16 Eylül 2019 Pazartesi 10:18

GÜNDEM

Solaris’Ten Efsane Güneş Gözlükleri

Solaris’in renkli tasarımlarından oluşan efsane güneş gözlükleri ile bu sonbahar göz kamaştırıcı bir etki bırakın!

Solaris’Ten Efsane Güneş Gözlükleri
Solaris’Ten Efsane Güneş Gözlükleri
Solaris’Ten Efsane Güneş Gözlükleri
Solaris’Ten Efsane Güneş Gözlükleri
Solaris’Ten Efsane Güneş Gözlükleri
x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34volt » 34Volt


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

Dünyanın önde gelen güneş gözlüğü perakende zincirlerinden Solaris; yuvarlak modellerden retroya, köşeli modellerden köprüsüze, renkli camlardan klasik modellere kadar, sezonun efsane hit parçalarını sonbaharın tonlarıyla buluşturuyor.

Sezonun öne çıkan güneş gözlüklerinde; Prada’nın oversized, siyah, köşeli modeli feminen ve zarif bir görünüm yakalamak isteyenlerin, siyah çerçeveli kırmızı şeritli retro modeli ise zamansız şıklıktan yana olanların tercihi oluyor. Köprüsüz olmasıyla dikkat çeken Ralph güneş gözlüğü, gündelik kombinlere dinamik ve enerjik bir hava katıyor. Micheal Kors’un Amalfi modeli kelebek çerçevesi ile, Antigua modeli ise çift köprülü ve pembe camları ile sonbahar sezonunun dikkat çeken sofistike güneş gözlükleri arasında yerini alıyor.

Solaris, sonbaharın binbir tonuyla bütünleşen efsane güneş gözlüklerini tarzıyla öne çıkmak isteyenlerin beğenisine sunuyor.

İlginizi Çekebilir

Mediamarkt, İzmir’Deki Yeni Mağazasını Açtı Ve Görselleri

Avrupa’nın açık ara 1 numaralı elektronik perakendecisi MediaMarkt, Türkiye’de büyümeye devam ediyor. 200 bin metrekareyi aşan satış alanı ile Türkiye’nin en büyük teknoloji perakendecisi MediaMarkt; İzmir’deki yeni mağazasının açılışını gerçekleştirdi. MediaMarkt, yoğun bir katılımla Hiltown AVM’de açılan yeni mağazası ile Türkiye ve Türk tüketicisine güvenini bir kez daha gösterdi.


Privia Security Facebook’Un Bug Bounty Programı, Adobe’Nin Acrobat Ve Reader’Daki Güvenlik Açıkları, İterm2 Uygulamasındaki 7 Yıllık Rce Zafiyeti Ve Sudo Programındaki Kritik Güvenlik Açığı’Na Dikkat Çekiyor

Yakın dönemde gerçekleşen önemli gelişmelerin yer aldığı bu bültenler, Privia Security ekibi tarafından derlenerek son kullanıcıları ve sektör uzmanlarını bilgilendirilmek üzere hazırlanmaktadır. Konu hakkında açıklama yapan Privia Security’in Kurucu Ortağı Nisan Betül Erdem, “Privia Security olarak siber güvenlik sektörüne her anlamda farklılık getirmek istiyoruz. Bu doğrultuda sunduğumuz hizmetler, verdiğimiz eğitimler, geliştirdiğimiz siber güvenlik ürünlerinin yanında hazırladığımız siber güvenlik bültenleri ile de hem sektörümüzü hem de vatandaşları bilgilendirmeyi şirketimiz için bir görev olarak belirledik.” dedi.


Kadınlar Neden Daha Uzun Yaşıyor

Kadınlar neden daha uzun yaşıyor?


“8. Avrupa Şampiyonluğu Yolda”

“8. AVRUPA ŞAMPİYONLUĞU YOLDA”


3 Alışverişinizden 1’İni Emaar Ödüyor

İstanbul’un en büyük alışveriş ve yaşam merkezi Emaar, Param Kart işbirliğiyle gerçekleştirdiği 4 günde 5000’in üzerinde katılımcı ile AVM sektörünün en büyük kampanyası olan “Yarısını Kazan”dan sonra “3 Al 2 Öde” kampanyası ile bir rekora daha imza atmaya hazırlanıyor.


Etiketler: güneş, modeli, gözlüğü, Solaris, modellerden

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.