14 Aralık 2019 Cumartesi 10:02

GÜNDEM

Sodexo Plus’A “Altın Ödül”

  Sodexo Plus’A “Altın Ödül”
  Sodexo Plus’A “Altın Ödül”
x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34volt » 34Volt


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

Çalışan bireylerin yaşam kalitesini artırmak, müşterisi olan firmalara de en iyi Sodexo deneyimini yaşatmak misyonuyla hareket eden Sodexo Avantaj ve Ödüllendirme online ödeme ve sipariş alanında hayata geçirdiği ‘Sodexo Plus’ uygulaması ile PSM Awards Altın Ödül’ün sahibi oldu. Ödeme Sistemleri Dergisi PSM tarafından bu yıl ikincisi düzenlenen; finans, bilişim, yazılım ve sigorta sektörlerindeki teknoloji odaklı inovatif projelerin ödüllendirildiği PSM AWARDS’da Sodexo Türkiye, En İyi Online Ödeme kategorisinde Altın PSM ödülüne layık görüldü. “Yılın Yıldızları” konsepti ile gerçekleşen ödül töreninde Sodexo Avantaj ve Ödüllendirme Hizmetleri İş Geliştirme Direktörü Berna Şamiloğlu Acar ödülü teslim aldı.

Türkiye’nin önde gelen bankaları, FinTek şirketleri ve startup’lar tarafından 72 başvuru yapıldığı, 36 şirketin finale kaldığı yarışmada jüri son turda 68 ödüle aday, 50 projeyi değerlendirdi.

Sodexo Plus ile online sipariş dönemi

Sodexo’nun yemek kartı çözümünü kullanan şirketlerin çalışanları, Sodexo Plus mobil uygulaması veya www.sodexoplus.com adresi üzerinden yemek kartlarını bir kez tanımlayarak, online olarak dilediği adrese Sodexo’nun yemek siparişi ağında bulunan restoranlardan sipariş verebiliyor. Sipariş tutarının anında kart bakiyesinden düştüğü bu sistemle birlikte yemek siparişleri için kapıda ödeme devri Sodexo kullanıcıları için kapanmış oldu.

Sektörde bir ilk niteliğinde olan bu uygulama ile online yemek siparişi verilebilmesinin yanı sıra, Misket programı ile hem restoranlarda hem de online siparişlerde yüzde 10’a varan puan kazanmak mümkün. Sodexo Plus üzerinden üye restoran arama, restoranda kartsız mobil ödeme, harcama geçmişi ve bakiye görüntüleme gibi birçok fonksiyondan yararlanmak mümkün olacak.

İlginizi Çekebilir

Kalça Ve Diz Protezi Yaşam Konforu Sağlıyor

Kalça ve diz eklemlerinde oluşan kireçlenme yani eklemlerdeki kıkırdak zedelenmesi, öncelikle genetik nedenlere bağlı olarak ortaya çıkıyor. Aile geçmişinde kireçlenme hastalığı olanlar varsa, sayıca fazla ise ve bu hastalık erken yaşta görülmüşse, kireçlenme riski ciddi oranda artıyor. Bunun yanı sıra eklem zedelenmesinin ön planda olduğu romatizmal hastalıklar da eklem kireçlenmesine neden olabiliyor. Kireçlenmenin tedavisinde, diz ve kalça protez cerrahisi ile hastalar eski konforlu yaşamlarına dönüş sağlayabiliyor. Memorial Antalya Hastanesi Ortopedi ve Travmatoloji Bölümü’nden Op. Dr. Serdar Alfidan, diz ve kalça protez cerrahisi hakkında bilgi verdi.


Oleg Cassini 2020 Gelinlik Trendlerini Sunar

H1: Oleg Cassini 2020 Gelinlik Trendlerini Sunar


‘Yaratıcı Çocuk Yaratıcı Beyin’ Eğitimleri 9 Bin Öğretmene Ulaştı

‘Yaratıcı Çocuk Yaratıcı Beyin’ Eğitimleri


Türklim 23. Olağan Genel Kurulu Gerçekleşti

Limancılık sektörü 2020 yılı hedeflerini anlattı. Türkiye limanlarının büyüme stratejileri arasında, liman merkezli lojistik yaklaşımın benimsenmesi, güçlü hizmet yapısı oluşturma ve işgücü yoğun alanlardan otomasyona geçilmesi var.


Queen Bomonti’De Ev Teslimleri Tüm Hızıyla Sürüyor

Yenilikçi, sıra dışı özellikleriyle rezidans yaşamını konforla sunan Queen Bomonti projesinde ev teslimleri tüm hızıyla devam ediyor. 38. katta bile balkon keyfi sağlayan özel bir teknikle inşa edilen ve ihtişamıyla göz dolduran proje Avrupa yakasının en çok değerlenen semti Bomonti'de yer alıyor.


Etiketler: Sodexo, online, yemek, Plus, ödeme

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.