19 Mart 2017 Pazar 23:09

KÜLTÜR SANAT

Social Inclusion Band Babylon Konseri

Social Inclusion Band Babylon Konseri
x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34VOLT


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com
On yılı aşkın süredir yurt içi ve yurt dışında birçok mekan ve festivalde sahne alan Social Inclusion Band, Düşler Akademisi öğrencileri ve profesyonel gönüllü müzisyenleri ile sizi unutulmaz bir konsere davet ediyor.


Düşler Akademisinin ses getiren projelerinden biri olan ve “Sanat-çı Engel Tanımaz” sloganıyla yola çıkan Social Inclusion Band, zamanla sesini uluslararası platformlarda da duyuran, pek çok tarzda örnekler sergileyen bir performans grubuna dönüşmüştür.


Social Inclusion Band, sosyal ve fiziksel dezavantajlı bireylerin kendilerini özgürce ifade edebilecekleri, üretken bireyler olarak hayata farklı pencerelerden bakacakları bir oluşum olmakla birlikte; bünyesinde barındırdığı bireylerin gelir elde etmelerini, profesyonel olarak kişisel gelişimlerinin desteklenmesini de amaç edinmektedir.


“Herkes İçin Müzik”, herkes için eşit yaşam mümkün!

İlginizi Çekebilir

İstanbul’Da Yelkovan Katliamı

Nesli dünya ölçeğinde tehlikede olan yelkovan kuşlarının binlercesi şu günlerde İstanbul Boğaz'nda. Yazık ki yelkovanlar balıkla beslenirken oltalara yakalanıyor. Bir kısmını doğasever vatandaşlar kurtarırken, bir kısmı hayatını kaybediyor.


Huawei Dijital Dönüşüme Değer Katıyor

Huawei Küresel Analist Zirvesi 2018’de, kurumsal zekayı bütünsel olarak geliştirmek ve dijital dönüşümü hızlandırmak için her kuruma ve işletmelerin her işlevsel modülüne yapay zekanın yayılması konusundaki anlayışını, yaklaşımını ve uygulamalarını paylaştı.


Tisk Yönetim Kurulu Başkanı Kudret Önen’Den 23 Nisan Ulusal Egemenlik Ve Çocuk Bayramı Mesajı

Sayın Önen mesajında şu ifadelere yer verdi:


6. Çukurova Otoshow Fuarı’Nda Yeni Araçlar Göz Dolduracak

6. ÇUKUROVA OTOSHOW FUARI’NDA YENİ MODEL ARAÇLAR SERGİLENECEK


D&R’Da Plak Aşkı Yaşandı

Dünya çapında kutlanan “Record Store Day” Plak Dükkanları Günü D&R Akmerkez’de özel sürprizli programıyla müzikseverlere keyifli anlar yaşattı.


Etiketler: Social, Inclusion, Band, yurt, Düşler

Yorum Yazın

420
×
 

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.