29 Nisan 2019 Pazartesi 15:15

GÜNDEM

Sn. Özge Bulut Maraşlı'ya Ait Biyografi Ve Fotoğraf Güncelleme

ÖZGE BULUT MARAŞLI

x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34volt » 34Volt


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

Yönetim Kurulu Danışmanı, DOĞAN HOLDİNG

Yönetici Ortak, MAY YAPIM

Özge Bulut Maraşlı, Doğan Holding Yönetim Kurulu Danışmanı, MAY Yapım Yönetici Ortağı, Doğan Müzik , Net D, Slowtürk, D Yapım Yönetim Kurulu üyesidir.

Özge Bulut Maraşlı, Doğan Televizyon’a geçmeden önce Doğan Holding’de iş kollarının stratejik uyumu ve iş geliştirme alanlarının sorumluluğunu üstlenerek Stratejik Planlama Başkan Yardımcısı görevinde bulunmuş; 2006 – 2011 yılları arasında şirketin Yatırımcı İlişkileri ve Kurumsal İlişkiler Bölüm Başkanı olarak çalışmıştır. Aynı dönemde Doğan Enerji, Doğan Organik Ürünler, Milpa, Ditaş ve Çelik Halat A.Ş. şirketlerinin Yönetim Kurulu Danışmanlığı görevlerinde de bulunmuştur.

Doğan Grubu’na katılmadan önce, 2003 – 2006 yılları arasında H.Ö. Sabancı Holding A.Ş CEO’suna bağlı olarak stratejik planlama, iş geliştirme, M&A, enerji projelerinin özelleştirilmesi ve yeniden yapılandırılması, telekom, gıda, perakende ve çimento iş birimleri gibi birçok sektörde danışmanlık yaptı. Özge Bulut Maraşlı, iş hayatına 1993 – 2003 yılları arasında hızlı tüketim ürünleri sektöründe Kraft Foods International ve H.O Sabancı Holding A.Ş. ortaklığı, Marsa Kraft şirketinde finans ve iş geliştirme yönetimlerinde çeşitli rollerde yer alarak başladı.

Bulut Maraşlı, Yönetim Kurulunda Kadın Derneği (YKDD) Yönetim Kurulu Üyesi, Türk Yatırımcı İlişkileri Derneği (TÜYİD) Yönetim Kurulu Onursal Üyesi, American Turkish Society (ATS) Young Global Leaders Nomination Committee Üyesi, International Academy of Television Arts & Sciences Alternate Yönetim Kurulu Üyesi, Profesyonel İş Kadınları Derneği (EWN) İstanbul Ofisi Kurucu Üyesi ve Danışma Kurulu Üyesi, Türkiye Kurumsal Yönetim Derneği Üyesi, Global Board Ready Women Network (GBWN) Üyesi ve G20 Genç Küresel Liderler Alumni Üyesi’dir. 2013 yılında Amerikan Türk Cemiyeti’ne bağlı Genç Liderler’den biri seçilmiştir. World Economic Forum, MEI Dijital Medya Okur Yazarlığı Projesi İcra Kurulu ve MEI Strateji Yöneticileri Kurulu Üyesi’dir. Endeavor mentorları arasında yer alan Bulut Maraşlı, In Development-The Cannes Drama Creative Forum Danışma Kurulu Üyesi ve International Emmy Awards Uluslararası Jüri Üyesi’dir.

Özge Bulut Maraşlı, Sabancı Üniversitesi’nde Master derecesi bulunmaktadır, Boğaziçi Üniversitesi Ekonomi bölümü mezunudur. 2016 yılında Yönetim Kurulunda Kadın Projesi 2. Dönem Mentileri arasında yer alan Bulut Maraşlı, 1996-98 dönemi Sabancı Holding’in Yetenek Havuzu üyesidir.

İlginizi Çekebilir

Izıpızı İle Kayak Pistlerinin En Renkli Yıldızı Olun

IZIPIZI, kış sezonda sadece yetişkinler için değil, çocuklar içinde birbirinden renkli kayak gözlüğü modelleri ile hem şık hem de fonksiyonel seçenekler sunmaya devam ediyor.


Garanti Bbva, 4. Kez Bloomberg Cinsiyet Eşitliği Endeksi’Nde

Garanti BBVA, 4. kez Bloomberg Cinsiyet Eşitliği Endeksi’nde


Wordpress Tutkunları Wpfest’Te Buluşuyor

WordPress dünyasını ikinci kez bir araya getirmeye hazırlanan WPFest, 5 Mart 2020 tarihinde İTÜ Maçka Mustafa Kemal Amfisinde düzenlenecek. Geçtiğimiz yıl 500’ün üzerinde katılımcıyla gerçekleşen ve WordPress topluluklarında da önemli bir yankı uyandıran etkinlik, bu yıl 700’ün üzerinde WordPress tutkununu buluşturmayı amaçlıyor. WordPress’te SEO, performans, e-ticaret konularının konuşulacağı etkinlik, Türkiye’nin en büyük WordPress etkinliği olarak Natro.com ana sponsorluğunda geçtiğimiz sene olduğu gibi alanında uzman konuşmacılarıyla bu sene de Türkiye’de WordPress’e yön verecek.


Bülten Sevginizi Nuxe İle Yansıtın

Kadınların içgüdülerinden gelen güzelliği, doğadan aldığı ilhamla buluşturan dermokozmetik markası NUXE, Sevgililer Günü için sizi benzersiz hediye seçeneklerini keşfetmeye çağırıyor.


Konut Alırken Deprem Gerçeğini Unutmamalıyız

Ülkemizin deprem kuşağında yer alması, yapılan konutların kalitesini daha da önemli hale getiriyor. Küçük ve büyük çaplı depremlerin her an yaşanma riskine karşın, yapılarda kullanılan beton kalitesinin önemi artıyor.


Etiketler: Üyesi, Kurulu, Yönetim, Bulut, Maraşlı

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.