7 Ekim 2019 Pazartesi 11:02

GÜNDEM

Soares, Zyxel’De Satış Pazarlama Ekibinin Başına Geçti

| Barbaros Mah. Dereboyu Cad. Ağaoğlu My World Andromeda Residence C4 Blok No: 12 Ataşehir 34746 | İstanbul, Türkiye | Tel +90 0216 688 69 98 /| GSM +90 543 320 31 13 firuze.kaymaz@alyailetisim.com

Soares, Zyxel’De Satış   Pazarlama Ekibinin Başına Geçti
x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34volt » 34Volt


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

Soares’in gündeminde ilk etapta EMEA bölgesinde Zyxel’in iş ortakları olan; Zypartner’lar ve kanal büyüme stratejileri olacak. Katma değerli iş ortakları ve servis sağlayıcılar ile de yakın temasta olacak olan Soares, tüm bölge ekibine destek sunacak. Zyxel Ailesi’ne katılmadan önce 16 yıl Netgear’da ve 12 yıl ise Hayes Modem bünyesinde üst düzey yöneticilik yapan Soares, Zypartner’ların karlılıklarını ve uzmanlıklarını artırmak için yeni iş modelleri de geliştirecek.

Zyxel’in bulut tabanlı ağ teknolojileri çözümü olan Nebula’nın odağındaki öncelikli ürün segmenti olduğunu belirten David Soares yeni görevi ile ilgili şöyle konuşu:

Zyxel olarak Nebula Bulut Ailesi çatısı altında,kablosuz acces point’lerden, switch’lere ve güvenlik duvarlarına; router’dan modem’lere ve güvenlik yazılım hizmetlerine kadar komple çözüm sunuyoruz. Pazarda bu kadar geniş ürün yelpazesine sahip tek kurum olmanın haklı gururunu yaşıyoruz. Her ölçekten kurumum iş ihtiyaçlarını karşılayabilen ağ yönetim platformu Nebula ile amacımız; daha çok kurumun dijitalleşmesine katkı sağlamak.

Zyxel bünyesinde sorumluluklarım arttı. Yeni yapılanma sürecinde Zyxel iş ortaklarımız ile daha yakın temasta olacağım. Zypartner’lerimizin uzmanlıklarını Zyxel teknolojisi ile harmanlayarak dijital şirketlerin sayısını artıracağız.”

İlginizi Çekebilir

Erol Evgin'den Görkemli Final

EROL EVGİN’DEN GÖRKEMLİ FİNAL


E Kitapçık 2020 Yılında Hangi Vergiler Hangi Değişiklikleri Getirecek

Dijital hizmet vergisi, gelir vergisi kanunundaki son düzenlemeler, binek otomobillerin giderine kısıtlama getirilmesi, konaklama vergisi ve diğerleri… 2020 yılına girmeden Resmi Gazete’de yayınlanan güncel mevzuat değişikliklerini, Özmen Mali Müşavirlik bir e-kitapçıkta düzenledi.


E Arşiv Fatura İçin Son Tarih 1 Ocak 2020

Resmi Gazete’de yayımlanan tebliğ ile Ocak 2020 itibariyle e-Arşiv Fatura uygulamasına geçme zorunluluğu getirildi. Yaklaşık 100 bin işletmenin e-arşiv uygulamasına geçeceği tahmin ediliyor.


İlber Hoca İbb Kariyer Zirvesi'nde Gençlerle Buluşuyor

İLBER HOCA İBB KARİYER ZİRVESİ'NDE GENÇLERLE BULUŞUYOR


Üsküdar’Da İlhan Şeşen Rüzgârı

İLHAN ŞEŞEN ÜSKÜDARLILARI MEST ETTİ


Etiketler: Zyxel, Soares, olan, Zypartner, Nebula

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.