4 Aralık 2019 Çarşamba 14:22

GÜNDEM

Sodexo’Lu İşletmeler Gift Pass İle Yeni Yıla Kazançlı Giriyor!

Bu yılbaşında çalışanlarını ve iş ortaklarını Sodexo Gift Pass hediye çekleriyle ödüllendiren Sodexo müşterileri kazanıyor!

  Sodexo’Lu İşletmeler Gift Pass İle Yeni Yıla Kazançlı Giriyor!
x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34volt » 34Volt


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

Yaşam kalitesi hizmetlerinde dünya lideri Sodexo Avantaj ve Ödüllendirme Hizmetleri, bu yılbaşında da kazandırıyor.

İşinin odağına insanı koyarak bireylerin yaşam kalitesini artırmayı hedefleyen Sodexo, 1 milyondan fazla tüketicisi, 20 binden fazla müşterisi ve 45 binden fazla üye iş yeri ile sektördeki lider konumunu güçlendirmeye ve kampanyaları ile Sodexo’lulara avantajlar sağlamaya devam ediyor.

Sodexo Gift Pass Yılbaşı kampanyasına katılan Sodexo müşterileri, 31 Aralık 2019 tarihine kadar verecekleri her 1.000 TL’lik Gift Pass siparişi için 40 TL Gift Pass hediye çeki kazanma fırsatı yakalıyor ve Sodexo’yu tercih etmenin ayrıcalığını yaşıyor.

Bu yılbaşında, Gift Pass yılbaşı kampanyasına katılarak çalışanlarını Sodexo Gift Pass çekleriyle ödüllendirmeyi tercih eden Sodexo Gift Pass müşterileri, hediye çek kazanmanın yanı sıra yüksek çalışan motivasyonu ile şirket performansını artırıyor ve yüzde 39’a varan vergi avantajından da faydalanmanın keyfini çıkarıyor. Üstelik, çalışanlar birçok marka ve kategoride alışveriş yapma özgürlüğü ile dilediği gibi alışveriş yapabilmenin mutluluğunu yaşıyor.

Etiketler: Sodexo, Gift, Pass, fazla, yılbaşında

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.