18 Ocak 2019 Cuma 09:16

GÜNDEM

Sömestr Tatilinde Eğlence Emaar Mall’Da

İstanbul’un en gözde ve trend alışveriş merkezi Emaar Mall, farklı seçenekleriyle eğlencenin odağı olmaya devam ediyor. Sömestr tatilini heyecanla bekleyen öğrenciler Emaar Akvaryum’da su altı dünyasını tanırken, VR ROOM’da en sevilen oyunları sanal gerçeklikte oynayabiliyor. Kaydırax ile çıkacakları adrenalin dolu yolculukta ise heyecanı dorukta yaşayabiliyor. Dahası çocuklar için muhteşem bir kampanya sunan Emaar Mall, 12 yaşın altındaki tüm çocuklara sinema bileti hediye ediyor.

Sömestr Tatilinde Eğlence Emaar Mall’Da
Sömestr Tatilinde Eğlence Emaar Mall’Da
Sömestr Tatilinde Eğlence Emaar Mall’Da
Sömestr Tatilinde Eğlence Emaar Mall’Da
Sömestr Tatilinde Eğlence Emaar Mall’Da
Sömestr Tatilinde Eğlence Emaar Mall’Da
Sömestr Tatilinde Eğlence Emaar Mall’Da
x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34volt » 34Volt


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

İstanbul’un en gözde ve trend alışveriş merkezi Emaar Mall, birbirinden farklı etkinlik seçenekleriyle bu sömestrda da heyecanın dozunu arttırıyor. Ziyaretçiler, VR ROOM’da sevdiği oyunları sanal gerçeklik teknolojisi sayesinde en gerçekçi hislerle oynarken, Kaydırax ile Emaar Mall’un en üst katından en alt katına kadar adrenalin dolu bir yolculuk yapabiliyor.

Sualtının gizemli dünyası Emaar Akvaryum’da

Emaar Akvaryum ve Sualtı Hayvanat Bahçesi, 7 tematik bölümde 200’ün üzerinde 20 bin deniz canlısı ve amfibiye ev sahipliği yapıyor. Canlıları uzmanları tarafından beslenirken izleme fırsatı sunan Emaar Akvaryum, dilerseniz 270 derece açıyla deniz canlılarının gözlemlenebildiği akrilik tünelde dilerseniz de uzmanlar eşliğinde yapacağınız eşsiz bir dalış ile vatozlar, gitar köpekbalıkları ve binlerce deniz canlı arasında özel bir yolculuğun çıkma fırsatını sunuyor.

Heyecan, macera ve aksiyon dolu VR oyunları Emaar Mall’da

Eğlencenin yeni trendi sanal gerçeklik oyunları en iyi görüntü kalitesi ve en fazla oyun seçeneğiyle Emaar Mall’da meraklılarını bekliyor. Arizona Sunshine, Beat Saber, Creed, Space Pirate, Overkill, Pubg ve Escape gibi dünyanın en bilinen oyunlarını oynayabileceğiniz VR ROOM, ister bireysel ister grup olarak heyecanlı bir deneyim yaşamak isteyenleri bekliyor.

Muhteşem bir kampanya: Sinema tüm çocuklara ücretsiz!

18 Ocak – 18 Şubat tarihleri arasında, Emaar Mall danışmalarını ziyaret eden 12 yaş ve altındaki tüm çocuklar ücretsiz sinema biletinin sahibi oluyor. Şubat sonuna kadar geçerli olan biletlerle sömestr tatiline giren öğrenciler sinema keyfini Emaar Mall’da yaşama imkanı buluyor.

İlginizi Çekebilir

Continental’Den Sesle Çalışan Dijital Yol Arkadaşı

Günümüzde sürücü yardımı ve bilgi-eğlence sistemleri giderek daha fazla bilgi sağlıyor. Sonuç olarak, sezgisel, kolay ve hepsinden önemlisi, sürücü ve otomobil arasında güvenli bir etkileşim sağlayan çözümler gerekiyor. Bu talebi karşılamak için teknoloji şirketi Continental, araçlar için uyarlanabilir sesli bir dijital asistan geliştirdi.


Dünya Süt Zirvesi Başladı Türkiye'de 7 Binden Fazla Üreticiye Eğitim Veriyoruz

Pınar Süt Yönetim Kurulu Başkanı İdil Yiğitbaşı, İstanbul’un ev sahipliği yaptığı


Serin Herkese İyi Geliyor

Serin, yeni sezona dinleyicisine yaptığı sürprizle başlıyor. İstanbul Blue Night Records etiketiyle yayınlanan “İyi Gelir mi?” şarkısını kliplendiren grup, şarkının yeni paylaşımlarını da müjdeliyor.


Teknofest Medyanın Gündemini Belirledi

BASIN BİLDİRİSİ


Şehrin Kalbinde, Denize Nazır Büyüleyici Bir Atmosferde Düzenlenen Chapter 8 Yoğun İlgi Gördü

Türkiye’nin E-spor, oyun ve gençlik festivali Chapter, Ortaköy Feriye’de Monster Enerji İçeceğinin ana sponsorluğunda sekizinci kez yoğun ilgi görerek gerçekleşti


Etiketler: Emaar, Mall, oyunları, Akvaryum, deniz

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.