3 Mayıs 2019 Cuma 10:22

GÜNDEM

Sodexo “En İyi İşyeri” Seçildi

Entegre hizmet yönetimi alanında dünya çapındaki deneyimini Türkiye’deki iş ortaklarıyla paylaşan Sodexo, Aon Hewitt tarafından düzenlenen “Aon Best Employers 2018” programında “En iyi işyerleri” ödülüne layık görüldü. İş ortaklarına sunduğu hizmet yolculuğunda en büyük gücü çalışanlarından aldıklarını belirten Sodexo Türkiye CEO’su Ahmet Zeytinoğlu, “İş ortaklarımızın yaşam kalitelerini yükseltmenin ancak mutlu çalışanlar ile mümkün olabileceğini biliyoruz” dedi.

x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34volt » 34Volt


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

Türkiye’de 27 yıldır yaşam kalitesi hizmetleri alanında faaliyet gösteren Sodexo, İnsan Kaynakları ve Yönetim danışmanlığı alanında lider Aon Hewitt tarafından Aon Best Employers 2018 Programı kapsamında yapılan araştırmada “En iyi işyeri” ödülüne layık görüldü. Çalışanların bağımsız değerlendirmeleriyle bu ödülü aldıkları için çok gurur duyduklarını belirten Sodexo Türkiye CEO’su Ahmet Zeytinoğlu, 2016 yılında da AON Global Best Employers tarafından bağlılık, liderlik, performans kültürü ve işyerleri markası kategorilerinde değerlendirilerek “En iyi işyeri” seçildiklerinin altını çizdi.

“En büyük gücü çalışanlarımızdan alıyoruz”

İş ortaklarına sunduğu hizmet yolculuğunda en büyük gücü çalışanlardan aldığını vurgulayan Sodexo Türkiye CEO’su Ahmet Zeytinoğlu, “Hizmetlerimizi, misyonumuz olan ‘yaşam kalitesini yükseltme’ hedefiyle iş ortaklarımıza sunarken, aynı misyonu kendi iş süreçlerimizin de ayrılmaz bir parçası kabul ediyoruz. Bizi gururlandıran bu ödül; doğru yolda olduğumuzu gösteren bir pusula anlamına geliyor” açıklamasında bulundu.

Sodexo Entegre Hizmet Yönetimi Hakkında

Ülkemizde 1992 yılından bu yana faaliyette bulunan Sodexo Entegre Hizmet Yönetimi AŞ, Türkiye’nin en seçkin şirketlerine ve değerli kamu kuruluşlarına yemek, temizlik, bina yönetimi, teknik destek, çamaşırhane, resepsiyon, dokümantasyon yönetimi gibi pek çok alanda hizmet sağlıyor. Sodexo’nun global vizyonunun bir parçası olarak ise ülkemizdeki operasyonlarda tedarik zinciri ve istihdamın tamamı yerel kaynak kullanarak gerçekleştiriliyor.

İlginizi Çekebilir

Tügiad, Harekât Sonrası Akçakale'de

TÜGİAD, Harekât Sonrası Akçakale'de


Küçük Mucitten İstanbul’Un Alt Yapısına Yenilikçi Çözüm Önerisi Sil Süpür

KÜÇÜK MUCİTTEN İSTANBUL’UN ALT YAPISINA


Zeynep Çamcı “Feride” İle Geliyor

FERİDE’NİN ÇEKİMLERİ BAŞLADI


Meme Kanserinde Erken Teşhis İçin Pembe Korna

Türkiye’nin en büyük korna üreticisi Seger, Dünya Sağlık Örgütü tarafından Meme Kanseri Farkındalık ayı olarak kabul edilen Ekim ayına özel anlamlı bir projeye imza attı ve temsili olarak hazırladığı pembe renkli kornalarla meme kanserinde erken teşhise dikkat çekti. Ayrıca Sağlık Bakanlığı’na bağlı Kanser Erken Teşhis, Tarama ve Eğitim Merkezleri (KETEM) ile Seger fabrikada farkındalık ve erken teşhis eğitimi düzenlendi.


İlker Başbuğ Suriye Açıklamasını Lüleburgaz'da Yaptı

05452468097


Etiketler: Sodexo, Türkiye, alanında, gösteren, tarafından

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.