategoride 1469 projenin alanında uzman bir jüri tarafından değerlendirildiği Altın Örümcek Ödülleri’nde Yataş, Smart Match Uygulaması ile “Perakendecilik ve Mağazacılık” kategorisinde birinciliğe layık görüldü.

Yataş’a ödül getiren Smart Match uygulaması, kullanıcıların bilinçsiz, deneme yanılma yöntemlerle yatak satın almalarını engellemeye ve her müşterinin vücut yapılarına ve ihtiyaçlarına uygun yatağı seçmelerine olanak sağlıyor.Yataş Uyku Laboratuvarı tarafından hazırlanan Smart Match, kullanıcılara birkaç dakika içinde vücut tiplerine ve uyku alışkanlıklarına göre en uygun yatakları öneriyor. Yatak seçimini kolaylaştıran uygulama, Yataş yataklarının yüzde 97,8 oranındaki müşteri memnuniyetini yüzde 100’e yükseltmeyi amaçlıyor. Uygulamaya www.yatasbedding.com.tr/smart-match adresinden ulaşılabiliyor.

Etiketler: Örümcek, Yataş, Smart, Match, Altın

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.