29 Nisan 2019 Pazartesi 15:15

GÜNDEM

Sn. Özge Bulut Maraşlı'ya Ait Biyografi Ve Fotoğraf Güncelleme

ÖZGE BULUT MARAŞLI

x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34volt » 34Volt


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

Yönetim Kurulu Danışmanı, DOĞAN HOLDİNG

Yönetici Ortak, MAY YAPIM

Özge Bulut Maraşlı, Doğan Holding Yönetim Kurulu Danışmanı, MAY Yapım Yönetici Ortağı, Doğan Müzik , Net D, Slowtürk, D Yapım Yönetim Kurulu üyesidir.

Özge Bulut Maraşlı, Doğan Televizyon’a geçmeden önce Doğan Holding’de iş kollarının stratejik uyumu ve iş geliştirme alanlarının sorumluluğunu üstlenerek Stratejik Planlama Başkan Yardımcısı görevinde bulunmuş; 2006 – 2011 yılları arasında şirketin Yatırımcı İlişkileri ve Kurumsal İlişkiler Bölüm Başkanı olarak çalışmıştır. Aynı dönemde Doğan Enerji, Doğan Organik Ürünler, Milpa, Ditaş ve Çelik Halat A.Ş. şirketlerinin Yönetim Kurulu Danışmanlığı görevlerinde de bulunmuştur.

Doğan Grubu’na katılmadan önce, 2003 – 2006 yılları arasında H.Ö. Sabancı Holding A.Ş CEO’suna bağlı olarak stratejik planlama, iş geliştirme, M&A, enerji projelerinin özelleştirilmesi ve yeniden yapılandırılması, telekom, gıda, perakende ve çimento iş birimleri gibi birçok sektörde danışmanlık yaptı. Özge Bulut Maraşlı, iş hayatına 1993 – 2003 yılları arasında hızlı tüketim ürünleri sektöründe Kraft Foods International ve H.O Sabancı Holding A.Ş. ortaklığı, Marsa Kraft şirketinde finans ve iş geliştirme yönetimlerinde çeşitli rollerde yer alarak başladı.

Bulut Maraşlı, Yönetim Kurulunda Kadın Derneği (YKDD) Yönetim Kurulu Üyesi, Türk Yatırımcı İlişkileri Derneği (TÜYİD) Yönetim Kurulu Onursal Üyesi, American Turkish Society (ATS) Young Global Leaders Nomination Committee Üyesi, International Academy of Television Arts & Sciences Alternate Yönetim Kurulu Üyesi, Profesyonel İş Kadınları Derneği (EWN) İstanbul Ofisi Kurucu Üyesi ve Danışma Kurulu Üyesi, Türkiye Kurumsal Yönetim Derneği Üyesi, Global Board Ready Women Network (GBWN) Üyesi ve G20 Genç Küresel Liderler Alumni Üyesi’dir. 2013 yılında Amerikan Türk Cemiyeti’ne bağlı Genç Liderler’den biri seçilmiştir. World Economic Forum, MEI Dijital Medya Okur Yazarlığı Projesi İcra Kurulu ve MEI Strateji Yöneticileri Kurulu Üyesi’dir. Endeavor mentorları arasında yer alan Bulut Maraşlı, In Development-The Cannes Drama Creative Forum Danışma Kurulu Üyesi ve International Emmy Awards Uluslararası Jüri Üyesi’dir.

Özge Bulut Maraşlı, Sabancı Üniversitesi’nde Master derecesi bulunmaktadır, Boğaziçi Üniversitesi Ekonomi bölümü mezunudur. 2016 yılında Yönetim Kurulunda Kadın Projesi 2. Dönem Mentileri arasında yer alan Bulut Maraşlı, 1996-98 dönemi Sabancı Holding’in Yetenek Havuzu üyesidir.

İlginizi Çekebilir

‘Engelsiz Koro’, Performansıyla Hayran Bıraktı

Zeytinburnu Belediyesi Aile Kadın Destekleme ve Engelliler Merkezi (AKDEM) Müzik Grubu ve aralarında engelli vatandaşların da bulunduğu Limak Enerji Engelsiz Müzik Korosu’nun Zeytinburnu Kültür ve Sanat Merkezi’nde birlikte sergilediği sahne performansı görülmeye değerdi. Konseri Zeytinburnu Belediye Başkanı Ömer Arısoy, Limak Yatırım Yönetim Kurulu Başkanı Ebru Özdemir ile çok sayıda vatandaş izledi. ‘Notalar Engel Tanımaz’ mottosuyla 2016 yılında hayata geçen Engelsiz Müzik Korosu, 14’üncü konserini AKDEM Müzik Grubu ile verirken ekip, sevilen Türk Halk Müziği ve Türk Sanat Müziği ezgilerini seslendirdi.Ümit Akkuş’un şefliğindeki ekibin performansı ise vatandaşlardan tam not aldı.


Ankara Zülfü Livaneli’Ye Koştu

ANKARA ZÜLFÜ LİVANELİ’YE KOŞTU


‘Büyük Gözaltı’ 10 Aralık’Ta!

Taner Barlas’ın kurguladığı, Rutkay Aziz’in yönettiği ve iki usta tiyatrocunun aynı zamanda rol da aldıkları ‘Büyük Gözaltı’ (1984) oyunu, 10 Aralık Salı saat 20:30’da Trump Kültür ve Gösteri Merkezi’nde tiyatroseverlerle buluşuyor.


Fibrobeton, Yga İşbirliği İle Düzce’De Mucit Çocuklar Yetiştirecek...

Fibrobeton “Çocuklarımız bilimle büyüsün” dedi,


Yeni Enerji Teknolojileri Uluslararası Yatırımcıların Radarında

Teknoloji, elektrik sektörü yatırımlarında karar verme sürecinin bir parçası olmanın ötesine geçerek en belirleyici faktör haline geliyor. Uluslararası danışmanlık ve denetim şirketi EY (Ernst & Young) Türkiye’nin Enerji Sektörü Lideri Erkan Baykuş, Türkiye ve dünyada enerji sektörünün durumunu değerlendirdi ve 2020 yılı için öngörülerini aktardı.


Etiketler: Üyesi, Kurulu, Yönetim, Bulut, Maraşlı

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.