20 Nisan 2015 Pazartesi 02:20

HAVA YOL

Soğuk ve yağışlı hava geliyor

Türkiye soğuk ve yağışlı havanın etkisi altına girecek. Soğuk ve yağışlı havanın cuma günü yurdu terk etmesi bekleniyor.

Soğuk ve yağışlı hava geliyor
x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

AA


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com
Meteoroloji Genel Müdürlüğünden yapılan meteorolojik değerlendirmeye göre, Balkanlardan gelen yağışlı sistemler yurt genelinde etkisini gösterecek.

Hava sıcaklıklarının hissedilir derece azalacağı tahmin edilirken, kuzey kesimlerde başlayan sağanak yağışlar, bugün iç ve kuzeydoğu bölgelerde aralıklarla devam edecek.

Soğuk ve yağışlı sistemin, salı gününden itibaren yurt genelinde etkili olması bekleniyor.

Hava sıcaklıkları Marmara'da, Batı Karadeniz'de ve Türkiye'nin ic¸ ve kuzeydoğu kesimlerinde azalacak. Sıcaklık düşüşleri hafta sonuna kadar devam edecek. Hava sıcaklıklarının kuzey, ic¸ ve doğu bo¨lgelerde mevsim normallerinin altında seyretmesi bekleniyor.

Sıcaklıklar cuma gününden itibaren yükselecek

Ege ve Akdeniz'in ic¸ kesimleri, İç Anadolu, Orta ve Doğu Karadeniz ile Doğu Anadolu'nun kuzey ve batısında bugün sağanak yağış bekleniyor. Yağışların Sivas'ın doğu ilc¸eleri, Erzincan, Tunceli, Erzurum'un kuzeyi, Kars, Ardahan, Rize, Gu¨müşhane, Bayburt ve Artvin c¸evrelerinde yerel olarak kuvvetli olacağı tahmin ediliyor.

Marmara, Ege, Doğu Akdeniz, Anadolu, Karadeniz, Doğu Anadolu ile Gu¨neydoğu Anadolu'nun kuzey ve batısında ise salı günü yağış bekleniyor. Akşam saatlerinde Batı Karadeniz'in ic¸ kesimleri ile Ardahan c¸evrelerinde karla karışık yağmur şeklinde go¨ru¨lecek yağışın Adana, Osmaniye, Kahramanmaraş'ın batısı, Erzurum, Kars, Ardahan, Bingo¨l, Trabzon, Rize, Artvin ve Bayburt c¸evrelerinde yerel olarak kuvvetli olacağı öngörülüyor.

Yağışlar Marmara, Karadeniz, Doğu ve Gu¨neydoğu Anadolu ile Hatay ve Osmaniye c¸evrelerinde çarşamba günü de devam edecek. Batı ve Doğu Karadeniz'in ic¸ kesimleriyle Doğu Anadolu’nun kuzeydoğusunda akşam saatlerinde karla karışık yağmur bekleniyor.

Marmara'nın doğusu, Karadeniz, Akdeniz, Doğu ve Gu¨neydoğu Anadolu ile Ankara, C¸ankırı, Karaman, Muğla, Denizli ve Afyonkarahisar c¸evrelerinde perşembe de yağış bekleniyor. Yağışların, Batı ve Doğu Karadeniz'in ic¸ kesimleri ile Doğu Anadolu'nun kuzeydoğusunda karla karışık yağmur olacağı tahmin ediliyor.

Soğuk ve yağışlı havanın doğu bo¨lgelerde etkili olduktan sonra cuma günü yurdu terk etmesi, sıcaklıkların hafta sonuna kadar batı bo¨lgelerden başlayarak artması bekleniyor.

İlginizi Çekebilir

Gıda Takviyesi Pazarının Lideri Aksuvital, Türkiye'den 85 Ülkeye 'Sağlık' Dağıtıyor

Gıda takviyesi pazarının lideri Aksuvital hızlı büyüyor


Genç Girişimciler Liderliğin Mimarisini Oluştururken Assocıatıon For Coachıng Türkiye’Den De Tam Destek!

JCI (Junior Chamber International) - Uluslararası Genç Liderler ve Girişimciler Derneği İstanbul şubesi Liderliğin Mimarisi eğitim serisini hayata geçirmesinin ardından ASSOCIATION FOR COACHING ile de protokol imzaladı.


Mezuniyet Şıklığı Boyner'de

MEZUNİYET ŞIKLIĞI BOYNER’DE


Ana – Oğulun Hafta Sonu Keyfi

Ağaoğlu Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Ali Ağaoğlu’nun ortanca oğlu Mert Ağaoğlu ve annesi Ayten Alpar, hafta sonu İstanbul'un en gözde ve trend alışveriş merkezi Emaar’daydı. Kol kola girerek objektiflerimize gülümseyen ana – oğlu, mağazaları dolaştıktan sonra film izlemek üzere Emaar Cinemaximum’a gitti.


Nıke'tan Melike Pekel'e Kampanya

Nike’ın Türkiye Milli Takımı oyuncusu Melike Pekel’in ilham veren kariyerini paylaştığı yeni kampanya videosu yayınlandı. Milli sporcu ve kadın futbolcu olmanın gururunu taşıyan Melike Pekel’in hayalinin peşinden koşması, çaba ve fedakarlık göstermesi sonucunda hayalini değil, dünyayı değiştirmesinin hikayeleştirdi.


Etiketler: Doğu, Anadolu, Karadeniz, bekleniyor, c¸evrelerinde

Yorum Yazın

420
×
 

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.