26 Eylül 2019 Perşembe 10:51

GÜNDEM

Solıdworks 2020 Piyasaya Sunuluyor Dassault Systèmes Milyonlarca Kullanıcı İçin Ürün Geliştirme Sürecini Hızlandırıyor

3DEXPERIENCE.WORKS Portföyü İçin Tasarlanan SOLIDWORKS 2020 Piyasaya Sunuluyor

Solıdworks 2020 Piyasaya Sunuluyor  Dassault Systèmes Milyonlarca Kullanıcı İçin Ürün Geliştirme Sürecini Hızlandırıyor
Solıdworks 2020 Piyasaya Sunuluyor  Dassault Systèmes Milyonlarca Kullanıcı İçin Ürün Geliştirme Sürecini Hızlandırıyor
Solıdworks 2020 Piyasaya Sunuluyor  Dassault Systèmes Milyonlarca Kullanıcı İçin Ürün Geliştirme Sürecini Hızlandırıyor
Solıdworks 2020 Piyasaya Sunuluyor  Dassault Systèmes Milyonlarca Kullanıcı İçin Ürün Geliştirme Sürecini Hızlandırıyor
x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34volt » 34Volt


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

Dassault Systèmes Milyonlarca Kullanıcı İçin Ürün Geliştirme Sürecini Hızlandırıyor

VELIZY-VILLACOUBLAY, Fransa — 26 Eylül 2019 — Dassault Systèmes (Euronext Paris: #13065, DSY.PA) 3D tasarım ve mühendislik uygulamaları portföyünün en son sürümü olan SOLIDWORKS 2020'yi tanıttı. SOLIDWORKS 2020, altı milyondan fazla SOLIDWORKS kullanıcısının kavramsal tasarımdan mamul ürün aşamasına kadar ürün geliştirme sürecini hızlandırmasını ve iyileştirmesini, ve de kurumlarına değer katmasını sağlayan geliştirmeler, yeni özellikler ve iş akışları sunuyor.

Dassault Systèmes’in araştırma ve geliştirme ekibi, SOLIDWORKS topluluğundan gelen binlerce geliştirme isteğine yanıt olarak SOLIDWORKS 2020'yi yarattı. 3DEXPERIENCE platformuna kusursuz bir şekilde bağlanan SOLIDWORKS 2020, aynı zamanda, rekabetçi kuruluşların yeni işbirliği ve çeviklik düzeylerine ulaşıp müşterilerine daha hızlı ve düşük maliyetli yeni deneyim kategorileri sunmasını gerektiren, küresel piyasa trendlerini ve iş gereksinimlerini de karşılayacak.

SOLIDWORKS 2020’nin yüzlerce yeni geliştirmesi sayesinde, kullanıcılar günlük operasyonlarda sistem performansını iyileştirmek, iş akışlarını pürüzsüz kılmak, ve 3DEXPERIENCE platformuna kusursuz bir şekilde bağlanarak, tasarımdan imalata uzanan ekosistemlerini masaüstünden buluta taşımak için çeşitli seçenek ve fırsatlardan yararlanabilecek.

SOLIDWORKS 2020'deki yüzlerce yeni geliştirme arasında dikkat çekici olarak şunlar var:

SOLIDWORKS 2020 geliştirmelerinin daha kapsamlı bir listesi için buraya tıklayın.

SOLIDWORKS 2020 ve 3DEXPERIENCE.WORKS çözüm portföyü sayesinde 3DEXPERIENCE platformu; konsept geliştirme, ürün tasarlama ve bunları üretme ve sunma faaliyetlerinin yönetimine yardımcı olmak için birlikte işleyen, giderek büyüyen bir bulut tabanlı çözümler seti sunuyor. xShape (alt bölüm modelleme) uygulamasını içeren 3D Sculptor, xDesign (parametrik modelleme) uygulamasını içeren 3D Creator, 3D Component Designer (veri yönetimi), Project Planner ve Structural Professional Engineer (gelişmiş simülasyon) gibi çözümler, kullanıcıların tasarımdan imalata uzanan süreçlerdeki pürüzleri azaltmasına olanak tanıyor.

Bu yılın başlarında SOLIDWORKS World 2019’da açıklandığı gibi, tüm bu bulut tabanlı çözümler, 3DEXPERIENCE platformunun gücünü ve kapsamını SOLIDWORKS’ün sadeliği ve kullanım kolaylığı ile biraraya getiren 3DEXPERIENCE.WORKS portföyünün bir parçası olacak.

Dassault Systèmes SOLIDWORKS CEO’su Gian Paolo Bassi konuyla ilgili şunları söyledi: “Biz sadece, herkesin bilip sevdiği SOLIDWORKS portföyüne yeni, güçlü yetenekler katmakla kalmıyoruz, ayrıca dünyadaki yegane bütünsel dijital deneyim platformu olan 3DEXPERIENCE platformu üzerinden onu buluta doğru genişletiyoruz. Kullanıcılarımızı 3DEXPERIENCE.WORKS’ün avantajlarından yararlanmaya teşvik eden platform tabanlı portföyümüze bir köprü oluşturduk. Bu, kuruluşlara Endüstri Rönesansını ve onun yeni icat, yenilikçilik ve işbirliği ve üretme yolları keşfetme ruhunu kucaklamaları için gerekli ortam ve uygulamaları sunuyor.”

İlginizi Çekebilir

The Bıg 5 Show Dubai’De Beta Kimya Rüzgarı

Türk kimya sektörünün lider üreticilerinden BETA Kimya A.Ş., dünyanın en büyük yapı sektörü fuarlarından The BIG 5 Show Dubai’de yeni ürünleriyle büyük beğeni topladı. B1 ve B2 sınıfı yangına dayanımlı PU Köpük ürünlerini de yurt dışında ilk kez tanıtan BETA Kimya A.Ş., yapı sektörüne yönelik MS polimer, silikon, mastik ve yeni hızlı yapıştırıcı ürünleriyle de dikkatleri üzerine çekti.


Wyndham Çerkezköy Oteli'nden Sanata Destek

WYNDHAM ÇERKEZKÖY OTELİ’NDEN


Saran Andy Ruız Jr Anthony Joshua Dünya Ağır Siklet Boks Unvan Karşılaşması Sadece S Sport Plus’Ta!

Ruiz-Joshua maçı için geri sayım başladı


Jeff Bezos’Tan Mesaj Var

Çocuğunuzun nerede çalışmasını istersiniz?


Borusan Otomotiv Motorsport’Un Yeni Şampiyon Pilotu Yağız Gedik!

2019 Türkiye Pist Şampiyonası Süper Grup’ta mücadele eden BOM’un genç sporcularından Yağız Gedik, bu sezon start aldığı 10 yarışın 9’unu kazanarak kendisinin ilk takımın ise 18. Türkiye Şampiyonluğu’nu elde etti.


Etiketler: SOLIDWORKS, 2020, yeni, geliştirme, 3DEXPERIENCE

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.