20 Nisan 2015 Pazartesi 02:20

HAVA YOL

Soğuk ve yağışlı hava geliyor

Türkiye soğuk ve yağışlı havanın etkisi altına girecek. Soğuk ve yağışlı havanın cuma günü yurdu terk etmesi bekleniyor.

Soğuk ve yağışlı hava geliyor
x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

AA


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com
Meteoroloji Genel Müdürlüğünden yapılan meteorolojik değerlendirmeye göre, Balkanlardan gelen yağışlı sistemler yurt genelinde etkisini gösterecek.

Hava sıcaklıklarının hissedilir derece azalacağı tahmin edilirken, kuzey kesimlerde başlayan sağanak yağışlar, bugün iç ve kuzeydoğu bölgelerde aralıklarla devam edecek.

Soğuk ve yağışlı sistemin, salı gününden itibaren yurt genelinde etkili olması bekleniyor.

Hava sıcaklıkları Marmara'da, Batı Karadeniz'de ve Türkiye'nin ic¸ ve kuzeydoğu kesimlerinde azalacak. Sıcaklık düşüşleri hafta sonuna kadar devam edecek. Hava sıcaklıklarının kuzey, ic¸ ve doğu bo¨lgelerde mevsim normallerinin altında seyretmesi bekleniyor.

Sıcaklıklar cuma gününden itibaren yükselecek

Ege ve Akdeniz'in ic¸ kesimleri, İç Anadolu, Orta ve Doğu Karadeniz ile Doğu Anadolu'nun kuzey ve batısında bugün sağanak yağış bekleniyor. Yağışların Sivas'ın doğu ilc¸eleri, Erzincan, Tunceli, Erzurum'un kuzeyi, Kars, Ardahan, Rize, Gu¨müşhane, Bayburt ve Artvin c¸evrelerinde yerel olarak kuvvetli olacağı tahmin ediliyor.

Marmara, Ege, Doğu Akdeniz, Anadolu, Karadeniz, Doğu Anadolu ile Gu¨neydoğu Anadolu'nun kuzey ve batısında ise salı günü yağış bekleniyor. Akşam saatlerinde Batı Karadeniz'in ic¸ kesimleri ile Ardahan c¸evrelerinde karla karışık yağmur şeklinde go¨ru¨lecek yağışın Adana, Osmaniye, Kahramanmaraş'ın batısı, Erzurum, Kars, Ardahan, Bingo¨l, Trabzon, Rize, Artvin ve Bayburt c¸evrelerinde yerel olarak kuvvetli olacağı öngörülüyor.

Yağışlar Marmara, Karadeniz, Doğu ve Gu¨neydoğu Anadolu ile Hatay ve Osmaniye c¸evrelerinde çarşamba günü de devam edecek. Batı ve Doğu Karadeniz'in ic¸ kesimleriyle Doğu Anadolu’nun kuzeydoğusunda akşam saatlerinde karla karışık yağmur bekleniyor.

Marmara'nın doğusu, Karadeniz, Akdeniz, Doğu ve Gu¨neydoğu Anadolu ile Ankara, C¸ankırı, Karaman, Muğla, Denizli ve Afyonkarahisar c¸evrelerinde perşembe de yağış bekleniyor. Yağışların, Batı ve Doğu Karadeniz'in ic¸ kesimleri ile Doğu Anadolu'nun kuzeydoğusunda karla karışık yağmur olacağı tahmin ediliyor.

Soğuk ve yağışlı havanın doğu bo¨lgelerde etkili olduktan sonra cuma günü yurdu terk etmesi, sıcaklıkların hafta sonuna kadar batı bo¨lgelerden başlayarak artması bekleniyor.

İlginizi Çekebilir

Ekonomiye 800 Milyon Tl Katkı Sunan Mesire Yerleri Yeniden Açılıyor

Koronavirüs salgını ile yürütülen mücadele kapsamında uzun süredir kapalı olan mesire alanları, sosyal hayatta normalleşmenin kademeli olarak başlaması ile birlikte 1 Haziran tarihinde yeniden açılıyor.


İbb Bilim Kurulu Uyardı Toplu Ulaşımdaki Tedbirler Devam Edecek

TOPLU ULAŞIMDAKİ TEDBİRLER DEVAM EDECEK


İmamoğlu, Kiptaş Ucuz Konut Tanıtımında Konuştu “Hedef Sağlık Çalışanı Ve Dar Gelirli”

İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu, Silivri 4. Etap Konutları’nın tanıtım programına katıldı. İBB Saraçhane yerleşkesinde gerçekleştirilen programda İmamoğlu, “Bu özel projeye başvurmak için özellikle, şimdiye kadar konut sahibi olamamış vatandaşlarımızı ve Covid -19’la mücadelede ön cephede savaşan ve kendilerine çok şey borçlu olduğumuz sağlık çalışanlarımızı davet ediyorum.”


Düşün’Den Yeni Tekli “Işık”

Indie rock müziğin sevilen ikilisi Düşün’ün yeni teklisi “Işık” Epic Istanbul etiketiyle yayımlandı. Söz ve müziği Düşün’e ait olan şarkı; insanların iç dünyası ile dışarıya yansıttıkları arasındaki çelişkiyi konu alıyor.


“Bir Zafer Anıtı İstanbul Havalimanı” Belgeseli İzleyiciyle Buluşuyor

Cumhuriyet tarihinin en büyük projesi olan İstanbul Havalimanı’nın, fikir aşamasından tam kapasiteyle operasyona başladığı döneme kadar geçen süreci anlatan “Bir Zafer Anıtı: İstanbul Havalimanı” belgeseli 31 Mayıs Pazar günü (bugün) izleyiciyle buluşuyor.Belgeselde, Türkiye’nin havacılık sektöründeki iddiasını ortaya koyan İstanbul Havalimanı projesinin yapımındaki tüm detaylar, en ince ayrıntısına kadar aktarılıyor.


Etiketler: Doğu, Anadolu, Karadeniz, bekleniyor, c¸evrelerinde

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.