22 Mayıs 2019 Çarşamba 14:03

GÜNDEM

Sodexo, 1 Yılda 1,6 Milyondan Fazla Misket Kazandırdı!

Sodexo, 1 yılda 1,6 Milyondan Fazla Misket Kazandırdı!

x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34volt » 34Volt


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

Çalışan bireylerin yaşam kalitesini artırmak, müşterisi olan firmalara de en iyi Sodexo deneyimini yaşatmak misyonuyla hareket eden Sodexo Avantaj ve Ödüllendirme Hizmetleri A.Ş., 1 yıl önce lanse ettiği Misket Ödül Programı ile tüm paydaşlarına kazandırmaya devam ediyor.

Sodexo kart sahipleri, Misket’li üye iş yerlerinde yaptıkları yemek harcamalarında yüzde10’a varan Misket kazanarak bakiyelerini artırıyor. Kazanılan misketler, Restaurant Pass yemek kartlarına otomatik olarak yükleniyor ve hemen birikmeye başlıyor. Üstelik, 1 Misket=1 TL değerinde. Müşteriler mutlu çalışanlar elde ederken üye iş yerleri de hem cirosunu artırıyor hem de sadık müşteriler kazanıyor.

Misket Ödül Programı ile 1 yılda 84 bin Sodexo’lu, 1,6 Milyondan fazla Misket kazandı ve 81 bin adet öğle yemeğini bedavaya yedi. Misket ağına katılan restoranlar da bu program sayesinde cirosunu yüzde 13 artırdı.

İlginizi Çekebilir

‘Hunililer’ 15 Ekim Salı Trump Kültür Ve Gösteri Merkezi’Nde

Yönetmen koltuğunda Ezel Akay’ın oturduğu, Emre Özbay’ın yazdığı ‘Hunililer’, 32 farklı maceradan oluşan sürreal bir kaos olmakla beraber aynı zamanda izleyenin de dahil olmaktan kendini alamadığı, tiyatro seyircisini doya doya güldüren gerçek üstü bir eğlence.


Başkan İmamoğlu “Deprem Seferberliğini Başlatıyoruz”

BAŞKAN İMAMOĞLU: “DEPREM SEFERBERLİĞİNİ BAŞLATIYORUZ”


Solaris’Ten Tasarım Güneş Gözlüğü Kılıfı Hediye

Solaris, 14 Ekim-31 Aralık 2019 tarihleri arasında 750 TL ve üzeri tutarında güneş gözlüğü alışverişi yapan herkese tasarım güneş gözlüğü kılıfı hediye ediyor.


Finansal Hizmetlerdeki Dijital Dönüşüm Ve İnsan Faktörü Idc Türkiye 2019 Finans Zirvesinde Türkiye Finans Sektörünün Üst Düzey Yöneticileri İle Tartışılacak

Finansal Hizmetlerdeki Dijital Dönüşüm ve İnsan Faktörü


Peerbie, İstanbul Üniversitesi İşletme Kulübü’Nün Özel Etkinliği “Eureka’19”Da Girişimci Adaylarıyla Buluşacak

Türkiye’nin yeni nesil ve yerli sosyal ağ uygulaması olmak üzere yola çıkan uygulama girişimi PeerBie, İstanbul Üniversitesi İşletme Kulübü tarafından bu yıl 2’nci kez düzenlenecek olan EUREKA’19 girişimcilik etkinliğinde üniversite öğrencileriyle bir araya gelecek.


Etiketler: Misket, Sodexo, Ödül, Programı, yemek

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.