16 Eylül 2019 Pazartesi 10:18

GÜNDEM

Solaris’Ten Efsane Güneş Gözlükleri

Solaris’in renkli tasarımlarından oluşan efsane güneş gözlükleri ile bu sonbahar göz kamaştırıcı bir etki bırakın!

Solaris’Ten Efsane Güneş Gözlükleri
x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34volt » 34Volt


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

Dünyanın önde gelen güneş gözlüğü perakende zincirlerinden Solaris; yuvarlak modellerden retroya, köşeli modellerden köprüsüze, renkli camlardan klasik modellere kadar, sezonun efsane hit parçalarını sonbaharın tonlarıyla buluşturuyor.

Sezonun öne çıkan güneş gözlüklerinde; Prada’nın oversized, siyah, köşeli modeli feminen ve zarif bir görünüm yakalamak isteyenlerin, siyah çerçeveli kırmızı şeritli retro modeli ise zamansız şıklıktan yana olanların tercihi oluyor. Köprüsüz olmasıyla dikkat çeken Ralph güneş gözlüğü, gündelik kombinlere dinamik ve enerjik bir hava katıyor. Micheal Kors’un Amalfi modeli kelebek çerçevesi ile, Antigua modeli ise çift köprülü ve pembe camları ile sonbahar sezonunun dikkat çeken sofistike güneş gözlükleri arasında yerini alıyor.

Solaris, sonbaharın binbir tonuyla bütünleşen efsane güneş gözlüklerini tarzıyla öne çıkmak isteyenlerin beğenisine sunuyor.

İlginizi Çekebilir

Toyota Otomotiv Sanayi Türkiye Yaklaşık 800 Kişilik İstihdam Sağlayacak

Koronavirüs pandemisine yönelik gerekli tüm tedbirleri alarak üretime tekrar başlayan Toyota Otomotiv Sanayi Türkiye, üretim ve ihracat hedeflerini artırmak ile birlikte işgücünü desteklemek için önümüzdeki aylarda İŞKUR üzerinden yaklaşık 800 kişilik istihdam sağlayacak.


Sabancı Vakfı Avrupa Vakıflar Merkezi’Nin Efc Yönetim Kurulu’Nda

Sabancı Vakfı 1991 yılından itibaren üyesi olduğu Avrupa Vakıflar Merkezi’nin (EFC) 2020-2023 dönemi için en yüksek oyu alan 3. vakıf olarak yönetim kurulu üyeliğine seçildi. Daha önceki yıllarda iki defa yönetim kurulu üyeliğine layık görülen Sabancı Vakfı, Avrupa Vakıflar Merkezi yıllık genel kurul toplantıları ve konferanslarına aktif olarak katılım sağlayarak panellerinde konuşmacı olarak yer alıyor. Vakıf, aynı zamanda merkez çatısı altında kurulan Engellilik Tematik Grubu ile Toplumsal Cinsiyet Tematik Grubu üyeliği kapsamındaki çalışmalarına devam ediyor.


Bülten Güler Sabancı, Sabancı Üniversitesi’Nin Hikâyesini “Bir Üniversite Var Ederken” Kitabında Anlattı

GÜLER SABANCI,


Tetra Pak, Dünya Çevre Günü’Nde Atıkların Ayrıştırılmasına Dikkat Çekiyor

Dünyanın önde gelen gıda işleme ve ambalaj çözümleri şirketlerinden Tetra Pak, 5 Haziran Çevre Günü’nde sürdürülebilirlik konusunda farkındalık yaratmak ve daha fazla tüketiciyi ambalajlarını sorumlu bir şekilde atmaya teşvik etmek için geri dönüşümün önemine dikkat çekiyor.


Smart Energy Pandemi İle Birlikte Enerjide Dönüşüm Aciliyet Kazandı!

SMART ENERGY DÜNYA ÇEVRE GÜNÜ’NDE GÜNEŞ ENERJİSİNİN ARTAN ÖNEMİNE DİKKAT ÇEKTİ


Etiketler: güneş, modeli, gözlüğü, Solaris, modellerden

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.